Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KELİME TÜRETMECE... (2 Kullanıcı)

mehmet29

Kayıtlı Kullanıcı
RE: KELİME TÜRETMECE...

İMPARATOR...... (DEĞERLİ ORTA SAHA OYUNCUMUZ OĞUZ ÇETİN'İN İSMİ SÖYLENİNCE AKLA İLK GELEN KELİME OLURDU İMPARATOR, MUHTEŞEM GOL PASLARI VE AKIL DOLU GOL VURUŞLARI VARDI. 1988- 1996 YILLARI ARASINDA FENERBAHÇE FUTBOL TAKIMININ DEĞİŞİLMEZ KAPTANI VE EFENDİ SPORCUSUYDU.)

mehmet29

Kayıtlı Kullanıcı

İLAVE ( SPOR ÇOK HARİKA, ÖZELLİKLE TENİS İNANILMAZ GÜZEL, 1992 WIMBLEDON AÇIK FİNALİNİ HİÇ UNUTMUYORUM, SANIRIM ANDRE AGASSI' NİN İLK KAZANDIĞI TURNUVAYDI. BİR KALECİ GİBİ BAZEN TOPU KARŞILAMAK İÇİN KENDİNİ YERLERE ATIYODU.)

mehmet29

Kayıtlı Kullanıcı

DAMAR ( FUTBOL, BASKETBOL, TENİS, YÜZME, VOLEYBOL MUHTEŞEM ÖTESİ SPORLAR. ÖZELLİKLE SİYAHİ BASKETBOLCULAR İNANILMAZ YETENEKLERE SAHİPLER, BENCE ONLARI İZLEMEK AYRI BİR KEYİF. )

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

ARI (BUARADA KARDEŞ NE BU BÖLE SPOR MUABBEETİ HAYIRDIR :D:D)

mehmet29

Kayıtlı Kullanıcı

RIZA..... ( DAHA ÖNCE İMPARATOR KELİMESİNİ YAZMIŞTIM, İMPARATOR KELİMESİNDEN EFSANE FUTBOLCUMUZ OĞUZ ÇETİN AKLIMA GELDİ, DAHA SONRA KONUYU SPORA GETİRDİM, SPOR YAPMAK VE İZLEMEK BANA GÖRE ÇOK ÇOK GÜZEL, KEYİFLİ. AZ ÖNCE SİYAHİ BASKETBOLCULAR YAZDIKTAN SONRA AKLIMA FENERBAHÇE FUTBOL TAKIMINDA EN FAZLA FORMA GİYEN YABANCI FUTBOLCUMUZ UCHE OKECHUKWU GELDİ. KISA BİR BİLGİ UCHE FENERBAHÇEDE 1993- 2002 YILLARI ARASINDA FORMA GİYMİŞTİR. HEY GİDİ GÜNLER HEY. BENİM TARAFIMDAN UNUTULMAZ GÜNLER, UNUTULMADIDA. )

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

imparator (valla mehmet kardeş maşallah yanı ne dıyım daha sana :D:D)

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

ORDU (MEHMET KARDEŞ ASLINDA ORTEGA YAZACAKTIM AMA VAZGEÇTİM FENERBAHÇELİ OLUNCA HEMEN AKLIMA GELDİ:))

ayshidayet

Kayıtlı Kullanıcı

İBRAHİM TATLISES:)(ŞAKAAAA)AKLIMA GELDİ İMAPARATOR DİYOLAR YA:):):):)

mehmet29

Kayıtlı Kullanıcı

ANAHTAR ( ORTEGAYA ÜZÜLDÜM FUTBOLU BIRAKMIŞ , ASLINDA FUTBOLU BIRAKMASINA DEĞİL, MAALESEF ALKOL PROBLEMİ İLE KARŞI KARŞIYA GELDİĞİNE ÜZÜLDÜM, RABBİM ORTEGA'YA HİDAYET VE SAĞLIK VERSİN. )

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt