Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nereli? (2 Kullanıcı)

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
Selammm

Selammm

Selamun aleykum aslen YOZGATlıyım ama 30 yıldır KAYSERİ de ikamet etmekteyim a.e.o

ayluh

Kayıtlı Kullanıcı
aaa bak insanları dersen orada dururum burası o kadar da gelişmiş bir yer olmamasına ragmen inşanları maaşallah marka der hep özenti almış başını gider tabi kısım kısım benim çevrem böyle ne Yazıkki
Evet Tubacım bende Samsun'luyum ama İstanbul'da oturuyorum. Bu marka takıntıları yüzünden bende sevemiyorum Samsun'u. Sadece yazları yıllık iznimi kullanmak için iki haftalığına geliyorum. Benim memleketimin her yerinden deniz gözüküyor bu da beni çok mutlu ediyor.

islam_güneşi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm.yazan herkesi okudum ama bir tane bile rizeli yok:)ben bir ilk olayım olur mu Rizeliyim.fakat Aydın da ikamet etmekteyim.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
aaa bak insanları dersen orada dururum burası o kadar da gelişmiş bir yer olmamasına ragmen inşanları maaşallah marka der hep özenti almış başını gider tabi kısım kısım benim çevrem böyle ne Yazıkki
Evet Tubacım bende Samsun'luyum ama İstanbul'da oturuyorum. Bu marka takıntıları yüzünden bende sevemiyorum Samsun'u. Sadece yazları yıllık iznimi kullanmak için iki haftalığına geliyorum. Benim memleketimin her yerinden deniz gözüküyor bu da beni çok mutlu ediyor.
hayırlı sabahlar evet ne yazıkki öyle burası burayı bırak benim arkadaşalrımın çogu öyle marka diye bir yığın para veriyolar kıyafetlere Rabbimiz ıslah etsin:K:H​

N_Akış

Kayıtlı Kullanıcı
Bende aranıza bugün girdim aslen konyalıyım ama izmir de oturuyorum

jamalbek

Kayıtlı Kullanıcı
selam

selam

ben de kirgizistanliyim umarim sizlerle iyi sheyler paylashirim.:H:H

keremmm

Kayıtlı Kullanıcı
tokatlıyım ankarada ikamet ediyorum Allaha emanet olun

azizim55

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Tuba ben de SAMSUN Termeliyim.Almanyada ikamet edip izin sezonu terme ,Sinop arasi tatilimi geciriyorum.Cenabi ALLAH bizleri kötülüklerden korusun.[AMIN]Saygilarimla

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Tuba ben de SAMSUN Termeliyim.Almanyada ikamet edip izin sezonu terme ,Sinop arasi tatilimi geciriyorum.Cenabi ALLAH bizleri kötülüklerden korusun.[AMIN]Saygilarimla
ve aleyküm selam hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun bu arada hemşeriymişiz bizimde çok akrabamız var almanyada

asim_nr

Kayıtlı Kullanıcı
ben diyarbakırlıyım suan izmirdeyim.yeni aranıza katıldım.daha önce siteyi biliyordum.
uzun zamndırgiremedik.degismis bayagı.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt