Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Konu açarken dikkat edilmesi gereken kurallar (1 Kullanıcı)

GuL-i RuhsarIm

Kayıtlı Kullanıcı
Konu açmadan önce, açmayı düşündüğünüz konudan birkaç kelime yazarak "Konu başlığını kontrol et" butonuna basıp arama yapmanız, aynı konunun tekrar yazılmaması adına düzenli olmasını sağlamaktadır.

Bu uyarının Daha çok dikkat edilmesini Rica ediyrum benim gibi uye kardeşlerimden..
Konu açarken arama yapmadan,aynı konuyu defalarca başka bir başlık altında okuyoruz..Bu da site için sağlıklı olmuyor..İstirham ediyorum kardeşlerimden..başlık açmadan önce lütfen arama yapın..Örnek;bugün ki,kandil kutlama başlıklarından minimum 5 tane anasayfada görnüyor..Bu da haliyle Dğer başlıkları arka planda bırakıyor...
Bunlarda haddim olmadan,nacizane fikirlerim..
Allah herkesin gönlüne Göre versin..

aytun

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.........

ergenekon

Kayıtlı Kullanıcı
kurallar

kurallar

vermiş olduğunuz bilgi için teşekürler

esmersevda

Kayıtlı Kullanıcı
ben yeni aranıza katıldım 18 yaşındayım ellerinize sağlık allah emeğinizin karşılığını verir inşallah kurallara uyacağım allaha emanet olun

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm erkan abi ALLAH razı olsun.elinize sağlık inşallah bunlara dikkat edeceğiz.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Lütfen konu açmadan önce forumda aratma yapınız. Forumda olan konuları ısrarla yeniden açan kardeşlerimiz var. Ayrıcada başka forumlardan kopyala yapıştır yapmak suretiyle emek harcamadan konu açan kardeşlerimizide emek hususunda başlarını ellerinin arasına alıp bir kez daha düşünmesini istiyoruz. Özelliklede islamiyet.gen.tr gibi bir yerde böyle şeyler istemiyoruz.

Hayırlı akşamlar kardeşler.

sahiner

Kayıtlı Kullanıcı
şeytan imparatorluğu(tasavvuf form sayfası) konu başlığını niçin kapattığınızı öğrene bilirmiyim?

M.HAN.63

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatühü tüm müslümanların üzerine olsun.ALLAH sayımızı artırsın.

M.HAN.63

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatühü tüm müslümanların üzerine olsun.ALLAH sayımızı artırsın.

GEVHER

Yönetici
Selamünaleyküm...

Özellikle yeni üyelerimiz olmak üzere , tüm kardeşlerimiz için önemli bir hatırlatma yapalım.

Açmak istediğiniz konuları önce forumumuzda aratın lütfen.
Başlık farklı olsa da , içerik aynı olan bir çok konumuz var.

Yeni başlık açmak yerine paylaşımlara bu konulardan devam edelim lütfen.

Önemle duyurulur..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamünaleyküm...

Özellikle yeni üyelerimiz olmak üzere , tüm kardeşlerimiz için önemli bir hatırlatma yapalım.

Açmak istediğiniz konuları önce forumumuzda aratın lütfen.
Başlık farklı olsa da , içerik aynı olan bir çok konumuz var.

Yeni başlık açmak yerine paylaşımlara bu konulardan devam edelim lütfen.

Önemle duyurulur..
Evet kardeşim...
Bazen mükerrer konuları bu nedenle SİLMEK zorunda kalıyoruz...
Lütfen DİKKAT ❗❗❗

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm @Erkan kardeşim
Bu konuyu acali yıllar olmuş ..ama bir konuda fikrimi beyan etmek isterim ..olayları o dönemin şartlarına göre değerlendirmek gerekir ..yıllarca siyaseti bu forumdan uzak tutalim derken çok haklıydınız ve sizinle kesinlikle hem fikirdim..çünkü siyaset kardeşlligimize zarar veriyordu...hiçbir partinin ideolojinin şahsın fanatiği olmadım elhamdülillah ? ama at itinin it izine karıştığı batılın yedi düvelin bir araya gelip hakka savaş açtığı,ummedin kalesi vatanim ateş cemberine alınırken,
3.dunya savaşı adim adım yaklaşırken küfür tek yumruk olurken zamanı gelirse ben siyaset konuşurum ..zira bunun adı siyaset değil vatan devlet millet ummeddir artık ...umuyorum ve inanıyorum ki sizin de bu dönemde düşünceniz bu yöndedir..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt