Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Koca.1.0 ))) (2 Kullanıcı)

handan06

Kayıtlı Kullanıcı
RE: 3 Vampir

Kader_sultan yazdı:
handos yazdı:
Kader_sultan yazdı:
handos yazdı:
:D:D:D:D:D

bu arada vampirli filmlere bayılırım:D:D

:D hadi yaa murat kardesimizde seviyormus ama ayitmasi uzun sürüormus :D valla ben öle vampir mampir bakamam :p B)

:(:(:D:D:Dah şimdi bi vampir filmi olacaktı:D:D

ya handos kardes dur vampir filmleri izlerken insanda mide kalmior :p :D B)

valla benim öle kolay kolay midem bulanmaz bazıları kaldırmıyor :D:D

handan06

Kayıtlı Kullanıcı
RE: bir deli hastanesi

temel ve dursun

Temel ve Dursun bir otele gider. Oda isterler. Oda ama en üst kattadır. Yani 100. katta. Çıkmaya başlarlar. Dursun Temele bir şey sölicem der. 29. katta dersin diyor. 29. Uncu kata gelince diyorun temel der dursun. temel 68. katta söyle der. 68. inci kata gelince söylüyorum der. Dursun. 100. üncü katta söyle der temel. 100.katta Temel ha şimdi söyle. Dursun da anahtarı aşağıda unuttuk der...

handan06

Kayıtlı Kullanıcı
RE: gurbetten slm

M DENIZ yazdı:
S.A BUSRA KARDEŞİM. TAHMİNİMCE BENDE DAHİL ÜYELERİN ÇOĞU ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH KILIYORUZ. TUBA KARDEŞİMİN DEDİĞİ GİBİ ALLAH KILMAYAN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH. EZAN SESİ DUYMAYISA.A.E.O

amin inş.

Kader_sultan

Kayıtlı Kullanıcı

handos yazdı:
temel ve dursun

Temel ve Dursun bir otele gider. Oda isterler. Oda ama en üst kattadır. Yani 100. katta. Çıkmaya başlarlar. Dursun Temele bir şey sölicem der. 29. katta dersin diyor. 29. Uncu kata gelince diyorun temel der dursun. temel 68. katta söyle der. 68. inci kata gelince söylüyorum der. Dursun. 100. üncü katta söyle der temel. 100.katta Temel ha şimdi söyle. Dursun da anahtarı aşağıda unuttuk der...

ay bunu biliom cok komik yaa :D dursun'la temel istee :p B) :D
emegine saglikk

handan06

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BİLMECE

RE: BİLMECE

size çooook ama çok kolay bi bilmece

pazara gittim 1 tane eve geldim 1000 tane
nedir bu nedir??

Kader_sultan

Kayıtlı Kullanıcı

gurbetten yazdı:
ALLAH CÜMLEMIZINKINI KABUL ETSIN.KUSURLARI ILE KUSURSUZ KABUL BUYURSUN!!!!
AMINB)BU FORUMU BENIM ICINMI ACTIN??$AKA $AKA BENIM RUMUZUMDA GURBETTEN YA BANAMI SLM?? DEDIM:D:D:DAYYYY COK KÖTÜ BI ESPRI KABUL EDIYORUM:p

:D

Kader_sultan

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
S.A BUSRA KARDEŞİM. TAHMİNİMCE BENDE DAHİL ÜYELERİN ÇOĞU ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH KILIYORUZ. TUBA KARDEŞİMİN DEDİĞİ GİBİ ALLAH KILMAYAN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH. EZAN SESİ DUYMAYISA.A.E.O

aminn aminn B)

Kader_sultan

Kayıtlı Kullanıcı

handos yazdı:
Kader_sultan yazdı:
handos yazdı:
Kader_sultan yazdı:
handos yazdı:
:D:D:D:D:D

bu arada vampirli filmlere bayılırım:D:D

:D hadi yaa murat kardesimizde seviyormus ama ayitmasi uzun sürüormus :D valla ben öle vampir mampir bakamam :p B)

:(:(:D:D:Dah şimdi bi vampir filmi olacaktı:D:D

ya handos kardes dur vampir filmleri izlerken insanda mide kalmior :p :D B)

valla benim öle kolay kolay midem bulanmaz bazıları kaldırmıyor :D:D

:D:D ehh aslinda öle tam bir vampir filmine baktimda denilemez :) ama otopsi videolari ondan daha kötü oluor :) B)

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

handos yazdı:
M DENIZ yazdı:
S.A:D:D:D:D:D BENDE BAYILIYORUM AMA SONRA AYILTMAK İÇİN 2 SAAT UĞRAŞIYOLAR:D:D:D:D:D:D:D:D KUSURA BAKMA HANDOŞ KARDEŞİM HAKKINI HELAL ET.FIKRANIN ETKİSİYLE BÖYLE GICIK Bİ ESPİRİ YAPIYIM DEDİM. AMA GERÇEKTEN BENİMDE ÇOK HOŞUMA GİDİYO VAMPİRLİ FİLİMLER. SULTAN KARDEŞİM SENİNDE EMEĞİNE SAĞLIK. A.E.O

a.s.güzel espri:D:Dhelal olsun sende hakkını helal et:D:D:D:D
HELAL OLSUN NEDEMEK. ŞİMDİ ''BLADE -2-3'' SERİSİ OLACAKTI İZLİCEKTİN DEMİ

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

sarışın banka soyarsa
Sarışın ile esmer de, köşeyi kolay dönmek için banka soymaya karar vermişler. Esmer bütün gece oturup plan yapmış.

Sabah masanın üzerine kağıtları sermiş, soygunu tüm ayrıntıları ile sarışına anlatmış:

- "İyi anladın değil mi ?" diye de sormuş. "Burası küçük bir semt bankası. Bir tek güvenlik görevlisi var. İşi üç dakikada bitirirsin, ben seni arabada bekleyeceğim."

Binmişler arabaya, gitmişler bankaya. Esmer motoru çalışır tutarak direksiyonda beklerken, sarışın bankaya girmiş.
5 dk. geçmis. 10 dk. geçmis. 15 dk. geçmis.

Esmer korkmaya baslamış. Tam gaza basıp kaçmaya karar vermişken, bankanın kapısı büyük bir gümbürtüyle sonuna kadar açılmış.

Önde sarışın elinde bir ip. İpin ucuna kasa baglanmış, sürükleye sürükleye arabaya koşmaya çalışıyor.

Arkasından güvenlik görevlisi "DUR" diye bağırarak ateş ediyor. Ama koşamıyor çünkü pantolonu ve iç çamaşırı dizlerinden aşağıya inmiş.

Sarışın arabaya atlamış. Esmer gaza basmış ve öfkeyle seslenmiş:

- "Bir de bana planı tam anladığını söylemiştin !.. "
- "Anladim tabii..."
- "Ben sana GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ BAĞLA, KASAYI BOŞALT demistim gerzek"

busra4

Kayıtlı Kullanıcı

BEN SIZE KILMIYORSUNUZ DEMEDIMKI BENDE KILIYORUM ALLAH HATALARIYLA EKSIKLERIYLE CIMLESININKINI KABUL ETSIN BEN AMERIKADA YASIYORU HAYAT SARTLARI ISTE

MALESEF COKK OZLEDIM ULKEMI

l@l

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SOĞUK ESPRİLER

RE: SOĞUK ESPRİLER

B)emeğine sağlık bazılarını ilk defa duydum sağolasın :D:D

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

busra4 yazdı:
BEN SIZE KILMIYORSUNUZ DEMEDIMKI BENDE KILIYORUM ALLAH HATALARIYLA EKSIKLERIYLE CIMLESININKINI KABUL ETSIN BEN AMERIKADA YASIYORU HAYAT SARTLARI ISTE

MALESEF COKK OZLEDIM ULKEMI

allah tez zamanda vatanına kavuşturur inş.senin gibi gurbetçilere

Kader_sultan

Kayıtlı Kullanıcı
Gülcekmisiniz yada gülmeye hazirmisiniz??

Gülcekmisiniz yada gülmeye hazirmisiniz??

Temel amerikaya gitmis ve orda trafik polisi olmus...
sabahtan aksama kadar orda durup trafigi gözetliormus ama yavas yavas sinirlenmis cünkü hic kimseye ceza yazamamis .... öle bos bos trafikte durup yanlis yapmayan sürücüleri izlemekten yorulmus ve sonra yolda bisiklet süren bir papazi görmüs ve demiski "hee cel bakalum papaz efendi cel sana simdi pak nasil ceza yaziyorum :D papaz gelmis ve demiski bana ceza yazamassin!! la neden ?? diye sormus temel papazda bunun üzerine söle cevap vermis : benim bir omuzumda meryem ana diyer omuzumdada isa varda ondan ! Temel gülmüs gülmüs ve papaza demiski : Ula saga simdi öle bir ceza yazarumki demek üc kisi bir bisikleti binmissunuz :D:D

Kader_sultan

Kayıtlı Kullanıcı

bismillahirrahmanirrahim ... M DENIZ kardesim resim pat diye cikti karsima korktum yaa :eek: :D B)

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Gülcekmisiniz yada gülmeye hazirmisiniz??

[marq]:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D[/marq]

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

:D:D:D:D

ilaki bi alemsin çok güzel bi fıkra:D:D:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt