Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Küçük Kızın Armağanı (2 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Küçük Kızın Armağanı

Adam 3 yaşındaki kızını, pahalı bir hediyelik kaplama kağıdını ziyan ettiği için azarlamıştı. Küçük kız, koskoca bir paket altın yaldızlı kağıdı bir kutuyu eğri büğrü sarmak için kullanmıştı...

Bayram sabahı küçük kız paketi getirip "Bu senin babacığım" dediğinde üzüldü, acaba gereğinden fazla mi tepki göstermişti kızına... Bir gece önce yaptığından utandı...

Ne var ki paketi açınca yeniden öfkelendi. Kutunun içi boştu... Kızına gene bağırdı:

- Birisine bir hediye verdiğinde, kutunun içinde bir şey olması lazım. Bunu da mı bilmiyorsun?!

Küçük kız gözlerinde yaşlarla babasına baktı:

- O kutu boş değil ki baba, dedi. "İçini öpücüklerimle doldurmuştum"

Adam öyle fena oldu ki... Koştu... Kızına sarıldı... Beraberce ağladılar.

Adam o altın kutuyu ömrünün sonuna kadar yatağının baş ucunda sakladı. Ne zaman keyfi kaçsa, ne zaman morali bozulsa, ne zaman kendini kötü hissetse, kutuya koşar, içinden minik kızının sevgi ile doldurduğu hayali öpücüklerinden birini çıkarırdı.

____selamün aleyküm abimiz
çok güzel bir hikayeydi çok fena oldum.. :A:A
emeginize saglık
selam ve dua ile_______

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
SEN BAŞKASIN ABİYA VARLIĞINI HEMEN HİSETTİRDİN ÇOK GÜZELDİ HİKAYEN RABBİL ALEMİN SENDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH :A:A:A

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
s.a cevdet abi emeğine yüreğine sağlık.çok güzel bir hikaye.Avusturyada bir baba 24 yıl boyunca kızına tecavüz edip 7 tane çocuk dünyaya getirtince bu okuduklarım hiçbişey aslında...

bi ülkenin birindede baba kız evlendi..

Allah ıslah eylesin böyle sapık insanları..Sonumuzu hiç iyi görmüyorum.Kurunun yanında yaşda yanarmışya onlardan olmayız inşallah.Tebliğ eden,anlatan, dinleyen insanlardan olmak temennisiyle..emeğine sağlık.allaha emanet olunuz

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a cevdet abi emeğine yüreğine sağlık.çok güzel bir hikaye.Avusturyada bir baba 24 yıl boyunca kızına tecavüz edip 7 tane çocuk dünyaya getirtince bu okuduklarım hiçbişey aslında...

bi ülkenin birindede baba kız evlendi..

Allah ıslah eylesin böyle sapık insanları..Sonumuzu hiç iyi görmüyorum.Kurunun yanında yaşda yanarmışya onlardan olmayız inşallah.Tebliğ eden,anlatan, dinleyen insanlardan olmak temennisiyle..emeğine sağlık.allaha emanet olunuz

A.S. KARDEŞİM SİZİNDE YÜREĞİNİZE SAĞLIK İNAN ŞU AN YAZDIKALRINIZA ÖYLE ÜZÜLDÜMKÜ RABBİM BÖYLE SAPIKLARDAN İSLAH ETSİN İNŞALLAH ONLARI CEHENNEMDE KABUL ETMEZ HERHAL NEYSE EVET BENDE CÜNKÜ PEYGANBERİMİZİM DEDİĞİ GİBİ KIYAMET BATACAĞI ZAMAN ZİNA VE BİNA ARTACAK RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN KARDEŞİM

seker kız

Kayıtlı Kullanıcı
çok duygulandım okuyunca allah senden razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt