Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nereli? (4 Kullanıcı)

~~sule~~

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. bende giresunluyum vede giresunda yaşıyorum...

hafsa betül

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ben Osmaniyeliyim ama şu anda Afyonkarahisar'da yaşıyorum.

yeşimyeşim

Kayıtlı Kullanıcı
aranıza yeni katıldım.inanıyorum ki sizlerden öğreneceğim çok şey var..ben aydınlıyım..

muazzez35

Kayıtlı Kullanıcı
aranıza yeni katıldım.inanıyorum ki sizlerden öğreneceğim çok şey var..ben aydınlıyım..

S.A yeşim kardeşim hoşgeldin üyeliğin hayırlı olur inşallah egeli olarak yalnız ben varım sandım şimdi iki egeli olduk canım ben de İZMİRliyim bakalım başka egeli varmı:a16: :a04:

katresu67

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

Ben Adana doğumluyum. Çift uyruklu olduğum için, işim gereği yaşantımın büyük kısmını KKTC'de geçiriyorum.

rafza

Kayıtlı Kullanıcı
mrb yugoslavya lıyım ist oturuyorum

tu-ba

Kayıtlı Kullanıcı
selam ben nevşehirliyim ama düzcede çalışıyorum

esrasultan

Kayıtlı Kullanıcı
essalamu aleykum:)

essalamu aleykum:)

merhaba ,
ben londra da oturuyorum , buyudugum yer ise istanbuldur.Benimle tanismak isteyen kardeslerime kapim aciktir.Bu site den pek cok sey ogreniyorum.O yuzden her gun girmeden edemiyorum.Herkes cok iyi kimselere benziyor.ALLAHa emanet olun.Sevgiler :)

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba ,
ben londra da oturuyorum , buyudugum yer ise istanbuldur.Benimle tanismak isteyen kardeslerime kapim aciktir.Bu site den pek cok sey ogreniyorum.O yuzden her gun girmeden edemiyorum.Herkes cok iyi kimselere benziyor.ALLAHa emanet olun.Sevgiler :)
Slm esra Bende uzun yIllar Belçikada ikamet etmekteyim Londrada benim amcam kalIyor lakin bir tûrlû Londraya gitme imkanIm olmadI.

ZOCO_54

Kayıtlı Kullanıcı
Ben istsnbulluyum ama görevlı olarak sakarya hendekte oturuyorum. Emekli doktorum selamlar herkese.

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum,
Ben aslen Ahiret liyim Bu Dünyaya Birkaç Güzel Amel için ve Verdiğim sözü tutmak için geldim Erzurumda zuhur oldum Bursa Gemlikte Doydum Bekliyom ki Sözüm Dolsun Vatanıma geri döneyim...:a35::a35::a35:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt