Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kanayan filistin, haykıran millet (1 Kullanıcı)

siriuskuazar

Kayıtlı Kullanıcı
:a20: Esselamünaleyküm;
kıymetli büyüklerim ve değerli kardeşlerim, bilindiği üzere 1945 yılından bu güne kadar filistin-israil muamması devam ediyor. Ne yazıkki biz müslümanlar (kendi adıma konuşuyorum) duyarsız, vah etmek ve acımaktan başka çaresi yokmuş gibi dizlerimizi dövünmekten başka bir şey yapmıyoruz ??? acaba yapmıyoruzmu yapamıyoruzmu???? yoksa uyuşturuldukmu?? ... benim nacizane fikrim şudur.!
hepimiz mutlaka pazara gidip alış veriş yapıyoruz acaba hangi ülkenin malını alıyoruz yada kaç kişi bunu biliyor sorum şöyle olsaydı israilde bir israil vatandaşı öldürülmüş olsaydı acaba böyyük devletlerin küçük yöneticileri ne ederlerdi??? ünlü bir siyasetcinin sözünü aktaracam " Gök kubbeyi başımıza yıkarlardı" buradan sadece feryad ediyoruz sokaklara doluyoruz belki faydası vardır bizim sesimizi duyarlar ama çok utanıyorum kendimden boykotu yapan nice insanlar karınlarına doyurmak için MC gittiğini gördük gözlerimizle ne olacak bu halimiz bende bilmiyorum sevgi saygı ve dua ile

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
cok haklısınız israil mallarına ne yiyip içtigimize cok dikkat etmeliyiz.bugun trabzonda miting vardı katılım bence cok azdı müslümanlar bilinçli olsa azda olsa duyarlı olsalar tüm dünya müslümanları birlik olsak o kafirlerin sanmıyorumki bu dünyada sözleri gecer.ALLAH affetsin rabbim müslümanları uyandırsın

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam yalnız israil mallarına değil bol bol dua edelim onların şu an en çok buna ihtiyacı var savaşma ihtimalimiz olamıyacağına göre tek çare DUA.....

saadettin avni

Kayıtlı Kullanıcı
filistinli kardeşlerimizin yanındayız.bu mübarek muharrem ayında yapılan zulmü cenab ı mevla karşılıksız bırakmaz inşaallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt