Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kiyafet (1 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
DİNİMİZ BAYAN GİYİMİNE BİR SINIRLAMA GETİRMİŞ.YÜZ, ELLER,AYAK TOPUKLARI HARİÇ HER TARAFINI ŞEHVET UYANDIRMAYACAK BİR ŞEKİLDE KAPATACAKSIN

s.a ben de katılıyorum .EĞER KI AYRICALIK DIYE BIRSEY ANLADIYSANIZ YAZILARIMDA KUSURA BAKMAYIN OYLE BIRSEY DEMEDIM. SADECE AÇIK BIR BAYAN ICIN VUCUT HATLARINI BELLI ETMEYEN PANTOLONLAR DA VAR ONLARDA BIR SAKINCA GORMEDIĞIMI IMA ETTIM. ÜSTELIK BU GIYIM TARZI DA HAREKET BAKIMINDAN RAHAT ÖRNEİN HAŞEMO GIBI

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
SELAMUN ALEYKUM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM güzel ve faydalı bi konuya değinmişsin gerek yaptığın yorumlar olsun oldukça aık ve bilgilendirici.günümüz gençliğinde nedense özenti illeti mevcut YÜCE RABBİM dinimizi hakkıyla yaşamak ona layık bir kul olmak nasip eylesin inşallah RABBİME EMNET OLUN
A.S DUALARINIZA BENDE KATILIYORUM AMİN İNŞALLAH SELAM VE DUA İLE KALIN

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
s.a ben de katılıyorum .EĞER KI AYRICALIK DIYE BIRSEY ANLADIYSANIZ YAZILARIMDA KUSURA BAKMAYIN OYLE BIRSEY DEMEDIM. SADECE AÇIK BIR BAYAN ICIN VUCUT HATLARINI BELLI ETMEYEN PANTOLONLAR DA VAR ONLARDA BIR SAKINCA GORMEDIĞIMI IMA ETTIM. ÜSTELIK BU GIYIM TARZI DA HAREKET BAKIMINDAN RAHAT ÖRNEİN HAŞEMO GIBI
YOK AYRICALIK ANLAMADIM BENİN ŞAHSİ GÖRÜŞÜM KAPANMAK TÜRBAN TAKMAK VEYA .SİYAH FERECE GİYMEK DEĞİLDİR.KAPANMAK DİNİMİZİN KAPANMASINI EMRETTİĞİ UZUVLARI EN GÜZEL ŞEHVET UYANDIRMADAN KAPAMAK.

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Size Birsey Soylemek Istiyorum Izninizle........vaktiniz Varsa Eğer Burdaysaniz

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
şimdilik Burdayim Kimyasal Mlz Satiyorum Gida Fab.siparişte çikabilirim Yalniz

Tamamen şahsi Fikirlerim Bunlar.......üniversiteye Gitmeden Once Hiç Kapali Arkadaşim Yoktu .allak Gunah Yazmasin Siyah Kapalilari Gorunce Bana Onlar Itici Geliyordu.....ama Bazen Oyle şik Ve Oyle Guzel Giyinenler Vardi Ki . Tabii Ki Burdaki Amaç Kilikkiyafetteki Sus Olmamamli Diyceksiniz Ama Bence Tessettur Veya Kapalilik Başkalarina Biraz Ozendirici Olmali Ki Benim Gibiler Baktiklarinda Aaa Ne Guzel Olmuş Desinler.cunku Benim Gibiler Icin Kapaliliin Hoş Duramsi (belki Bu Size Yanliş Gelir)onelmi...bu Arada çalişan Bayan Işini Mi Birakmali Yoksa Kapanmali Mi ?şimdi Herkes Kapanmali Diycek Bende Ayni Fikirdeyim Ama Ekmek Parasi Icin çalişanlara Ne Demeli ? Dua Ile Kalin

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
günümüzde biraz bayanlar için özendirici olması gerekiyor.çoğu iş yerleri kapalı vaziyette personelinin çalışmasına izin veriyor.gayet güzel modern tesettürler var yukarıdaki gibi.bu yolu deneyebilirsiniz bence

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı

GÜNÜMÜZDE BİRAZ BAYANLAR İÇİN ÖZENDİRİCİ OLMASI GEREKİYOR.ÇOĞU İŞ YERLERİ KAPALI VAZİYETTE PERSONELİNİN ÇALIŞMASINA İZİN VERİYOR.GAYET GÜZEL MODERN TESETTÜRLER VAR YUKARIDAKİ GİBİ.BU YOLU DENEYEBİLİRSİNİZ BENCE

TEŞEKKUR EDERIM BAKINCA IÇIM ACILDI BEN KAPANMAYI COK DÜŞÜNDÜM FAKAT BENIM ÇALIŞTIĞIM SEKTÖR BUNA İZİN VERMIYOR.ISTERDIM KI BOYLE OLMAYI VE DINI HAYAT SURMEYI.IBADETIMI ELIMDEN GELDIĞINCE YAPIYORUM ALLAH KABUL ETSIN.AMA MUSLUMAN BIR ULKEDE KI YASAKLARIN KURBANLARIYIZ.ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN BU GUZELLIĞI GOSTERDIĞINIZ IÇIN HAYIRLI IŞLER

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
TEŞEKKUR EDERIM BAKINCA IÇIM ACILDI BEN KAPANMAYI COK DÜŞÜNDÜM FAKAT BENIM ÇALIŞTIĞIM SEKTÖR BUNA İZİN VERMIYOR.ISTERDIM KI BOYLE OLMAYI VE DINI HAYAT SURMEYI.IBADETIMI ELIMDEN GELDIĞINCE YAPIYORUM ALLAH KABUL ETSIN.AMA MUSLUMAN BIR ULKEDE KI YASAKLARIN KURBANLARIYIZ.ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN BU GUZELLIĞI GOSTERDIĞINIZ IÇIN HAYIRLI IŞLER

EVET MALESEF ÇOĞU SEKTÖRDE BU YAŞANIYOR.İSTEDİKTEN SONRA YAŞAYABİLİRSİNİZ DİNİNİZİ.SİZ ÇALIŞAN KONUMUNDASINIZ.İŞYERİNİZDE İBADETİNİZİ YAPMANIZA İZİN VERİLMEMESİ SİZİN ÜZERİNİZDE MESULİYET BIRAKMAZ.DİĞER VAKİTLERDE İBADETLERİNİZİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA YAPABİLİR TESETTÜRÜ ÜZERİNİZDE TAŞIYABİLİRSİNİZ.SELAM VE DUA İLE

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Sizde Selam Ve Dua Ile Kalin Inşaalah Yuzleri Gulen Kalbleri Nurlu Olanlardan Oluruz Dua Ile Kalin

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Teşşekur Ederim Paylaşimlariniz Için Allah Hepimizin Duasini Kabul Etsin Allah Ağlatmasin Guldursun Allah Bilgi Verenin Yuzune Gulsun.dua Ile Kalin

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah ama sıze şunu soyleyebılırım kı her ne kadar bu mesleği açık bırı olarak yapsamda 2''işimi cok sevıyorum''ŞIMDI NE ALAKASI VAR DEMEYIN IÇIMDEN YAZMAK GELDI. HUKUMETIN DE BIRSEYLER YAPNASINI TABII KI BEKLIYORUZ ALLAHA ŞUKURLER OLSUN DUA ILE KALIN

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
inşallah ama sıze şunu soyleyebılırım kı her ne kadar bu mesleği açık bırı olarak yapsamda 2''işimi cok sevıyorum''ŞIMDI NE ALAKASI VAR DEMEYIN IÇIMDEN YAZMAK GELDI. HUKUMETIN DE BIRSEYLER YAPNASINI TABII KI BEKLIYORUZ ALLAHA ŞUKURLER OLSUN DUA ILE KALIN

İŞİ SEVMEK ÖNEMLİ İNSAN SEVMEDİĞİ BİR İŞTE ÇALIŞIRSA SADECE MADDİYAT İÇİN O İŞ O İNSANDAN BİR ŞEYLER ALIR GÖTÜRÜR.SEVDİĞİ İŞTE ÇALIŞIRSA YAPTIĞI İŞE .İŞYERİNE BİR ŞEYLER KATAR FAYDALI OLUR.SELAM VE DUA İLE KALINB)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Tşk Allah Razi Olsun Işime Yuruyerek Değil Koşarak Gidenlerdenim :) Allah Herkesi Iş Konusunda Boyle Nasip Etsin Konunun Dişina Da Fazla Cikmak Istemem Allah Herkesi De Işyerinde özgurce Giyinmesini Nasip Etsin Amin

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı

GÜNÜMÜZDE BİRAZ BAYANLAR İÇİN ÖZENDİRİCİ OLMASI GEREKİYOR.ÇOĞU İŞ YERLERİ KAPALI VAZİYETTE PERSONELİNİN ÇALIŞMASINA İZİN VERİYOR.GAYET GÜZEL MODERN TESETTÜRLER VAR YUKARIDAKİ GİBİ.BU YOLU DENEYEBİLİRSİNİZ BENCE

:Bhayırlı sabahlar herkesın baş örtunun guzellığını gormesını ıstedım ALLAHA EMANET OLUN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt