Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Korku (1 Kullanıcı)

GaripYolcu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm,

kendime cok kisaca tanitayim: 17 yasindayim , almanyada yasiyorum ve asiri derecede süphe ile korku var bende. Eskiden hic olmazdi , simdi birden 5 aydir noldu bilmiyorum. Süpheleniyorum. Kuskulaniyorumda.. Sik sik kiyametin koptugunu rüyamda görüyorum , dünyanin nasil battigini... saten cok korkuyorum bide rüyalar üstüne gelince ben hergün depression geciriyorum , kafayi yiyecek gibiyim. Namaz kiliyorum , kuran okuyorum.. Problem 5 aydir gitmedi . Simdi bir iki sorum:
1 : Gerci ben süpheleniyorum , kuskulaniyorum ama niyese yinede yanmaktan korkuyorum. Süpheli ölenler ömür boyu yanarlarmi?
2 : Hergün aksamin 21 saatinde disari cikip havaya bakiyorum. Gök kipkirmizi adeta.. siyah olacagina kirmizi. Komsularimla birlikte hergün bakiyoruz. Bunun anlami ney?
3 : Hep ileride kötü birisi olmadan korkuyorum , dinsiz olmaktan ...
Yani acikcasi ben delirmek üzereyim... ne yapicagimi bilmiyorum. Gözüme hic uyku girmiyor , nefesim daralip duruyor... Cevaplariniza muhtacim.

selamlar

GaripYolcu

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Korku

GaripYolcu yazdı:
Selamun aleyküm,

kendime cok kisaca tanitayim: 17 yasindayim , almanyada yasiyorum ve asiri derecede süphe ile korku var bende. Eskiden hic olmazdi , simdi birden 5 aydir noldu bilmiyorum. Süpheleniyorum. Kuskulaniyorumda.. Sik sik kiyametin koptugunu rüyamda görüyorum , dünyanin nasil battigini... saten cok korkuyorum bide rüyalar üstüne gelince ben hergün depression geciriyorum , kafayi yiyecek gibiyim. Namaz kiliyorum , kuran okuyorum.. Problem 5 aydir gitmedi . Simdi bir iki sorum:
1 : Gerci ben süpheleniyorum , kuskulaniyorum ama niyese yinede yanmaktan korkuyorum. Süpheli ölenler ömür boyu yanarlarmi?
2 : Hergün aksamin 21 saatinde disari cikip havaya bakiyorum. Gök kipkirmizi adeta.. siyah olacagina kirmizi. Komsularimla birlikte hergün bakiyoruz. Bunun anlami ney?
3 : Hep ileride kötü birisi olmadan korkuyorum , dinsiz olmaktan ...
Yani acikcasi ben delirmek üzereyim... ne yapicagimi bilmiyorum. Gözüme hic uyku girmiyor , nefesim daralip duruyor... Cevaplariniza muhtacim.

selamlar

GaripYolcu
ve aleykum selam kardeşim bilmiyorum yazdığımız burda paylaştıklarımız okuyor musun ama isteğimiz Rabbimizin rızası.. tesllimiz ve teşekkürlerimiz kardeşlerle Allahı hatırlayıp salih ve saliha kulları olabilmek. yaklaşıyor yaklaşan ama biz amellerimize bakalım ve çevremizdekilerle doğru temas ve paylaşımlarda bulunmaya çalışalım. kalbin ferahlar inş..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt