Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kardeşlerim 4444 (1 Kullanıcı)

TÜRKANCA

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cümlenizden razı olsun bacılarım dum bitti evet hamdolsun szin sayenizde rabbimin izni ile evlat sahibi olursam ilk haberi siz kardeşlerimle paylaşıcam inşaallah dualarınızı eksik etmeyin olurmu
allaha emanet olun

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
RABBIM(C.C.) sana hayırlı evlat verir inşallah.Bende beş yıllık evliyim hanım düşük yapıyor.3 kürtaj 2 düşük yaptı.Ameliyat oldu.RABBIM(C.C.) bana da hayırlı bir evlat nasip eder.Dualarımda sanada yer vereceğim kardeşim bundan sonra.

TÜRKANCA

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM
çok üzüldüm inan ama sabır her şeyin anahtarı biliyosun belkide bizim için hayırlı olan budur ALLAH şifa versin kardeşime düşük için dualar var onları okudunuzmu intrnetten araştırın bulursunuz tefriciye duasını okudunuzmu hiç
RABBİM GÖNLÜNÜZDEKİ MURADINIZI EN HAYIRLI ŞEKİLDE TEZ ZAMANDA VERİR İNŞAALLAH ALLAHa emanet olun selam ve dua ile

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM
çok üzüldüm inan ama sabır her şeyin anahtarı biliyosun belkide bizim için hayırlı olan budur ALLAH şifa versin kardeşime düşük için dualar var onları okudunuzmu intrnetten araştırın bulursunuz tefriciye duasını okudunuzmu hiç
RABBİM GÖNLÜNÜZDEKİ MURADINIZI EN HAYIRLI ŞEKİLDE TEZ ZAMANDA VERİR İNŞAALLAH ALLAHa emanet olun selam ve dua ile
Amin kardeşim inşallah.Cahildim bilmiyordum öğrendim tez zamanda okurum inşallah.:a17:

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm canım tabıkı okurum ben şimdilik 50 alayım bıtınce yıne alırım rabbim inşallah senin kuçağına nur topu gıbı bır evlat verır
herşey gönlünçe olsun allaha emanet ol

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
konumuz tamamlanmıstır :)

TÜRKANCA

Kayıtlı Kullanıcı
Canım allah razı olsun okuma tamamlandı dualarınızı eksik etmeyin inşaallah
allaha emanet ol canım benim

TÜRKANCA

Kayıtlı Kullanıcı
Estağfirullah kardeş ben cahilsin demek istemedim yanlış anladın
affet sizin için yasin ve diğer dualarımda dua ediyorum rabbim tüm hayır dualarımızı kabul etsin
eşin şimdi nasıl iyidir inşaallah
selamlarımı ilet allah şifa versin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt