Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nereli? (2 Kullanıcı)

imported_mine_

Kayıtlı Kullanıcı
hemşerim iki başlığada yzıyoruz karışıyor biz burda yazalım en iyisi.

antepte öğretmenim ben tatillerde gidip geliyorum yazı da iple çekiyorum.

sen neyle meşgulsün hemşerim yağışlıydı sanırım oralar

mine sende hoşgeldin.

hşbuldk seninde üyeliğin hayrılıolsun inşallah..muhabbetiniz koyu maşallah benim hemşerim yok:(

imported_vuslat_

Kayıtlı Kullanıcı
antalyanın gazipaşa ilçesini bilirmisin peki

gelin geldim diyorsun başka ildenmi geldin ki

imported_vuslat_

Kayıtlı Kullanıcı
mine enişte kapattırdı heralde bilgisayarı sana:)

bende diyecektim enişte bey nasıl izin veriyor bu saatte diye. evli olmak böyle bişey heralde;)

imported_vuslat_

Kayıtlı Kullanıcı
artvin bitlis oooo oralar çok doğuda kalıyor ya orda millet uykunun en tatlı yerindedirler şimdi. siz en iyisimi sabah namazında deneyin şansınızı ordakilerde öğlen için hazırlanıyor olurlar nasıl olsa:)

YaralıGönül

Kayıtlı Kullanıcı
artvin bitlis oooo oralar çok doğuda kalıyor ya orda millet uykunun en tatlı yerindedirler şimdi. siz en iyisimi sabah namazında deneyin şansınızı ordakilerde öğlen için hazırlanıyor olurlar nasıl olsa:)

he yaw kardeş. bu aşkamda takıldım ki ne takıldım. sağolsun arkadaşlar güzel paylaşımlarda bulunmuşlar. bende okuyordum. sabahta erken işe gidecem sözde :)

imported_vuslat_

Kayıtlı Kullanıcı
iş dedinde fotocu ben kaçayım artık sabah çocuklar beni bekler :)

arkadaşlar hepinize iyi geceler allaha emanet olun

dioraddict

Kayıtlı Kullanıcı
Trabzon'da dogdum, babam rizeli, annem artvin cerkeslerinden. Simdi de Londra'liyim. Insallah gelecek sene San fransisco'lu olacagim, dualarinizi eksik etmeyin.

imported_mine_

Kayıtlı Kullanıcı
mine enişte kapattırdı heralde bilgisayarı sana:)

bende diyecektim enişte bey nasıl izin veriyor bu saatte diye. evli olmak böyle bişey heralde;)

ya böyle bi şey işte evli olmak maç özetleri izlerken takılayım demiştim snra kapatmak zorunda kaldım kusura bakma..biraz kıskançtır da:) bursa çok güzel bi şehir çok özlüyorum:a33:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt