Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kardeşimin doğumgünü pastası (2 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Ve Aleykumselam...

Ve Aleykumselam...

selamun aleyküm,
ben ilkokul 5.sınıftaydım aramıza minicik sapsarı bi bebek katıldı ailece hayatımız değişti bi anda,evimizin neşesi oldu onunla ağladık onunla güldük hasta olunca uyumadık onu çok ama çok sevdik oda bizi
canım kardeşim iyki doğdun ablacım rabbim sana uzun ve iman dolu bir ömür versin inşallah iman dolu kalbin daim olsun

bayramın 2.günü doğumgünüydü kardeşimin bende güzel bi pasta yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim

selametle kalın

mavci abi gelip pastadan yemedin hala tatil mi yapıyosun yoksa......

Ooooo...
Maşallah...
Allah CC. daha nice yıllar böyle yaşgünü pastası yaparsınız da bizleri de davet edersiniz....
Memnun olduk kardeşim...
Hayırlı, mutlu, huzurlu ve güzel bir ömür diliyorum...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

selamun aleyküm,
ben ilkokul 5.sınıftaydım aramıza minicik sapsarı bi bebek katıldı ailece hayatımız değişti bi anda,evimizin neşesi oldu onunla ağladık onunla güldük hasta olunca uyumadık onu çok ama çok sevdik oda bizi
canım kardeşim iyki doğdun ablacım rabbim sana uzun ve iman dolu bir ömür versin inşallah iman dolu kalbin daim olsun

bayramın 2.günü doğumgünüydü kardeşimin bende güzel bi pasta yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim

selametle kalın

nevin kardeşim.meltem,aminenur,sonra bülent kardeşim nerdesiniz pastanızı yiyin.....

________selamun aleykum maheretli kardeşim bune güzel bir pasta .. maşaALLAH emeklerine saglık ..
rabbim kardeşimize hayırlı saglıklı sevdikleriyle beraber hep birlikte hayırlı bir ömür nasip etsin .. ne şanslı senin gibi hamarat bir ablası var...

ben kimse yemeden pastadan hakkıma düşen dilimi alayım .. mavci abimde çay ikram etmişti beraber yiyeyim inşaALLAH...

AYRICA BU PASTADAN BENDE İSTERİM BENİM BAŞ HARFİMDE *S* ya göz hakkı karışmam :):)

ellerine saglık güzel kardeşim
selam ve dua ile____________

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
çok tatli görünüyo nice senelereolsun ins...saolasin kardesim...

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
________selamun aleykum maheretli kardeşim bune güzel bir pasta .. maşaALLAH emeklerine saglık ..
rabbim kardeşimize hayırlı saglıklı sevdikleriyle beraber hep birlikte hayırlı bir ömür nasip etsin .. ne şanslı senin gibi hamarat bir ablası var...

ben kimse yemeden pastadan hakkıma düşen dilimi alayım .. mavci abimde çay ikram etmişti beraber yiyeyim inşaALLAH...

AYRICA BU PASTADAN BENDE İSTERİM BENİM BAŞ HARFİMDE *S* ya göz hakkı karışmam :):)

ellerine saglık güzel kardeşim
selam ve dua ile____________

ve aleyküm selam kardeşim ALLAH razı olsun nacizane yaptık bişiler işte
ama paylaşmak daha güzel üstüne bide dularınız inanın çok mutlu oluyorm
ALLAHA emanet ol selametle.......

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim.ellerin dert görmesin inşallah.Çok güzel gözüküyor kardeşine hayırlı ömürler diliyorum.Allaha emanet ol

nurışığı

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Neslihan kardeşim. Kardeşim seni bir tanıyan Pişman birde tannımayan. Tanıyan seni tanıyıpta bu güzel pastalarından yiyemediğ için Tanımayanda neler kaçırdığının farkında olmadığı için işkence ediyosun resmen Allah'a emanet ol kardeşim selam ve dua ile

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
Selamün Aleyküm Neslihan kardeşim. Kardeşim seni bir tanıyan Pişman birde tannımayan. Tanıyan seni tanıyıpta bu güzel pastalarından yiyemediğ için Tanımayanda neler kaçırdığının farkında olmadığı için işkence ediyosun resmen Allah'a emanet ol kardeşim selam ve dua ile

aleyküm selam ablacım sağol iltifatların için mutlu oldum:a11:
ilgin için sağol
selametle
ALLAHA emanet ol

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Bonibon şekerleri kullanmışsın bak bu benim hiç aklıma gelmadi cok güzel olmuş pastan harika görünüyor bende bu şekerlerden kullancan rekli renkli cok güzel

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt