Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kardelenler..... (2 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Amin amin inşallah güzel kardeşim benim. Ecmain inşallah..Rabbim c.c senin de her daim yar ve yardımcın olsun ..Güzel dualarını almak yetiyor nur damlası..Beğendiğine sevindim..Gerçeklerini vermeyi çok isterdim..Rabbimiz c.c ahirette nasip eyler inşallah, Efendimizle (s.a.v) bir arada inşallah..Rabbimiz c.c bizi rızasından, Efendimiz (s.a.v)'in de sünnetinden ve şefaatinden ayırmasın inşallah..Rabbimize emanetsin güzel kardeşim..Selam, dua ve muhabbetle inşallah..B)B)

aminnnn...
inşallah canım kardeşim inşallah ahirette birlikte oluruz inşallah gül sultanımızla birlikte kardeşim bu güzel dualarına binkere amin desen yetmez gül tanem benim...
güzel rabbimize emanetsin inşallah..
selam dua ve muhabbetle inşallah
<<<B)B)>>>>

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim ister izin ve ister verme cok güzeller ben hepsini kopyaladım ellerine sağlık hepsi muhteşem rabbime emanetol kardeşim.

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim ister izin ve ister verme cok güzeller ben hepsini kopyaladım ellerine sağlık hepsi muhteşem rabbime emanetol kardeşim.

aleykumselam cevdet abi hepsi senin hepsini kopyala:)
güzel cevabın için teşekkür ederim cevdet abi
rabbimize emanetsin inşalalh
selam ve dua ile inşallah:H

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
Ellerine Sağlik Elin Kolun Dert Görmesin Zevkle Seyrettim Allah In Bir Mucizesi Karin Ortasinda çiçek Ne Güzel Allah A Emanet Olun

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Ellerine Sağlik Elin Kolun Dert Görmesin Zevkle Seyrettim Allah In Bir Mucizesi Karin Ortasinda çiçek Ne Güzel Allah A Emanet Olun

amin kardeşim...
evet kardeşim...sagol kardeşim güzel cevabın için
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile inşallah:H

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
632848205080862325hr3.jpg

S A,kardesim ellerinize saglik bu formu açmakla beni çok mutlu ettiniz,en çok sevdigim çiçektir kardelen bahçemde yetistirmistim bir zamanlar,onlarin osoguk ve karli havaya ragmen açmalari,Allah im ne kadar buyuksun dedirtiyor insana,halbuki ne kadar kirilgan ve nazik bir çiçek,
Selam ve dua ile,selametle kalin...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
632848205080862325hr3.jpg

S A,kardesim ellerinize saglik bu formu açmakla beni çok mutlu ettiniz,en çok sevdigim çiçektir kardelen bahçemde yetistirmistim bir zamanlar,onlarin osoguk ve karli havaya ragmen açmalari,Allah im ne kadar buyuksun dedirtiyor insana,halbuki ne kadar kirilgan ve nazik bir çiçek,
Selam ve dua ile,selametle kalin...

aleykum selam kardeşim
seninde ellerine saglık kardeşim hiç yakından görmedim elime alıp bakmak isterdim ama hiç nasip olmadı...
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile inşllah:H

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim asında çok ibretlik resimler a..e

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
çiçeklere Bakarken Hep Farkli Alemlere Dalar Giderim Ben.allah Razi Olsun...yine Rabb'imin Büyüklüğünü Hatirladim...selamün Aleyküm...:(

aleykum selam kardeşim öyle insan başka aleme gidiyor
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile inşalalh

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
çok guzel bir paylaşım emegine saglik selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt