Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Koca.1.0 ))) (2 Kullanıcı)

ATA_11

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ERKEKLER NEYİ DER NEYİ KASTEDER..:)

zarife_76 yazdı:
ATA_11 yazdı:
aynen kardeşim.ee aç kalmamak için.eşimin selamı var.cece biliyormusun bilmem de.

aleykum selam okumustum ece ogretmeni :) bende selam ediyorumB)B)B) ece ogretmene
size bir sir kimseye demeyin ama, yemek konusunda buyuk bir sifirim laf aramizda kalsin.
esim gene iyi sabrediyor, su aletten birde bana yollasaniz nasil olur acaba?:D

e valla alman malı olsa gerek size daha yakın değilmi.ne olmuş yemekle aranız yok diye.eşiminde yok.zaten o yemek yemeğide sevmez pek.eee bizde kemal sunal durumları oluyoruz artık.bu arada ece değil CECE EŞİM.

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

ATA_11 yazdı:
zarife_76 yazdı:
ATA_11 yazdı:
aynen kardeşim.ee aç kalmamak için.eşimin selamı var.cece biliyormusun bilmem de.

aleykum selam okumustum ece ogretmeni :) bende selam ediyorumB)B)B) ece ogretmene
size bir sir kimseye demeyin ama, yemek konusunda buyuk bir sifirim laf aramizda kalsin.
esim gene iyi sabrediyor, su aletten birde bana yollasaniz nasil olur acaba?:D

e valla alman malı olsa gerek size daha yakın değilmi.ne olmuş yemekle aranız yok diye.eşiminde yok.zaten o yemek yemeğide sevmez pek.eee bizde kemal sunal durumları oluyoruz artık.bu arada ece değil CECE EŞİM.

pardon cece hanim, gercekten yemek yemeyi sevmeyenler yapmayida sevmezler
zaten esimden ogrendim desem yalan olmaz yemek yapmayi, napalim gulu seven dikenine katlaniyor

nurela

Kayıtlı Kullanıcı
RE: erkekler

RE: erkekler

erkekleri çok güzel anlatmışsınız.ağzınıza sağlık.ama içlerinde istisnalarda çıkıyor,onlara hakaret etmeyelim

e_m_i_n

Kayıtlı Kullanıcı

yun_us25 yazdı:
ERKEKLER NE DER..NEYİ KASTEDER

--. "BU ERKEKLERİ İLGİLENDİREN BİRŞEY"
ÇEVİRİSİ: "Bunun bilinen bir mantıklı açıklaması yok, Boşuna uğrasma hiçbir mantık kalıbına sokamazsın."

--."YEMEĞE YARDIM EDİYİM Mİ?"
ÇEVİRİSİ: "Yemek neden hala masaya gelmedi?"

--. "EVET TATLIM... HAKLISIN SEVGİLİM"
ÇEVİRİSİ: Çevirisi yok.. onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için şartlandırılmıştır.

--. "BUNU ANLATMAK ÇOK UZUN SÜRER"
ÇEVİRİSİ: "Bu lanet şeyin nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yok"

--. "SEVGİLİM BİRAZ ARA VER, SABAHTAN BERİ EVİ TEMİZLİYCEM DİYE HELAK OLDUN"
ÇEVİRİSİ: "Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olucak, filmin içine ettin!!"

-- "HMMM EVET ÇOK İLGİNÇ HAYATIM."
ÇEVİRİSİ: "Sen hala konuşuyor musun?"

-- "HAFIZAM PEK İYİ DEĞİLDİR BİLİYORSUN"
ÇEVİRİSİ: "American Pie'ın sözlerini hatırlıyorum,bugüne kadarki bütün arabalarımın teknik özelliklerini hatırlıyorum ama senin doğumgününü unuttum"

--ENDİŞELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BİR KESİK"
ÇEVİRİSİ: "Aslında tam damarı kestim ama gebericeğimi bilsem canımın ne kadar acıdığını itiraf etmiycem"

-- "HANİ NEREYE DÜŞTÜ?? BULAMIYORUM İŞTE!!"
ÇEVİRİSİ: "Yakalamak için ellerimi açtım ama yakalayamadım, dolayısıyla attığın gibi kendin bul"

-- "YİNE NE YAPTIM????"
ÇEVİRİSİ: "Yine nasıl yakaladın???"

-- "TABİİ Kİ SENİ DUYDUM TATLIM"
ÇEVİRİSİ: "Ne söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok ve umarım dinliyormuş gibi yaptığımı anlayınca 3 saat bağırıp çağırmazsın"

-- "BİLİYORSUN GÜZELİM BEN BAŞKASINI SEVEMEM"
ÇEVİRİSİ: "Senin çığlıklarına bile zar zor alıştım ve daha kötüsüyle karşılaşma riskini göze alamam"

-- "MUHTEŞEM GÖRÜNÜYORSUN"
ÇEVİRİSİ: "Tanrım ne olur bu denediğin son elbise olsun yoksa kalp krizi geçiricem"

-- "SAKİN OL KAYBOLMUŞ FALAN DEĞİLİZ..NERDE OLDUĞUMUZU BİLİYORUM"
ÇEVİRİSİ: "Bizi kimse bulamayacak:D:D:D:D:D:DB)B)B)B)

Bu güzel yazınız için teşekkürler ..Bunu okuyunca aklıma bir fıkra geldi müsadenizle onu paylaşayım sizlerle :

Hasta bir adam bir gün eşi ile doktora gitmek için iş yerinden izin almış ve eşi ile beraber doktora gitmiş.Muayene bitip doktor sonuç hakkında bilgi vermeye başlayacağı sırada hasta adamın telefonu çalmış ve acil bir nedenden dolayı hemen iş yerine gitmesi gerektiğini öğrenmiş.Bunun üzerine doktora :Doktor bey siz sonucu eşime bildirin benakşam eve gittiğimden ondan öğrenirim çünkü çıkmam ve iş yerime gitmem lazım ..Demiş ve ayrılmış bunun üzerine doktor da yanında kalan hasta adamın eşine sonuç hakkında bilgi vermeye başlamış ve şunları söylemiş :

"Bakın hanımefendi,eşiniz çok ciddi derecede hasta ve onu sizin ona olan muameleniz kurtarabilir ancak,Şimdi size söyleyeceklerimiş aynen yapmalısınız Bunlar:Eşiniz eve her geldiğinde bir sorun bile olsa onu daima güler yüzle karşılayın ve asla asık suratla onu karşılamayın ,Eşiniz akşam eve geldiğinde o size sormadan siz ona yemek olarak ne yaptığınızı ve hazır olduğunu gülerek söyleyin,Akşam yattığınızda başınız ağrısa yada kendinizi yorgun hissetsenizde eşinize sırt çevirip hayır demeyin,her sabah ondan önce kalkıp kahvaltısını hazırlayın ...Bunları yaparanız eşiniz yaşar ama yoksa maalesef durum ciddi ve eşinizi kaybedersiniz "
Bayan tüm bunları dinlemiş ve teşekkür ederek oradan ayrılmış ve eve dönmüş akşam eşi eve gelip na : Ne oldu sultanım ,doktor bey sana hastalığımla ilgili ne söyledi ? diye sorunca Bayanın cevabı aynen şöyle olmuş: Ölecekmişsin ! :)B)

selamlar !

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

ÇEVİRİSİ: "Tanrım ne olur bu denediğin son elbise olsun yoksa kalp krizi geçiricem"

Allah islah etsin bu nasıl konuşmalar böyle bunları bizdeğil Hristiyan erkekler diyor sanırım bize mal etmeyin bu konuşmaları Hiç bir müslüman erkek böyle şeyler konuşmaz konuşamaz.. Çok üzücü bir durum:(:(

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

S.A VALLA AYNEN ÖYLE.BUNLARI YAZDIĞIN İYİ OLDU BUNLAI ÖMERİN ÜZERİNDE DENEYİM BEN.:D:D:D

e_m_i_n

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:

Allah islah etsin bu nasıl konuşmalar böyle bunları bizdeğil Hristiyan erkekler diyor sanırım bize mal etmeyin bu konuşmaları Hiç bir müslüman erkek böyle şeyler konuşmaz konuşamaz.. Çok üzücü bir durum:(:(

Bahsettiğiniz husus aslında benimde dikkatimi çekti ama arkadaşın bu yazıyı alıntı yaptığını ve amacınında sadece bizleri bir nebzede olsa güldrmek olduğunu düşününce hiç söylemeyeyim dedim ..Neyse tabii doğru olan sizin söylediğiniz ve bahsettiğiniz konuşma kurallarına dikkat etmek ama bazen böle oluncada hoş görmeli diye düşünüyor sizi saygıyla selamlıyorum ...B)

Selamlar !

cakamo

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKÜM;
KARDEŞİM SÖYLEDİKLERİNE KATILMADIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM,
BİZ ERKEKLER İMA ETMEYİZ MERTÇE SÖYLERİZ,
KADINLARIMIZLA LAF EBELİĞİ YAPMAZ,İSTİŞARE YAPARIZ,
ONLARI HOKKABAZ GİBİ OYNATMAZ,BAŞ TACI YAPARIZ,
ONLARI DÖVMEZ,GÜL VERİRİZ
SEVER,ŞEVKAT GÖSTERİRİZ
BİZ KADINLARI PEYGAMBER EMANETİ BİLİRİZ
SAYGILAR!!!!!!!!!!!!!!

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

cakamo yazdı:
SELAMUNALEYKÜM;
SEVER,ŞEVKAT GÖSTERİRİZ
SAYGILAR!!!!!!!!!!!!!!

Aleykümselam..

Tek kelimeyle bu olmalydı Erkekler neyi der neyi demez.. Şakada olsa söylenmemeli çünkü biz müslüman erkeklere atıf var... bize yakışan dile getirdiklerin kardeşim Allah razı olsun

Acaba Ne zaman denir; Müslüman erkekler ne der, neyi demez diye merak ediyorum doğrusu??. selametle

En çok sinir bozucu şu tanrım kelimesi oldu neyse yun_us kardeş hakkını helal et Allah'a emanet ol selametle

yun_us25

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
cid-be16d7dad725ce0d.spaces.live.com

aska mecnun yazdı:
cakamo yazdı:
SELAMUNALEYKÜM;
SEVER,ŞEVKAT GÖSTERİRİZ
SAYGILAR!!!!!!!!!!!!!!

Aleykümselam..

Tek kelimeyle bu olmalydı Erkekler neyi der neyi demez.. Şakada olsa söylenmemeli çünkü biz müslüman erkeklere atıf var... bize yakışan dile getirdiklerin kardeşim Allah razı olsun

Acaba Ne zaman denir; Müslüman erkekler ne der, neyi demez diye merak ediyorum doğrusu??. selametle

En çok sinir bozucu şu tanrım kelimesi oldu neyse yun_us kardeş hakkını helal et Allah'a emanet ol selametle

HELAL OLSUN ABİ NEDEMEK SİZ HAKLISINIZ BU BENİM SALAKLIGIM ONU DÜZELTEBİLİRDİM,ALINTI OLMASIDA OKADAR ÖNEMLİ DEGİL BUNUN YANINDA....

l_papatya

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardeşim emeğine sağlık allah razı olsun denemek lazım bunları:D:D:D:D:p

amine nur

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:

cakamo yazdı:
SELAMUNALEYKÜM;
SEVER,ŞEVKAT GÖSTERİRİZ
SAYGILAR!!!!!!!!!!!!!!

Aleykümselam..

BURDA MÜSLÜMAN ERKEKLERİ KASTEDİYORUM DENMİYOR Kİ AMA %90 BÖLE DÜŞÜNÜYOR İTİRAF EDİN...:D

amine nur

Kayıtlı Kullanıcı

yun_us25 yazdı:
HELAL OLSUN ABİ NEDEMEK SİZ HAKLISINIZ BU BENİM SALAKLIGIM ONU DÜZELTEBİLİRDİM,ALINTI OLMASIDA OKADAR ÖNEMLİ DEGİL BUNUN YANINDA....
kardeş öle deme herkesin fikri kendine ayrıca alıntı ve gülmek adına aktarılmış....

yun_us25

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi

amine nur yazdı:
yun_us25 yazdı:
kardeş öle deme herkesin fikri kendine ayrıca alıntı ve gülmek adına aktarılmış....

KARDEŞ TEŞEKKÜR ADERİM
BİZ EGER MÜSLÜMANSAK BUNLARA BİRAZ DİKKAT ETMEMİZ LAZIM ABİDE HAKSIZ DEGİL....

yun_us25

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
Biraz tebessüm ......:)

Biraz tebessüm ......:)

[marq].......ALINTI.....[/marq]

Serdengeçti’ye sormuşlar:

Konuşmalarında niçin

“Allah”ı bu kadar çok söylüyorsun?

Serdengeçti kendinden beklenen cevabı vermekte gecikmemiş:

öyle mi? Allah, Allah!

Genç şairlerden biri öksürürken Yahyâ Kemal’e:

Affedersiniz Bende verem istidadi var da efendim...

Yahyâ Kemal şefkatle:

Öyle mi evlâdım demek sende verem bile istidat hâlinde!

Hz. Ali'ye:

- Allah, bu kadar insanı nasıl hesaba çeker? diye sorulduğunda, şöyle cevap vermiştir:

- Nasıl rızıklandırıyorsa öyle.

Meşhur Cimri Paşa, atlarının arpa yemesi gerektiğini söyleyen seyislerine kızar ve her seferinde "Lâ havle" çekermiş.
Bir gün atları dermansızlıktan yığılıp kalınca, hiddetle sormuş.
- Atlarıma ne oldu?
Seyis, cevabı yapıştırmış:
- Ne olacak efendim, "Lâ havle" yiye yiye "Ve lâ kuvvete" oldular.

Çocuk:
- Babacığım, demiş. Bana bir horoz alsan da, sabahları ötüp beni namaza kaldırsa.
Adam:

- Canım oğul, diye cevap vermiş. Senin içindeki horoz ötmedikten sonra, dışarıdaki horozun fayda vereceğini mi sanıyorsun?

amine nur

Kayıtlı Kullanıcı

ölede dikkat ediyorumda herkese bişiler deyip duruyor ama haklı olabilir.konuları başka yerlere çekiyor amacından saptırıyor.
[marq] B) HAKLI B)[/marq]
ama burda amaç sadece gülmek (haddi aşmadan)

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BİRAZ TEBESSÜM ......:)

s.a
çok güzeldi kardeşim hepsi allah razı olsun.hem anlamı deri hemde çok eğelenceliydiler.allaha emanet ol..

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

Serdengeçtir17;ye sormuşlar:

Konuşmalarında niçin

r0;Allahr1;ı bu kadar çok söylüyorsun?

Serdengeçti kendinden beklenen cevabı vermekte gecikmemiş:

öyle mi? Allah, Allah!
ALLAH ALLAH...:eek:

dergah_faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Farz

Farz

Nasreddin Hoca'nın evine bir gün üç molla misafirliğe gelir. Üçü de birbirinden obur şeylermiş. Hoca ne yemek çıkarmışsa silip süpürmüşler. O kadar ki sahanlarda yemek bitince, bunu da "sünnettir" diye ekmekle iyice sıyırırlarmış. Bu sırada odaya Hoca'nın oğlu girmiş. Mollalar Hoca'yı memnun etmek için:
-Aman ne güzel çocuk...Adı ne bunun? diye sormuşlar.
Hoca:
-Adı Farzdır, demiş.
Mollalar şaşırıp birbirlerine bakmışlar:
-Bu ne biçim isim Hoca Efendi? demişler. Şimdiye kadar böyle bir isim hiç duymamıştık.
Hoca hemen taşı gediğine koymuş:
-Ya, sünnet diyeyim de onu da mı yiyin?

[marq]B)B)B):DB)B)B)[/marq]

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt