Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kur'an-ı Kerimden (1 Kullanıcı)

Sevginingücü

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Rabbi, bizleri af et.. Türkiyemizi, Devletimizi, Bayrağımızı, Ülkemizi, Insanimizı, Askerimizi, Ordularımızı esirge koru..
Gerekli olurda görev alırlarsa.. Ordularınla destekle.. muzaffer olmayı nasip et Ya Rabbi..

Inşallah.

Sevginingücü

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Rabbi, Ülkemize kurulan tuzakları def et..
Ya Rabbi.. sonsuz kudret ve gücü olan Allahım Celle Celalehu
Sana sığınıyoruz. Senden yardım arz ediyoruz.

Her konuda bizlere yardım et..
Ya Rabbi..

Inşallah.

Sevginingücü

Kayıtlı Kullanıcı
Bismillahirrahmanirrahim,

Hamd, kuluna Kitab’ı (Kur’an’ı) indiren ve onda hiçbir eğrilik yapmayan Allah’a mahsustur.
Kehf Suresi, Ayet 1

Hani o gençler mağaraya sığınmışlardı da, “Ey Rabbimiz! Bize katından bir rahmet ver ve içinde bulunduğumuz şu durumda bize kurtuluş ve doğruluğa ulaşmayı kolaylaştır” demişlerdi.
Kehf Suresi, Ayet 10

Bağına girdiğinde: Mâşâallah! Kuvvet yalnız Allah'ındır, deseydin ya! Eğer malca ve evlâtça beni kendinden güçsüz görüyorsan (şunu bil ki):
Kehf Suresi, Ayet 39

Belki Rabbim bana, senin bağından daha iyisini verir; senin bağına ise gökten yıldırımlar (afetler) gönderir de bağ kupkuru bir yalçın toprak haline gelir.
Kehf Suresi, Ayet 40

Mallar ve evlatlar, dünya hayatının süsüdür. Baki kalacak salih ameller ise, Rabbinin katında, sevap olarak da ümit olarak da daha hayırlıdır.
Kehf Suresi, Ayet 46

Ya Rabbi, Ya Rabbimiz sen bilirsin, sana sığındık, sana güvendik, sana dayandık.
Ümmeti Muhammed (A. S.) ve Türkiyemiz, Ordularımız sana emanet.
Inşallah..
Insallah bizleri doğru yola ulaştırır, yardımını esirgemezsin ..

Amin.. Inşallah.?

Sevginingücü

Kayıtlı Kullanıcı
Bismillahirrahmanirrahim
Ancak, “Allah dilerse yapacağım” de. Unuttuğun zaman Rabbini an ve “Umarım Rabbim beni, bundan daha doğru olana ulaştırır” de.
Kehf Suresi, Ayet 24

Sen bilirsin Ya Rabbi. ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt