Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kur'an İle Konuşan Kadın (1 Kullanıcı)

efsude

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Kur'an İle Konuşan Kadın

SELAMUNALEYKUM.ALLAH RAZI OLSUN KARDESIM O KADAR BEGENDIM KI IZNINIZ ILE DOSTLARIMLADA PAYLASMAK ISTERIM.GEREK SIZDEN GEREKSE BUNU ILK DILE GETIRENDEN RABBIM RAZI OLSUN.SELAMETLE KALIN.

baltefsiri

Kayıtlı Kullanıcı

eliz yazdı:
NE DİYECEGİMİ BİLEMİYORUM RABBİM SENDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN KARDESİM.BİZLERE DE BU YOLDA YÜRÜYEBİLMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH.DÜNYALIK SÖZLERİN TÜKENDİGİ ANDIR İSTE BU:(

AMİN AMİN AMİN.. RABBİM CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN İNŞ.... ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM... SELAMÜN ALEYKÜM....

baltefsiri

Kayıtlı Kullanıcı

efsude yazdı:
SELAMUNALEYKUM.ALLAH RAZI OLSUN KARDESIM O KADAR BEGENDIM KI IZNINIZ ILE DOSTLARIMLADA PAYLASMAK ISTERIM.GEREK SIZDEN GEREKSE BUNU ILK DILE GETIRENDEN RABBIM RAZI OLSUN.SELAMETLE KALIN.

NE DEMEK KARDEŞİM TEBİKİİİ DOSTLARINIZLA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.. ALLAH RAZI OLSUN... SELAM VE DUA İLE....

haticey

Kayıtlı Kullanıcı

Allah sizden razı olsun ben gibi bilgisiz insanlarıda Rabbim Bİlgilendirsin Allah Şahidim ki çok güzel bir örnektir bu :'( İnşallah bizlerde en azından duyduklarımız, bildiklerimizlle ibadetlerimizi yaparız inş.

hattat1

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun.

serifecandemir

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)B)B)B)B)B)
cemile_drn yazdı:
SELAMÜN ALEYKÜM.ÇOK GÜZELDİB)B)B)B)B),ALLAH RAZI OLSUN BU GÜZELLİKLERİ PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN.ALLAH'A EMANET OLUN.B)B)B)B)B)
allah razı olsun çokkkkkkkkkk güzeldi allaha emanet olun

MAVI HUZUN

Kayıtlı Kullanıcı

rabbim gönülne göre versin kardeşim ne iyi ettin de bize örnek oldum bildiğimiz bir kaç ayetten ibaret kendi adıma utandım o hanım teyzze gibi konuşmayı rabbim hepimize nasip etsin birde yüksek sesle konuşmak buda bana oldukça ders oldu çünkü bazen sesimi yükseltebiliyorum yapmamya çalışacagım selametle ALLAH razı olsun........

rose-girl

Kayıtlı Kullanıcı

Allah cümlemizden tüm emegi geçenlerden razı olsun!B)B)B)
bu ne güzel kelimeler dökülüyor agızlardan....B)B)B)
sanki satır aralarında gizli SEVGİLER...B)B)B)
BİRBİRİNİ aLLAH RIZASI İÇİN SEVENLERE VE BU GÜZEL YAZIDA EMEGİ GECEN KARDEŞİME SEVGİLERLE.....B)B)B)

baltefsiri

Kayıtlı Kullanıcı

eliz yazdı:
NE DİYECEGİMİ BİLEMİYORUM RABBİM SENDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN KARDESİM.BİZLERE DE BU YOLDA YÜRÜYEBİLMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH.DÜNYALIK SÖZLERİN TÜKENDİGİ ANDIR İSTE BU:(

;););) Yüce Allah senden ve cümlemizden razı olsun inŞALLAH. Yaradana emanet ol kardeşim. esselamüaleyküm.B)

huseyny

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun. Önceden de bunu bir yerde okumuştum. Tekrar okuyunca sevindim. Bizler de inşaallah o hanım kadar olmasak da Kur'an'ımıza sahip çıkabilsek. Bu yazdıkların hayırlara vesile olur inşaallah.B)

fatihozudogru

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun kardeşi,m çok güzel...

baltefsiri

Kayıtlı Kullanıcı

huseyny yazdı:
Allah razı olsun. Önceden de bunu bir yerde okumuştum. Tekrar okuyunca sevindim. Bizler de inşaallah o hanım kadar olmasak da Kur'an'ımıza sahip çıkabilsek. Bu yazdıkların hayırlara vesile olur inşaallah.B)

amin inşAllah. Rahman cümlemizden razı olsun. s.a

beyazz

Kayıtlı Kullanıcı
İlk defa okudum çok etkilendim.ALLAH RAZI OLSUN

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ellerine saglık bukadar olmasada mümkün oldugunca hadislerden konuşan bi güzel insan tanıyorum kendisi hem hafız hemde arapca biliyo rabbim böyle insanları çogaltsın

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim paylaşımınız güzeldi sağolun
selam ve dua ile...

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM SAĞOL .A.E.O.

alibabar

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim inşallah allahu taala bizlerede kuran ı kerimin her ayetini ezberlemeyi nasip eder inşallah allaha emanet olun.

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
maşAllah ne dıyebılırmkı bunna benzer nasıhatler duyduyum zaman kendı muslumanlıyımdan şuphe etmeye başlıyorum utanıyorum utanıyorum yerın dıbıne gırıyorum ... allah bızlerı sonsuz rahmetyıyle af etsın bağişlasın bızım halımız ne olacak ey musluman kardeşlerım...:((((

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt