Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Koca.1.0 ))) (1 Kullanıcı)

Kader_sultan

Kayıtlı Kullanıcı
RE: EY TÜRK KIZIIIIIIIIIIIIIIIII

handos yazdı:
AHSEN-I FIGAN yazdı:
handos yazdı:
Bİ KIZ OLARAK ÇOK DOĞRU DEMİŞSİN AMA ADAM ADAM DEĞİLSE NE KADAR UĞRAŞIRSAN UĞRAŞ SAPAR O:mad::mad:

bu birazda bayana bağlı yani bizim eskiler öyle der

BENCE HİÇTE ÖLE DEĞİL :mad:

eskiler öle diorsa bi bildikleri vardir elbett zaten hep kadinlara düser isler...bu erkeklerde cok nazli oluor nedense ilgi gösterilmeyi cok seviyorlar ayni cocuk gibiler yani :D ... havlarina gitmedinmi hemen kadin ilgi göstermedi oluor :D öle deilmi??!. . . yani burda birazda erkege is düsüyor oo handos kardesimizinde dedii gibi adam olmali ozaman ne oklavaya gerek kalir nede baska biseye bence ...

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

ARKADAŞLAR KONU YANLIŞ ANLAŞILDI YANİ BİR ADAM KADINI ALDATIYORSA BUNUN SEBEBİ KADINDIR.BUNA SEBEB O OLMUŞTUR.İSTİSNALAR HARİÇ

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

CENNET GULU

Kayıtlı Kullanıcı
Adres:Değer Bilmezler Mahallesi, Satılık Kalpler C

CENNET GULU

Kayıtlı Kullanıcı

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

Kader_sultan yazdı:
handos yazdı:
AHSEN-I FIGAN yazdı:
handos yazdı:
Bİ KIZ OLARAK ÇOK DOĞRU DEMİŞSİN AMA ADAM ADAM DEĞİLSE NE KADAR UĞRAŞIRSAN UĞRAŞ SAPAR O:mad::mad:

bu birazda bayana bağlı yani bizim eskiler öyle der

BENCE HİÇTE ÖLE DEĞİL :mad:

eskiler öle diorsa bi bildikleri vardir elbett zaten hep kadinlara düser isler...bu erkeklerde cok nazli oluor nedense ilgi gösterilmeyi cok seviyorlar ayni cocuk gibiler yani :D ... havlarina gitmedinmi hemen kadin ilgi göstermedi oluor :D öle deilmi??!. . . yani burda birazda erkege is düsüyor oo handos kardesimizinde dedii gibi adam olmali ozaman ne oklavaya gerek kalir nede baska biseye bence ...

BENCEDE:D:D:D

Kader_sultan

Kayıtlı Kullanıcı

takan yazdı:
BENDE YAKIŞIR DİYORUM BİR TÜRK KIZIDA BÖYLE OLUR İŞTE

ehh heralde türk kizi üstüne düsütügü vazifeyi yapicak bir kadinin evde yapmasi gereken seyler ama o adamda adam olmali yanii tamam kadin evine bagli isini gücünü görüor sevgi saygi vr ama bir tek kadin deil ya erkeyede bircok is düsüyor hem o adamin icinde sapitmak varsa zaten ne ypaarsan yap yapar onu...hadi türk kizini anladik türk erkeklerinede ne oluorsa birazcik ilgi görmeyince simariorlar yanii kizlarin hic sesi cikmior ama ... :)

Kader_sultan

Kayıtlı Kullanıcı

takan yazdı:
BENDE YAKIŞIR DİYORUM BİR TÜRK KIZIDA BÖYLE OLUR İŞTE

ehh heralde türk kizi üstüne düsütügü vazifeyi yapicak bir kadinin evde yapmasi gereken seyler ama o adamda adam olmali yanii tamam kadin evine bagli isini gücünü görüor sevgi saygi vr ama bir tek kadin deil ya erkeyede bircok is düsüyor hem o adamin icinde sapitmak varsa zaten ne ypaarsan yap yapar onu...hadi türk kizini anladik türk erkeklerinede ne oluorsa birazcik ilgi görmeyince simariorlar yanii kizlarin hic sesi cikmior ama ... :)

CENNET GULU

Kayıtlı Kullanıcı

AHSEN-I FIGAN yazdı:
ARKADAŞLAR KONU YANLIŞ ANLAŞILDI YANİ BİR ADAM KADINI ALDATIYORSA BUNUN SEBEBİ KADINDIR.BUNA SEBEB O OLMUŞTUR.İSTİSNALAR HARİÇ

EĞER '' İSTİSNALAR HARİÇ'' KELİMESİNİ DAHA ÖNCE KULLANSAYDIN YANLIŞ ANLAŞILMAZDIN...
KANISINDAYIM BEN........B)B)B)B)B)B)B)

İNŞAALLAH ; DOĞRU DÜŞÜNMÜŞÜMDÜR...;););)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BİLMECE

CENNET GULU yazdı:
desertrose yazdı:
CENNET GULU yazdı:
handos yazdı:
CENNET GULU yazdı:
YENİ BİLMECE ÇABUK OLLLLLLLLLLLLLL.!!!!!!!!!!!!:.........
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
OK.OK:D:D

Geceleri fener, gündüzleri söner.

NEDİR BU??

GÜNEŞ Mİ ACABA????????????

:eek::eek::eek::eek: GÜNEŞ GÜNDÜZLERİ SÖNERMİ YAV;)

BU SAATTE ; ACELE OKUYUNCA YALNIŞ ANLAMIŞIM NE YAPAYIMMM...:D:D:D:D:D

;);););)

ÇOK ŞEKERSİN KARDEŞİM YA AKŞAM AKŞAM GÜLDÜRDÜNYA BENİ ALLAH RAZI OLSUN.. SANA CENNET ŞEKERİ DİYİM BEN:)

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

Sarıdır sallanır, dalında ballanır.
NEDİR BU??:D

yesil_03

Kayıtlı Kullanıcı

AHSEN-I FIGAN yazdı:

bu şekil bi genelleme yapmasak daha doğru olur sanırım. bu düpedüz toplumun genellemelerinden kaynaklanan bi olay. yanlış anlamada kadın niye gitmiyor? ben çok şeyler gördüm dayanılmayacak şeylere dayanan kadınlar gördüm. eğer bu kadınlar senin anlattığın şekil yani kocasını kaçıran kadınlar olsa idi beklemzler sabretmezlerdi. bu genellemelerden kurtulalım artık. evet yazı çok güzel ama saygılı olalım lütfen. tabi yerine göre haklısın sende doğrusun ama böyle bi genelleme yapmaya hakkın yok.

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

yesil_03 yazdı:
AHSEN-I FIGAN yazdı:

bu şekil bi genelleme yapmasak daha doğru olur sanırım. bu düpedüz toplumun genellemelerinden kaynaklanan bi olay. yanlış anlamada kadın niye gitmiyor? ben çok şeyler gördüm dayanılmayacak şeylere dayanan kadınlar gördüm. eğer bu kadınlar senin anlattığın şekil yani kocasını kaçıran kadınlar olsa idi beklemzler sabretmezlerdi. bu genellemelerden kurtulalım artık. evet yazı çok güzel ama saygılı olalım lütfen. tabi yerine göre haklısın sende doğrusun ama böyle bi genelleme yapmaya hakkın yok.

istisnalar demiştim dikkatli okursanız......

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

BİLDİİİİİİİİN YENİSİ AZ SONRA:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt