Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KASTAMONUDAN (4 Kullanıcı)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: KASTAMONUDAN

Selamünaleyküm;

MaşAllah Allah razı olsun paylaşım için teşekkürler, gidip yerinde ziyaret etmek lazım bu güzel mekanları

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

devrekani14ho4.jpg

burası da devrekani

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

S.A.ÇOK GÜZEL HEPSİ DE KARDEŞLER.ALLAH RAZI OLSUN.BİR BAŞKADIR BENİM MEMLEKETİM.HER YERİ AYRI GÜZEL.O YÜZDEN HEP GÖZLERİ VAR YA ÜLKEMİZDE.A.E.O.

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
Selamünaleyküm;

MaşAllah Allah razı olsun paylaşım için teşekkürler, gidip yerinde ziyaret etmek lazım bu güzel mekanları
aleyküm selam abim.evet kastamonu da Rabbimin yarattığı güzel yerlerden bi tanesi.gerçekten çok güzel.özellikle de evliyaları çok fazla.türbeler.şeyh şaban ı veli nin türbesinin resmi yok ben de.onu da koymak isterdim olsaydı.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

derya_derya yazdı:
aska mecnun yazdı:
Selamünaleyküm;

aleyküm selam abim.evet kastamonu da Rabbimin yarattığı güzel yerlerden bi tanesi.gerçekten çok güzel.özellikle de evliyaları çok fazla.türbeler.şeyh şaban ı veli nin türbesinin resmi yok ben de.onu da koymak isterdim olsaydı.

Şüphesiz ki, Eminim kardeşim İnşAllah bir gün oaralarada yolum düşerde o mübarek zaatlarıda ziyaret etme şerefine erişenlerden olurum.

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
derya_derya yazdı:
aska mecnun yazdı:
Selamünaleyküm;

Şüphesiz ki, Eminim kardeşim İnşAllah bir gün oaralarada yolum düşerde o mübarek zaatlarıda ziyaret etme şerefine erişenlerden olurum.
amin.inşallah abim.bu arada hayırlı olsun.sözleniyormuşsun.Rabbim mutlu,daim etsin.HZ.FATIMA VE HZ ALİNİN MUTLULUKLARI GİBİ EVLİLİĞİNİZ OLUR İNŞALLAH

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

devrekani harman kayası yukardaki yer

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

Tugbis yazdı:
DERYACIM ozlem gideriyoruz sayende :) :|

Dualarda bulusmak uzere.
özleminizi bir nebze giderebildiysem mutlu oldum.çok resim yok ama yine de hiç görmemekten iyidir dimi?

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

evet bunlarda kastamonunun taşköprüsü.. :):)
42903144vo0.jpg

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

SAĞOL ZERRİN BENDE TAŞKÖPRÜ YOKTU:D:D

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

derya_derya yazdı:
SAĞOL ZERRİN BENDE TAŞKÖPRÜ YOKTU:D:D

aslında çok vardı canım ama bulamadım resimleri.. geçen hafta sonu oradaydım resimler elime geçsin orada güzel resimler çekmiştik..

inforna

Kayıtlı Kullanıcı

Şeyh Şa’ban-ı Veli
/flash]Şeyh Şa’ban-ı Veli

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt