Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kubbe Pasta....... (2 Kullanıcı)

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
güzel görünüyo bence öyle zahmetli bişeyde degil ama krem şantiyi sadece ortaya koymak biraz tuhaf geldi kıvamı sert olmalıki üstündekileri tasısın yoksa mazallah bu güzellik cöker gibime geldi.

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
güzel görünüyo bence öyle zahmetli bişeyde degil ama krem şantiyi sadece ortaya koymak biraz tuhaf geldi kıvamı sert olmalıki üstündekileri tasısın yoksa mazallah bu güzellik cöker gibime geldi.

Vay vay..demek zahmetli değil :) hamarat hanımın hali başka oluyo işte :)
Hakikaten he bu pastayı dilimleyince işler karışa bilir.
En iyisi Aylin sen yapı ver,sonrada bize anlatı ver
olur mu?

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim.yahu çok cazibeli görünüyo bu pasta.şuan yapmaya başladım.ama ben tarifteki gibi 1 gece felan bekliyebiliceğimi sanmıyorum.hepsini şuan yapıp sadece soğuması için belki 1 saat koyucam dolaba.nasıl olucak bilmiyorum.haber vericem size.Rabbimiz razı olsun inşallah emeğinize sağlık selametle

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim.yahu çok cazibeli görünüyo bu pasta.şuan yapmaya başladım.ama ben tarifteki gibi 1 gece felan bekliyebiliceğimi sanmıyorum.hepsini şuan yapıp sadece soğuması için belki 1 saat koyucam dolaba.nasıl olucak bilmiyorum.haber vericem size.Rabbimiz razı olsun inşallah emeğinize sağlık selametle

Vealeykümselam kardeşim, gözlerinize sağlık.. Amin, sizdende razı olsun inş.
Haberinizi dört gözle bekliyeceğim....:a12:

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
Vealeykümselam kardeşim, gözlerinize sağlık.. Amin, sizdende razı olsun inş.
Haberinizi dört gözle bekliyeceğim....:a12:

selamun aleyküm kardeşim
ya noldu öyle anlamadım.pandispanya streçe bi yapıştı,sonrada paramparça oldu çok bozuldum.nerde hata yaptım anlamadım.atmadım tabi o oluşumu,parçalanmış pandispanyayı dodurdum kaseye üstünede döktüm kremşantiyi:a16:tadı çook güzeldi ama görüntüyü tarif edicek şeklim yok.sağlık olsun neyapalım.ama inatla tekrar edicem.eninde sonunda o kubbe şeklini vericem inşallah.fiyasko yani.selametle kardeşim.rabbimize emanet olun

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
çok güzel görünüyor ben size çk pratik bi tarif vereyim hani fazla zamanı olmayan acil durum pastası gibi
bu pastayı hazır rulo keklede yapabilirsiniz hem değişik hem pratik diğer malzemelr aynı olucak şekilde yapın afiyetle yeyin
selametle........afra_ nur abla sen böle dene bide bakalm nası olcak

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm kardeşim
ya noldu öyle anlamadım.pandispanya streçe bi yapıştı,sonrada paramparça oldu çok bozuldum.nerde hata yaptım anlamadım.atmadım tabi o oluşumu,parçalanmış pandispanyayı dodurdum kaseye üstünede döktüm kremşantiyi:a16:tadı çook güzeldi ama görüntüyü tarif edicek şeklim yok.sağlık olsun neyapalım.ama inatla tekrar edicem.eninde sonunda o kubbe şeklini vericem inşallah.fiyasko yani.selametle kardeşim.rabbimize emanet olun

Vealeykümselam kardeşim lezzeti adına çok sevindim inş. görüntüyüde yakalarsın.
Müjdeli haberini beklicem...:a12:

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel görünüyor ben size çk pratik bi tarif vereyim hani fazla zamanı olmayan acil durum pastası gibi
bu pastayı hazır rulo keklede yapabilirsiniz hem değişik hem pratik diğer malzemelr aynı olucak şekilde yapın afiyetle yeyin
selametle........afra_ nur abla sen böle dene bide bakalm nası olcak

hımmm, zekice....:a07:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt