Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kayıp Aranıyor (2 Kullanıcı)

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Yine ben geldim...

Arkadaşlar...Bu siteye uzun zamandan beri uğramayanlara admin arkadaşlar toplu mesaj atarlarsa belki gelebilirler...Denemek de fayda var.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Dilberay - Gelmezsen gelme :D

onbin

Kayıtlı Kullanıcı
muhtazaf abi nerelere gitti

Bir hata sonucu foruma giriyorum paylaşım yapamıyorum. Kimseye ulaşamadım. yeniden giriş yaptım. Ama bir türlü kimseye ulaşamıyorum. Adminler bu problemi ne zaman düzeltirler bilmem.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Bir hata sonucu foruma giriyorum paylaşım yapamıyorum. Kimseye ulaşamadım. yeniden giriş yaptım. Ama bir türlü kimseye ulaşamıyorum. Adminler bu problemi ne zaman düzeltirler bilmem.

Siz muhtazaf abimiz misiniz..? Hayırdır problem nedir abi..?

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

hoş geldiniz abi

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
muhtazaf nikiyle giriyorum ama paylaşım yapamıyorum. Düzeltirseniz memnun olurum.

Şu an mod olarak bizler de sitede olan teknik problemler nedeniyle çok fazla bir şey yapamıyoruz maalesef abi...
Bakalım görelim bekleyelim ;)

onbin

Kayıtlı Kullanıcı
ilginize Teşekkür ederim

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşlerim,
Unutulmuşum ama,ben şifremi hatırlayamıyordum, bir yolunu bulup yinede geldim,yardımcı olan kardeşlerimden Allah Razı Olsun.
Selam ve Dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt