Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kur'an-ı Kerime Hakarete Verilen Cezayı Destekliyorum.! (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim i ayakları altına alıp futbol oynayan ,lise genclerinin okulla ilişkilerinin kedilmesini canı gönülden destekliyorum ...bunlar daha 17 yaşında deyip verilen cezayı ağır bulan zihniyetleri kınıyorum.

Çanakkale şehitliği vatan din bayrak için can veren 15 yaşındaki şehiterle dolu ..bu ne hadsizlik ..vatanıma dinimize bayrağıma laf eden, ayaklar altına kutsal kitabimi alan kimse affedilemez..bunları okutup bu devlete sadece düşman kazandırmış oluruz..toprağa eksen bu hadsizleri gübre bile olamazlar ?

Sevginingücü

Kayıtlı Kullanıcı
yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim i ayakları altına alıp futbol oynayan ,lise genclerinin okulla ilişkilerinin kedilmesini canı gönülden destekliyorum ...bunlar daha 17 yaşında deyip verilen cezayı ağır bulan zihniyetleri kınıyorum.

Çanakkale şehitliği vatan din bayrak için can veren 15 yaşındaki şehiterle dolu ..bu ne hadsizlik ..vatanıma dinimize bayrağıma laf eden, ayaklar altına kutsal kitabimi alan kimse affedilemez..bunları okutup bu devlete sadece düşman kazandırmış oluruz..toprağa eksen bu hadsizleri gübre bile olamazlar ?
Bu nasıl davranış. Tabi ki üzüntü verdi. Canımızı acıttı. Allahu Tealanın Kelamına saygısızlık yapmak..
Diyecek söz bulamadım.
Şeytan Lainin işi olsa gerek..
Ya Rabbi Şeytan Lain ve İblis Laini , insanları yanlış davranışa sevk ettiklerinden dolayı zincirlere vur.. Cehennem çukuruna at.
Yoksa çok canımızı sıkacak.. üzüntü verecek.
Ya Rabbi sen bilirsin.
Sana havale ediyoruz..

İnşallah bu insan neslinden olan çocuklar , yaptıklarının yanlış olduğunu anlarlarda, Allahu Tealadan Af dilerler.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ceza yerinde...?
İnşallah herkes kendine bir çeki düzen vermeli...Ve gençlik ne oldu da bu hale geldi?
Bizler nerede hata yaptık..? diye sormalı herkes kendine...
Sevgili Peygamberimiz çoğu zaman şöyle derdi:
"Bilselerdi yapmazlardı..."
İnşallah Rabbim gençlerimizi ıslah eyleye...
Aminnn ?

"

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Bu nasıl davranış. Tabi ki üzüntü verdi. Canımızı acıttı. Allahu Tealanın Kelamına saygısızlık yapmak..
Diyecek söz bulamadım.
Şeytan Lainin işi olsa gerek..
Ya Rabbi Şeytan Lain ve İblis Laini , insanları yanlış davranışa sevk ettiklerinden dolayı zincirlere vur.. Cehennem çukuruna at.
Yoksa çok canımızı sıkacak.. üzüntü verecek.
Ya Rabbi sen bilirsin.
Sana havale ediyoruz..

İnşallah bu insan neslinden olan çocuklar , yaptıklarının yanlış olduğunu anlarlarda, Allahu Tealadan Af dilerler.

Amin inşallah ?

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Ceza yerinde...?
İnşallah herkes kendine bir çeki düzen vermeli...Ve gençlik ne oldu da bu hale geldi?
Bizler nerede hata yaptık..? diye sormalı herkes kendine...
Sevgili Peygamberimiz çoğu zaman şöyle derdi:
"Bilselerdi yapmazlardı..."
İnşallah Rabbim gençlerimizi ıslah eyleye...
Aminnn ?

"

İkiyüzlü entel insanlarin verilen cezaya tepki vermeleri sinirlendirdi beni ...Kur'an'a dine laf edilince birden hoşgörüden bahsediyorlar..bu memlekette her türlü ahlaksizlik yapanlara kendi özelidir deyip saygı duyanlar benim dinime küfür edilince suspus oluyorlar..bide pasif müslümanlar var ki başlarını kuma gömüp ses çıkartıyorlar...Allah için konusucaz Allah için aktif olucaz ve Allah'tan başka kimseden korkmayacagiz ?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
İkiyüzlü entel insanlarin verilen cezaya tepki vermeleri sinirlendirdi beni ...Kur'an'a dine laf edilince birden hoşgörüden bahsediyorlar..bu memlekette her türlü ahlaksizlik yapanlara kendi özelidir deyip saygı duyanlar benim dinime küfür edilince suspus oluyorlar..bide pasif müslümanlar var ki başlarını kuma gömüp ses çıkartıyorlar...Allah için konusucaz Allah için aktif olucaz ve Allah'tan başka kimseden korkmayacagiz ?
Değerli kardeşim...
Herkes kendine düşen görevi yerine getiriyor...
Şeytan seytanlığını yapacak...
Önemli olan bizlerin ne yaptığı..Bizler üzerimize düşen görevi yerine getirebiliyor muyuz..?
Bunu sorgulamak lazım...
Kafir ve münafıkların çalıştıkları kadar bizim de gayret etmemiz lazım...
Rabbim sonumuzu hayreylesin ?

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli kardeşim...
Herkes kendine düşen görevi yerine getiriyor...
Şeytan seytanlığını yapacak...
Önemli olan bizlerin ne yaptığı..Bizler üzerimize düşen görevi yerine getirebiliyor muyuz..?
Bunu sorgulamak lazım...
Kafir ve münafıkların çalıştıkları kadar bizim de gayret etmemiz lazım...
Rabbim sonumuzu hayreylesin ?

Aynen abi amin ?

HASAN HAN

KAYITLI KULLANICI
Selamunaleyküm dostlar. Keşke o kişilere daha daha ağır ceza verilseydi de cümle alem ceza nedir görseydi. Selametle..

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt