Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Koca.1.0 ))) (2 Kullanıcı)

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
RE: YANLİŞ NUMARALARA VERİLEN CEVAPLAR(ALINTI)

:D:D:D:D:D:D:DB) emeğine sağlık kardeşim sen bizi güldürdün Allah ta seni güldürsün inşallah

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
RE: gerçeklerin gülen yüzü:)

:):):)EMEĞİNE SAĞLIK.ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM....B)

celiski

Kayıtlı Kullanıcı

- Aloo
- Naci evde mi ?
- Evde ( ÇAAAT! )
- Alo alo
- diit diit diit
.............................. .............. çok güldüm güzel bir paylaşımdı emegine saglık

celiski

Kayıtlı Kullanıcı

- Bulaşık makinesi her işe yarar. Servis elemanları Türkiye'nin dört bir yanından gelen "Bulaşık makinem tabakları, bardakları çiziyor ya da şu boşaltmıyor" şikayetlerini incelemek için gittikleri evlerde müşterilerin ıspanak, lahana gibi yıkanması zor sebzeleri bulaşık makinesinde yıkadıklarını, hatta salça yapmak için domatesleri bulaşık makinesinde yumuşatanlar olduğunu görünce şoke olmuşlar. Sebzelerdeki kumun, su çıkış borularını tıkadığı ya da makinenin içinde kalarak bulaşıkları çizdiği, bunun da arızaya yol açtığı ortaya çıkmış.

:eek::eek::eek: daha neler

eeda

Kayıtlı Kullanıcı

ESSELAMUALEYKÜM
ÇOK MATRAK OLMUŞ...:D
B) RABBIM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN B)

celiski

Kayıtlı Kullanıcı
RE: HEPSİ İÇERDE

RE: HEPSİ İÇERDE

çok güzeldi ya

deren75

Kayıtlı Kullanıcı

:D:D:D Allah razı olsun kardeşim hasta yatıyordum şöyle bi bkayım diye pcnin başına geçtim hasta halimle güldürdün beni saolasın.selam ve dua ile.

ruveyda28

Kayıtlı Kullanıcı

:D:D:D:D:DEMEĞİNİZE SAĞLIK KARDEŞİM.HAYIRLI CUMALAR.

eeda

Kayıtlı Kullanıcı

esselamu aleyküm

ey kupkuru çölleri cennete çevıren gül
gel o bayıltan renklerınle gönlüme dökül
vaktıdır ağlayan gözlerimin içine gül
ey kupkuru çöllri cennete çevıren gül

B)rabbım yar ve yardımcımız olsunB)

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net
RE: Koca.1.0 )))

S.A.KARDEŞİM.ÇOK ZEKİCE BİR YAKLAŞIM,TAM ZAMANE GENÇLERİNİN ANLAYACAĞI TÜRDEN.ÇOK BEĞENDİM.EMEĞİNE SAĞLIK.A.E.O.

cengo571

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Alçakgönüllü kızın şiiri..

mizah kısmına katılmıyorum bu sitede çok daha ciddi mevzuların bulunmasından yanayım bu şahsi görüşümdür. kimse alınmasın . YARADAN YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN. SELAMETLE...

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ANTİVİRÜS - VİRÜS MUHABBETLERİ :)

RE: ANTİVİRÜS - VİRÜS MUHABBETLERİ :)

B)B)B)

mehmet29

Kayıtlı Kullanıcı
RE: >fıkra<

RE: >fıkra<

:D:D:D İNTER'İN ŞAMPİYONLUĞA ÇOK YAKIN OLDUĞU BU SEZONDA FIKRALAR ÇOK DAHA KOMİK OLUYOR:D:D:D, ALLAH RAZI OLSUN.

BRC

Kayıtlı Kullanıcı

cengo571 yazdı:
mizah kısmına katılmıyorum bu sitede çok daha ciddi mevzuların bulunmasından yanayım bu şahsi görüşümdür. kimse alınmasın . YARADAN YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN. SELAMETLE...

ŞAHSİ GÖRÜŞÜNÜZÜ SİTE YÖNETİCİLERİNE BİLDİRİRSENİZ DAHA UYGUN OLUR KANAATİNDEYİM.. SİTEDE MİZAH BÖLÜMÜ OLMASAYDI BİZ DE BUNU BURAYA KOYMAZDIK ÖYLE DEĞİL Mİ... BURADAKİ AMAÇ KÜÇÜK DE OLSA İNSANLARIN TEBESSÜM ETMELERİNE VESİLE OLABİLMEK. BUNDA NE GİBİ Bİ ZARAR OLABİLİR, BU KONUDAKİ ŞAHSİ GÖRÜŞÜNÜZÜ DE MERAK ETTİM . SİTEDE ZATEN ÇOK DAHA CİDDİ MEVZULAR BULUNMAKTADIR.. GAYRİ CİDDİ MEVZULARI DA DİLEYEN OKUR DİLEYEN OKUMAZ.. BUNLAR DA BENİM ŞAHSİ GÖRÜŞÜMDÜR.. AYRICA KIRILMADIM.. ;)

SELAM VE DUA İLE...

gul_sevgiliye

Kayıtlı Kullanıcı
RE: GENÇLERE HAYA YAKIŞIR..

RE: GENÇLERE HAYA YAKIŞIR..

ve aleyküm selam kardeşlerim
RABBİMİZ CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN..
SELAMETLE KALIN KARDEŞLERİM..

yun_us25

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
cid-be16d7dad725ce0d.spaces.live.com
ERKEKLERDEN YEMEK TARİFİİ

ERKEKLERDEN YEMEK TARİFİİ

Makarna: Bir tencere dolusu sicak suya makarna posetini bosaltip mac izlemeye basliyoruz. Ilk yarinin ortalarina dogru kalkip altini kapatiyoruz. Tencerenin icinden sectigimiz makarnayi fayansa firlatiyoruz.Yapisirsa pismis demektir. Devre arasinda hala icinde su kaldiysa tencerenin kapagini kapatip lavabodaki en kirli tabagin üzerine dogru döküyoruz (o zaman hem tabak temizleniyor hem de makarnalar catalla yenebiliyor)... Üzerine ketcap sIkIp yiyiyoruz. Not: Fayansa firlattiginiz makarnayi bi ara oradan alin. Sayica fazlalastiklarinda bazen hangisini firlattiginiz karisiyo

Pilav: Pilav aslinda basit bir yemek degil. Aranan kriterler var. Tuzlu yumusak ve tane tane olmasi gerekiyor. Sonuncusu kolay. Pirincleri tektek pisirdiginizde tane tane oluyorlar ama uzun sÜrÜyor. Maharet hepsini bir arada pisirebilmekte; ama cok da sorun etmeyin. Nasil olsa icine yogurt koyup bulamac haline getirdigimizde hepsi birbirine yapisiyor. Kisaca yag koyup Üzerine pirinc ekliyorsunuz. Sonra da su ve tuz koyup pisiriyorsunuz.. Hem bunu sÜzmeye de gerek yok.

Konserve Türlü[/b]: Bir miktar yag ve salcayi tencereye koyup konservenin icindekileri döküp üzerine su koyuyoruz. Pismesi cok uzun sürüyor. O sebeple basinda beklemiyoruz. Gidip tv izliyoruz. Her seferinde yandiklari icin henüz tadina bakamadim ama konservenin üzerindeki resme bakilirsa guzel bi seye benziyor.

Sagda solda kulagima caliniyordu. Mutfak robotu denen bisey varmis. Birden icimi bir heyecan kapladi. Ulan madem bu isin robotu var ben niye kosturuyorum yillardir diye sinirlendim. Hemen gidip aldim bi tane. Eve gelip kutusundan cikardigimda itiraf etmeliyim ki hayal kirikligina ugradim biraz. Ben acikcasi ufo gibi bisey bekliyodum, bu bildigimiz tencerenin plastigi. Icindede vantilator gibi bisey var. Bununla birlikte bi ton plastik zimbirti daha cikti icinden ama bi ise yarayacaklarini sanmiyorum. Neyse fisini taktim denemek icin bi tane sogan attim icine. Bakalim ne yapacak diye bekledim. Kabuklarini bile soyamadi . Paramparca etti birakti. Sinirlendim attim bi kenara yazdan beri duruyo orda. Bir ara yikayip o vantilator gibi olan seyi bilgisayarima takmayi düsünüyorum. Belki fan olarak is görür. Onun disinda tamamen para tuzagi

[marq]:D:D:D:Dalıntıdır benim değil:D:D:D:D:D[/marq]

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ERKEKLERDEN YEMEK TARİFİİ

RE: ERKEKLERDEN YEMEK TARİFİİ

S.A. AYYYYYY AYIPTIR SÖYLEMESİ MİDEM BULANDI YAW :D:D BUNE BÖYLE AMAN UZAK DURSUNLAR MUTFAKTAN.. :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt