Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kalbdenkalbe mesajlar(kalpde nifak olmasa insanlar kuran okumaya doyamazlar) (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Fazla Form Açmamaya Dikkat Ediyorum.sizin Değerli Paylaşimlarinizi Takip Ediyorum.ama Size Teşekkür Etmek Boynumun Borcu.siteye üye Olduğumda çok Bunalimdaydim Hatirlarsaniz.bana Destek Veren Dua Eden Tüm Mümin Kardeşlerimden Allh Razi Olsun.ettiğim Her Duada Varsiniz Bunu Bilin.size çok Aliştim.sikildiğim Zaman Biliyorumki Artik Beni Anlayan Kardeşlerim Var.yarabbim Benim Zor Günümde Yanimda Olan Bu Mümin Kardeşlerimin Sende Zor Gününde Yaninda Ol.sizin Tavsiyenize Uyup Doktora Gittim Gitmez Olaydim.ama Sakin Yanliş Anlmayin Size Kizmiyorum Siz Yardimci Olmaya çaliştiniz Allah Razi Olsun.eşimle Beraber Doktora Gittik.eşim çok Sevindi.doktor Bey Herşeyi Kendisine Rahatlikla Anlatabileceğimi Söyledi Bende Bu Rahatlikla Herşeyi Döktüm.maneviyatimla Geç Taniştiğimi Geçmiş Günhlarimin Bana Azap Verdiğini Sabahlara Kadar Uyumadiğimi Entel çevremin Beni Boğduğunu Yemek Yiyemediğimi Boğazimda Lokmalarin Dizildiğini Namaz Kildiğimi Secdeye Başimi Koyduğumda Birdah Kalkamadiğimi Ağlama Krizine Girdiğimi Kizimi Ve Eşimi Ihmal Ettiğimi Söyledim.beni Resmen Alaya Aldi.ve Eşime Dönüp Kimlerle Görüştüğümü Beynimin Yikandiğini Söyledi.ya Nediyordu Bu Ağlamaya Başladim Eşime Nolur Beni Eve Götür.sakinleştirici Ilaçlar Vermeyi önerdi.ne Sakinleştiricisi Ya .benim Ilacim Dualar Namaz.hemen Eve Geldik.abdest Aldim.namaz Kildim.yarabbim Bu Neydi Hareketlerim Kontrolümün Dişindaydi.uçtuğumu Hissettim.müthiş Birşeydi.bu Bir Işaretmiydi Yoksa Rabbim Beni Bağişladimi.benim Gidecek Kapim Yok Sende Beni Kovarsan Kime Gideyim Yarabbim Diye Dua Ederdim Hep.ve O Olaydan Sonra 1 Haftadir Kendime Geldim.yemek Yemeğe Başladim .bu Site Benim Bütün Endişelerimi Aldi Götürdü.ha Bu Arada Eşimin Hepinize Selami Var.çok Sikildiğimda Kardeşlerinle Git Dertleş Diyor.oda Size Duaci.kizimda çok Mutlu.site Yönetiminede çok Teşekkür Ediyorum.rabbim Hiçbirinizi Darda Birakmasin.amin....amin....amin.....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt