Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kendim yaşadığım sırlı bir olay.. (2 Kullanıcı)

SOFİ FERDİ

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.duaiklimi.tr.gg
Değerli arkadaşlar bundan 8 yıl önce yaşadığım sırlı bir olayı sizlerle paylaşmak istedim.şöyleki;eşimin doğumuna yaklaşık 4,5 ay kadar vardı,o esnaya kadar işsiz biriydim.çok işyerlerine başvurdum hamd olsun sonunda bir işe girdim.rabbime çok dua ediyordum.malum doğum yaklaşıyor ama hala bir işim yok.doğum masrafları beni çok düşündürüyordu.dedimya işi buldum sigortam yapıldı,aradan aylar geçti.eşimi doğum için eşimi hastaneye yatırdım ve tam olarak 122 gün ssk çıktı.allah!ıma şükür doğum masrafı yaşamadık.bu benim için 1.perdeydi.devam edersek oğlumu hastaneden çıkardık,evimize geldik oğlumu yatağına yatırdım ailecek sevinç içinde ve uykusuzduk kanepeye uzandım uyku ile uyanıklık hali arasında doğumdan seneler önce kaybettiğim rahmetli dedem odaya girdi oğluma baktı,ve bana bakıp gülümsedi ve odadan çıktı.adeta beynim durmuş gibi oldum ve sadece baktım ve gördüm.yani onunda haberi olmuştu.bizler dedemin amelini bilemeyiz ama rabbimin büyüklüğünü ve varlığını adeta içimde yaşadım.bu vesile ile rabbim çocukları olmayanlara çocuk sevgisiyle dolu olanlara yardım eylesin.herkeze evlat sevgisini yaşamayı nasip etsin.ölmüşlerimize merhamet eylesin,bizleride peygamberimizin yolundan ayırmasın,ona komşu olmayı nasip etsin inşaallah.ALLAH'A EMANET OLUN..

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
amin kardeşim.allah-u zülcelal çocugunu ve ailene 2 cihanda sağlık ve afiyet versin.

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum,

Sır dedende değil kardeşim anlaşılan o ki başkasında,Hak Teala daim etsin senin neslinden nice evliyalar dünyaya getirsin,ALLAH-U TEALA mübarek etsin...

turangida

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşım için teşekkürler allah razı olsun

abdullah1354

Kayıtlı Kullanıcı
AMİN kardeşim gözlerim doldu
paylaşımın için ALLAH (C.C.)RAZI OLSUN SENDEN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt