Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KULAĞINIZA KÜPE OLSUN. (1 Kullanıcı)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı
RE: KULAĞINIZA KÜPE OLSUN.

meftun61 yazdı:

NEBİLER,VELİLER İNSANLIĞA ALLAH C.C'IN HEDİYESİDİR.

Es Selamü Aleyküm

Allah c.c. razı olsun ablam...Yüreğine sağlık...hayatımızda tatbik edenlerden oluruz İnşAAllah...

Not: Ablam alıntı yaptığım yeri düzelttiğim gibi düzenler misin...

Selam ve dua ile...B)B)B)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

METINENES yazdı:
SELAMÜN ALEYKÜM DİN KARDEŞİM YAZDIKLARINA GÖNÜLDEN KATILIYORUM ALLAH HAKKIMIZDA HEP HAYIRLISINI VERSİN.ALLAH C.C. ÜÇ AYLARI EN İYİ ŞEKİLDE FAYDALANANLARDAN EYLESİN.ALLAH C.C HEPİMİZİ HEM BU DÜNYADA HEM AHİRETTE AZİZ VE MUTLU KULLARINDAN EYLESİN.

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM.DUALARINA BENDE GÖNÜLDEN AMİN AMİN AMİN DİYORUM.ALLAH RAZI OLSUN.

hatice_hd

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN B)B)B)

AM_MA_R

Kayıtlı Kullanıcı

EMEYİ GEÇEN TÜM KARDEŞLERİM DEN ALLAH RAZI OLSUN

mehmet29

Kayıtlı Kullanıcı
Re: Kulağiniza Küpe Olsun.

Re: Kulağiniza Küpe Olsun.

S.a. Allah Razi Olsun Kardeşim.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

mehmet29 yazdı:
meraba yine ben, şey ben aykut 10 yaşındayım mehmmet amccam bakarız demesine ramen hala bana feneerbaçe kombinesi almadı bende şmidi ikaz için yazıyom. kendini bi şey sanıyo hem bakarız dedi hemde kombine umutunda bile deil. bi kere daha yazmıştım belki hatırlamışınısdırr beni fenerbaçe- manissa maçına götürmek için söz verdiği halde o maça götürmemişri bende bu sitede değerli amcacımın bu nesi oluyosa aklıma gelmedi yaa mehmet29a yazdım. işe yaradı denizli maçına gittik ama maleessf o maçta 2 0 öndeyken maç 2 2 bitti suç yine onda maçta deilde evde izliyo gibi hiç tezehrat yapmadı yaaaaa. o zaman bana bu sezon için fenerrbaçemin kombinesini alcam için bakatız demişti. şimdi hiç umurundda bile deil bende bunun için sevgili amcamın biraz sakarrlıklarını yazıyım dedim. belki aklı başına gelir, beni unuttu yaaa, yengemle barıştılar gözü dünyayı görmüyo, tam bi kılıbık. evini görseniz her yerde çiçekler, galiba güller deniyo onlardan var. bide tatile gittiler yengemidde kızdırıyom gelmiş 29 yaşına kendine küçük sanıyo galibe sosyetik sanıyo kendisini. amcam da kendini küçüükk göstermiş mehmet29 değil mehmet 30 olması gerekiyo deerli amcacım 30 oldun nerde 29 hııı hıhıhı. geçen yazdıklarımı silmistin amcacım ama nereye yazdımı hatırlamıyom bide çok zorlanarak amcam yazmış gibi kelimeeler yazarak nişanlı oldunu yazmıştım bunu yengem görse korkudan ne yapacaını şaşırırdı amcam. neyse geleyim benim kombineme 30luk amcacım bana kombine almazsan sakarlıklarını, kılıbıklıını yazarım. bak başlıyom babam diyo amcacım laytmış. Amcca okuyosun bu birr.ikicisi koskoca adam hala bilgsayada oyun oynuyo kendisi hala 1997,1998 1999 yıllarından kalmış oyunlar oynuyo futbol, basket, arba yarışları, bide kendini hep futbolu iyi bilir diye anlatır hiç alakası yok tam bi iadere edetsin amcacım. yazmaya devam edeyim. bi gün evde penaltı atışı yapıyoz futbolu çok bilen amcam vazoyu camı kırrdı, tam marangoza gitmesi gereken kişisin amcaccım ayana ayar lazımm. neyse şimdilik bu kardar yeter şimdi amcamdan yazıyom babanemle burdayız. amcacım gelince yine silersin ama ben üye olcam ve senin sakarlılarını yazmaya devam etcem hı hı hı. ya kombine yada laytlını sakarlıkların yazmaya devam ederim amcacım . seni çok seviyom sporcu amcam ama beni kandırma. kombine, kombine knbine sesimi duy ona göre canım amcacım.

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::oALLAHIM BU BİR KABUSMU GÖZLERİME İNANAMIYORUM.BUNLAR AİLECE FUTBOL HASTASI.NEYSE MEHMET ABİ BEN SENİ VE YİYEĞİNİNİ FUTBOLDAN VAZ GEÇTİREMEYECEM HOŞ SİZİ BIRAK BAŞIMDA BİRDE ÖMER VAR NİŞANLIM SİZLE O AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE.GELELİM SAADETE MEHMET ABİ AYIP DEĞİLMİ ÇOCUĞA SÖZ VERİYOSUN VE KOMBİNE ALMIYOSUN.CANIM SENDE MEHMET AMCANI AMCALIKTAN KOV GEL ÖMER AMCANA ONDA KOMBİNE BOL.AMA TRABZONUN MAÇLARINI İZLERSİN.:D:D:D:D:DMEHMET ABİ BU ARADA BÜTÜN KİRLİ ÇAMAŞIRLARINI YİĞENİN ORTAYA DÖKMÜŞ.:D:D:D:DVALLA GÜLMEKTEN ÖLDÜM. YİĞENİNİN İÇİ ÇOK DOLU.CANIM ÜYE OL BOL BOL İÇİNİ DÖK BİZE.TAMAM.;)MEHMET ABİ BİTTİN SEN.:D:D:D:D:D ÇOCUĞUN KOMBİNESİNİ AL AYIP YAA.BU ARADA ŞU 29 DA 30 DİYE DEĞİŞTİR:D:D:D:D:D:D

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamun aleyküm kardeşim Rahman razı olsun inşallah selam ve dua ile...

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
İtil, atıl ama SATILMA!Doğrul, devril ama EĞİLME!
Seslen, uslan ama YASLANMA!
Yaklaş, konuş, tanış ama UZAKLAŞMA!
Zulmü devir, nefsi devir ama ÇAM DEVİRME!
Ev al, araba al, abdest al ama BEDDUA ALMA!Rakibini geç, sınıfını geç ama GÜLÜP GEÇME!
Okumaktan zarar gelmez ama LANET OKUMA!
Elini aç, gözünü aç, kapını aç ama AĞZINI AÇMA!
Davet et, hayret et, affet, tevbe et ama İHANET ETME!Fidan büyüt, garib doyur, çocuk besle ama KİN BESLEME!
Hedefe koş, cihada koş, yardıma koş ama ORTAK KOŞMA!
Satıcı ol, alıcı oy, kalıcı ol, bulucu ol ama BÖLUCU OLMA!Eşini beğen, işini beğen, aşını beğen ama KENDİNİ BEĞİNME!
Emek ver, kulak ver, bilgi ver ama hiç bir zaman YERİNDE SAYMA!
Günlerini say, servetini say, büyüklerini say ama YERİNDE SAYMA!
Paranı ver, gönlünü ver, selam ver, canını ver ama SIRRINI VERME!
B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt