Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nereli? (3 Kullanıcı)

havza

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

selam aleyküm ben kayseriliyim ama malesef mersinde oturuyorum allaha emanet olun inşallah

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm ben kayseriliyim ama malesef mersinde oturuyorum allaha emanet olun inşallah

havza kardeşim be uzun süredir merak ediyorum fakat sormaktan çekindim açıkçası...bu resimdeki kız çocuğu sizin kızınız mı yoksa bir yerden alıntı mı yaptınız...çok şeker bi çocuk da o yğzden soruyorum.kusura bakmayın ne olur...selamün aleyküm...

havza

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

havza kardeşim be uzun süredir merak ediyorum fakat sormaktan çekindim açıkçası...bu resimdeki kız çocuğu sizin kızınız mı yoksa bir yerden alıntı mı yaptınız...çok şeker bi çocuk da o yğzden soruyorum.kusura bakmayın ne olur...selamün aleyküm...

selam aleyküm ne demek estağfurullah evet benim yaramaz kızım şimdi kucamda sütünü içti uyudu allah evlatlarımızla sınava tabii tutmasın bizi onları bize bağışlasın allaha emanet olun

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm ne demek estağfurullah evet benim yaramaz kızım şimdi kucamda sütünü içti uyudu allah evlatlarımızla sınava tabii tutmasın bizi onları bize bağışlasın allaha emanet olun
YA ÇOK ŞEKER MAŞALLAH...İLK GÖRDÜĞÜM GÜNDEN BERİ DİKKATLE BAKIYORUM PEK Bİ TATLI...ALLAH BAĞIŞLASIN...ALLAH EVLADINIZI DOĞRU YOLDAN AYIRMASIN İNŞALLAH.SİZE BAĞIŞLASIN...AMA SİZDEN BİR RİCAM VAR..KESİNLİKLE KÖTÜ KEM GÖZLE BAKMIYORUM AMA NE OLUR RESMİ DEĞİŞTİRİN...BEN ÇOK BEĞENİYORUM..NAZARIM FELAN DEĞER ALLAH KORUSUN...

havza

Kayıtlı Kullanıcı
YA ÇOK ŞEKER MAŞALLAH...İLK GÖRDÜĞÜM GÜNDEN BERİ DİKKATLE BAKIYORUM PEK Bİ TATLI...ALLAH BAĞIŞLASIN...ALLAH EVLADINIZI DOĞRU YOLDAN AYIRMASIN İNŞALLAH.SİZE BAĞIŞLASIN...AMA SİZDEN BİR RİCAM VAR..KESİNLİKLE KÖTÜ KEM GÖZLE BAKMIYORUM AMA NE OLUR RESMİ DEĞİŞTİRİN...BEN ÇOK BEĞENİYORUM..NAZARIM FELAN DEĞER ALLAH KORUSUN...

tabii göz degmesi haktır kaerdeşim olur nedemek sizimi kıracam hemen

ayse duru

Kayıtlı Kullanıcı
selam kardeşlerim bende aksaraylı varmı aranızda istanbul aksaray degil a.e.o

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı
Ben Kastamonu luyum. :-( Ayrica cok ozledim. Insallah yazin gitmek nasip olur.

Hayirli geceler, dualarda bulusmak uzere..

iklim.ela

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. ARKADAŞIM BENDE KONYALIYIM.TÜRKİYENİN HER YERİ GÜZEL FAKAT MEVLANA DİYARINDA YAŞAMAKTAN MUTLUYUM.YAŞADIĞIM ŞEHRİ ÇOK SEVİYORUM.
Online iPhone Screensaver - be the first to win! myscreensavers.info/media/iphone.scr

hyalcin_67

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. ARKADAŞIM BENDE KONYALIYIM.TÜRKİYENİN HER YERİ GÜZEL FAKAT MEVLANA DİYARINDA YAŞAMAKTAN MUTLUYUM.YAŞADIĞIM ŞEHRİ ÇOK SEVİYORUM.
Online iPhone Screensaver - be the first to win! myscreensavers.info/media/iphone.scr[/quot
BEN AKŞEHİRDE OKUMUŞTUM VE KONYAYA MEVLANAYA GİTMİŞTİM GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL...

iklim.ela

Kayıtlı Kullanıcı
GÜZELDİR,KONYAYA GELMİŞKEN ETLİEKMEĞİNDEN TATMIŞSINDIR HERHALDE TATMADIYSAN BİR DAHA GELİRSEN TAVSİYE EDERİM.VE ŞİMDİ MEVLANANIN ETKİNLİKLERİ DAHA FAZLALAŞTI,GÜZELLEŞTİ.ALLAHA EMANET OLUN...
Online iPhone Screensaver - be the first to win! myscreensavers.info/media/iphone.scr

asli

Kayıtlı Kullanıcı
ben arnızda yeniyim ama bende aksaraylıyım (68) aksarayda oturuyorum

yames

Kayıtlı Kullanıcı
ben dıyarbakırlıyım ve burda ogretmenım hepınız allaha emanet olun

huseyingokkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Ögünmek gibi olmasın ama ÇORUM'luyum.

Yine öğünmek gibi olmasın ama Çorum'un İSKİLİP kazasındanım.

Selamlar

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Ögünmek gibi olmasın ama ÇORUM'luyum.

Yine öğünmek gibi olmasın ama Çorum'un İSKİLİP kazasındanım.

Selamlar
ÇOKMU GÜZEL ÇORUM.ALLAH GÜZELLİKLERİNİ ARTTIRSIN A.E.O

BENDE ÖVÜNMEK GİBİ OLMASIN ŞANLIURFALIYIM AMA MALESEF ANTEPTE OTURUYORUZ A.E.O

ö.nur

Kayıtlı Kullanıcı
ankara ayvalıda ikamet etmekteyim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt