Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nerede? Ne yapıyor? (1 Kullanıcı)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
ben Giresun'da İngilizce çevirmenlik bitirdim 2016da mezun olur olmaz evlendim :) eşim polis maraştan Trabzon of'a tayinimiz çıktı. orada 2 sene ücretli öğretmenlik yaptım ardından Bağdatım dünyaya geldi bende işi gücü bırakıp tam zamanlı anneliğe başladım. bu arada 2017de babamı kaybettim :( 4 buçuk senelik of maceramızın ardından Adana kozandayız. maysamız burada doğdu 8 ay evvel, hala çalışmıyorum. ee bende 37 oldum söylemesi ayıp ???(umarım konunun içeriğini doğru anlamışımdır) ???

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
ben Giresun'da İngilizce çevirmenlik bitirdim 2016da mezun olur olmaz evlendim :) eşim polis maraştan Trabzon of'a tayinimiz çıktı. orada 2 sene ücretli öğretmenlik yaptım ardından Bağdatım dünyaya geldi bende işi gücü bırakıp tam zamanlı anneliğe başladım. bu arada 2017de babamı kaybettim :( 4 buçuk senelik of maceramızın ardından Adana kozandayız. maysamız burada doğdu 8 ay evvel, hala çalışmıyorum. ee bende 37 oldum söylemesi ayıp ???(umarım konunun içeriğini doğru anlamışımdır) ???
İçerik doğru ???

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Abi içeriği hala anlamadim ben ?ama siz otogardayim deyince bizde içeriği yanlış anladık ?o değilde konunun sahibi Kaan kardesimizde içeriği unuttu ?
Evet...
Ben sen o ve biz siz onlar farklı mesaj yazınca az daha içerik farklı yönlere kayıyordu ??
Ama şükür içerik düzeldi ??

Kaan Erdem

Yönetici
Kimler geldi kimler gecti buralardan...
Kimileri birden sır oldu,yoklar...
İyimi yoksa kotu durumdalar mı mechul...

Buradan belirli sınırlar ve bılgıler dahılınde ALLAH rızası ıcın tanıdık ve ALLAH rızası ıcın sevdık bırbırımızı...Merakımızda bu yuzden herkesi...

Benım bır kızım var 5 yasında oldu...Hayatımız bir mucadele ıcerısınde...Sabır ve Hamdolsun herseye...

Ya siz?
Benim Güzel kızım 13 yaşında oldu :)
Zaman su gibi geçiyor.

leyla-1

Altın Üye
Kim nerede ne yapıyor acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt