Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Köy Okulumuza Desteklerinizi Bekleriz. (1 Kullanıcı)

azat_usta

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Mar 2011
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
34
Biz öğretmenlere düşen sadece sınıfa girip kitabı açın, sırayla okuyun demek olmamalı, Bir çok arkadaşımız gibi bizde okulumuz için yardım talep etmekteyiz. Bir çok eksiğimizi gidermeye çalıştık ancak yeterli olmadığı için sizlerle irtibata geçiyoruz.

Çocuklar için oyun alanı, öğrencilerimiz için bilgisayar sınıfı, çatımızı onarmak ve okul bahçemizi genişletmek istiyoruz. dİğer ihtiyaçlarımız ise oyun oynayabilecekleri materyaller, sınıflarımız için halı ihtiyacımız bulunmaktadır.. Karşılanmasını istediğimiz ihtiyaçlarımız bu şekildedir.

İslami bilgi içeren kitaplarınıza da talibiz ( çocukların seviyesine uygun olursa)

Diyarbakır/Sur merkez kargo şubesinden Muhammet Musab GÜMÜŞ/ Azat GÜMÜŞ adına yollarsanız kargo şubesinden elden alınacaktır diye yazarsanız, şubeden alırız inşAllah
İletişim: 0534 289 54 61

Şimdiden hem maddi hem manevi destek veren herkese çocuklar adına teşekkür ederiz. Daha Önce okulumuz için yaptıklarımız.

Muhammet öÄŸretmen köy okulunun çehresini deÄŸiÅŸtirdiSosyal medya grubumuzu duyurarakta destek verebilirsiniz

https://www.facebook.com/groups/Kapaklipinarilkokulugulsun
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt