Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kefareti var mıdır? (1 Kullanıcı)

sahracicegi

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.
arkadaşlar bir sıkıntım var,belki size çok saçma gelecek ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

bugüne kadar hep evlenip bir çocugum olmasını istemiştim rabbimden.bu arzu içimde çok büyüdü.yaş da 35 e gelince bu duayı bir kere daha düşünmek istedim ve belkide olmayacak bir şey için bu kadar ısrarcı olmamam gerektigine karar verdim.sonrada hiç düşünmeden "Allah'ım bu arzuyu benden al' diye dua ettim.duam kabul oldu ancak bir farkla.arzu bende kaldı ama olayın gerçekleşmesi imkansızlaştı.o duadan sonra adetlerim birdenbire bıçak gibi kesildi ve erken menopoza girdim.tabii saglık sorunlarımda başladı.belli ki duaların kabul oldugu bir ana rastladı o hezeyanım.kendime zulmettim açıkcası.

şimdi sizden ricam böyle bir durumun çaresi,kefareti olup olmadıgı hakkında bana yardımcı olmanız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt