Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kardeşlerim paylaşmak isdeğim çok güzel bir şey var... ALLAH c.c. sizden razı olsun (1 Kullanıcı)

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
:a15: selamün aleyküm kardeşlerim eski üyeler beni tanır ama yeni üyeler tanımaz güzel tertemiz kalbli kardeşlerim B)sizlere çok teşekkür ederim:a14: ALLAH c.c. hepinizden razı olsun hastalığım nedeniyle bana okumalarımda yardım ettiniz ve çok şükür hastalığımı atlattım:a14::a15: ve şimdi sadece 3.ayda bir emar çekilmesi gerekiyor onun hariçinde terapiler ilaç sorunlarım bitti ALLAHIMA c.c. binlerce kez şükürler olsun inş tüm hasta kardeşlerime hastalarına tez günde sağlık sihhat şifalar diliyorum ve kardeşlerim inş sizlerinde ne dileğiniz varsa inş kabul olur ve sıkıntılarınız var ise YÜCE RABBİM c.c. sıkıntılardan kurtulur .. inş artık sitemize evimize sık sık ziyarte ederim okumalarımı yaparım dualarınıza bende katılırım sizleri çok seviyorum kardeşlerim

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Çok çok geçmiş olsun, inş tez zamanda daha da iyi olursunuz.. Allah yar ve yardımcınız olsun inş.. Okudukça insanın içini ısıtan o güzel yazınız için de Allah razı olsun inş..

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
Çok çok geçmiş olsun, inş tez zamanda daha da iyi olursunuz.. Allah yar ve yardımcınız olsun inş.. Okudukça insanın içini ısıtan o güzel yazınız için de Allah razı olsun inş..
selamün aleyküm kardeşim ALLAH c.c. razı olsun kardeşim o sizin gönlünüzün sıçaklığından ileri geliyor hemen hemen 1 sene ayrı kaldım burada dualarla dolu tertemiz kardeşlerimden uzak ama hep aklımda idi işde bugüne nasip oldu yazdım ya inş devamlı katılırım hayırlı geceler kardeşim ALLAHIMIZ c.c. emanet olur

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı

Hoşgeldiniz B)
Rabbim tez zamanda daha şifa versin ..

zeynommm

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm inşallah rabbim'in izniyle en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz

rabbim tüm hastalarımıza acil şifalar versin inşallah AMİN...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yar ve yardımcın olsun canım benim.
Aramızda olacağına çok mutlu oldum.
Rabbim ölene kadar yolundan ayırmasın inşallah.
Selametle kalın.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam ablacım.. Sizi görmek ne güzel. Hoş geldiniz yeniden..

Rabbim acil şifalar versin size ve tüm hastalarımıza inşaAllah..

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı

Hoşgeldiniz B)
Rabbim tez zamanda daha şifa versin
hoş bulduk nadas06 kardeşim o güzel yüreğinizden gelen dualar için ALLAH c.c. razı olsun cümle hastalarımıza şifasını verir

selamün aleyküm inşallah rabbim'in izniyle en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz

ve aleykümselam berekatühü zeynom yüreğine sağlık güzel dileklerinden dolayı... amin amin amin inş tüm hastalarımızın
Selametle kalın.
kardele kardeşim amin amin amin çok sağolasın tüm cümlemizin inş ve ben çok mutluyum sizlere kavuştuğum için selametle kalın

amin amin amin canım kalbun-kesin kardeşim inanın bende çok sevinçliyim evimize geri gelebildiğim için YÜCE RABBİMİN beni hastalıktan kurtardığı için çok şükür inş tüm hastalara YÜCE RABBİM c.c. şifasını verir sıkıntılarından kurtulur sizleri çok seviyorum ALLAH c.c. emanet olun haayırlı geceler

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı

Hoşgeldiniz B)
Rabbim tez zamanda daha şifa versin
hoş bulduk nadas06 kardeşim o güzel yüreğinizden gelen dualar için ALLAH c.c. razı olsun cümle hastalarımıza şifasını verir

ve aleykümselam berekatühü zeynom yüreğine sağlık güzel dileklerinden dolayı... amin amin amin inş tüm hastalarımızın
Selametle kalın.
kardele kardeşim amin amin amin çok sağolasın tüm cümlemizin inş ve ben çok mutluyum sizlere kavuştuğum için selametle kalın

amin amin amin canım kalbun-kesin kardeşim inanın bende çok sevinçliyim evimize geri gelebildiğim için YÜCE RABBİMİN beni hastalıktan kurtardığı için çok şükür inş tüm hastalara YÜCE RABBİM c.c. şifasını verir sıkıntılarından kurtulur sizleri çok seviyorum ALLAH c.c. emanet olun haayırlı geceler

Rabbime şükürler olsun..
Bizler de sizi çok seviyoruz ablacım..
Hayırlı Geceler. Rabbime emanet olun. Hayırla kalın B)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Geçmiş olsun :)

Hep yüzünüz Gülsün inşaALLAH :)

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Ahiret hayatı baki hayat...Muhammed Mustafa A.S. 'ın hamd sancağı altında...Allah C.C. ile beraber olmanı diliyoruz...İnşallah...

leyla-1

Altın Üye
Canım ablam Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun içimdeki acıyı anlatmaya kelimeler yetmez çok üzgünüm ne diyeceğimi bilemiyorum inan ki...Senin gibi bir ablayı tanıdığım için çok şanslıydık senin yokluğun doldurulamaz hiç bir zaman:(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt