Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Korkunç (3 Kullanıcı)

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
gerçektende içler acisi bir durum bu !!! Allah onları bildiği gibi yapsın İnşallah.

esfaka

Kayıtlı Kullanıcı
Söyleyecek Bişey Bulamiyorum.kanim Dondu.rabbim Onlari Nasil Biliyorsa öyle Yapsin.

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
bu fotgrafla dava açıla bilinir
nerde insan hakları mahkemesi ?
türbana izin vermeyen insan hakları mahkemesi bu duruma ne der acaba?

günay yazıcı

Kayıtlı Kullanıcı
yazıklar olsun allahım bütün müslümanları korusun.

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
bu fotgrafla dava açıla bilinir
nerde insan hakları mahkemesi ?
türbana izin vermeyen insan hakları mahkemesi bu duruma ne der acaba?

AMERİKALILARIN YAPTIĞI İNSANLIK DIŞI BİR ŞEY,İNSANLIKTANDA ÖTE... RABBİM, BÖYLE DAVRANIŞ SERGİLEYENLERİ, MASUM İNSANLARDAN UZAK TUTSUN...AMİN İNŞALLAH...​

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı

VAY KANI BOZUKLAR VAY.

SİZLER EY KAFİR ORDUSU!!!!!!
YARIN MAHŞER GÜNÜ BUNUN BİR BEDELİ OLDUGUNU HİÇ AMA HİÇ UNUTMAYIN.

gözde22

Kayıtlı Kullanıcı
sadece bugün için yaşayan insan bunlar yarını ve rabbimin huzuruna çıkacaklarını bilmiyorlarmı. allah onları ıslah etsin.ırakta bu zorlukları çeken insanlarında rabbim yar ve yardımcısı olsun.

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Rabbim o çavuşa cehennemin en derin yerine girmeye nasip etsin ve sonsuza denk orda kalsın bakalım o zamanda böyle sırıtabilecek mi? şerefsiz herif

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Rabbim o çavuşa cehennemin en derin yerine girmeye nasip etsin ve sonsuza denk orda kalsın bakalım o zamanda böyle sırıtabilecek mi? şerefsiz herif

ALLAHA HAVALE BÖYLE YAPANLARIN HEPSİ...AHİRETTE YÜZLERİ TUTAR MI Kİ YÜZLEŞMEYE...!!!

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ı sakın zulmedenlerin yapmakta olduklarından habersiz sanma, onları yalnızca gözlerin dehşetle belireceği bir güne ertelemektedir (İbrahim suresi 42)

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ı sakın zulmedenlerin yapmakta olduklarından habersiz sanma, onları yalnızca gözlerin dehşetle belireceği bir güne ertelemektedir (İbrahim suresi 42)

Kâfirun Suresi

Rahman, Rahim olan Allah'ın adıyla.
De ki: Ey kafirler! Ben sizin kulluk ettiğinize kulluk etmem. Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edenler değilsiniz. Ben sizin kulluk ettiğinize kulluk edecek değilim. Sizde benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz. Sizin dininiz size benim dinim bana
.

Turgay.

Kayıtlı Kullanıcı
Ahirette inşaallah onları bu ayetteki gibi keşke toprak olsaydım diyenlerden eylesin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt