Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kadının dini yarımmı? (1 Kullanıcı)

apo001

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili kardeşim bazı şeyler yazıyorsun ve maalesef kadınların kalbini kırıyorsun .kadınnın dini yarımdır değilde,kadın erkeğe göre günaha biraz daha meyillidir demen gerekmezmi .hem dinin yarım o0lmasınıda adet günlerine bağlıyorsun .bana mantiken hiç akıllıca gelmedi.bunu kadınlara veren allah teala .yani allah kendisi veriyor nasıl dini yarım denilebilirki. kaldıki birçok kadın erkeklerden daha hayırlıdır.hatice validemiz,hz.fatıma ki bunlar cenete ilk gireceklerden. VE ŞUNU SÖYLİYEYİM KADININ DİNİ YARIM DEĞİL ,ANCAK YARATILIŞI İTİBARİYLE GÜNAHA DAHA YAKINDIR .KENDİNİ BUNA KARŞI KORURSA O TÜM ERKEKLERDENDE HAYIRLI OLUR.CENNET ANALARIN AYAKLARI ALTINDADIR.

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
RE: kadının dini yarımmı?

apo001 kardeşim birincisi yazıyı iyi oku içinde efendimiz s.a.v. sözlerini göreceksin ikinci olarak kadının küçümsendigi filan yok burda hem Kadın Tüm erkeklerden daha hayırlı olur sözün tamamen asparagas !!!!!!!!!!!!! kim efendimizden daha hayırlı olabilir ki konu güzel bişekilde bağlanmışken sen başka yönlerden çekiyorsun ve kabullenmiyorsun kadın erkek eşit degildir... KAdınlarımız baş tacı ama onların fıtratı ile bizim fıtratımızı göz önüne alırsan ozaman eşit olmadıgıda ortaya çıkar kaldı ki kardeşimiz o yazıda güzelce herşeyi açıklıyor ve kimseninde kabinin kırıldıgını görmedim şuana kadar sitede... s.a.

apo001

Kayıtlı Kullanıcı

NE

fidan

Kayıtlı Kullanıcı
RE: çok net

RE: çok net

Siyahgulsevdalisi yazdı:
apo001 kardeşim birincisi yazıyı iyi oku içinde efendimiz s.a.v. sözlerini göreceksin ikinci olarak kadının küçümsendigi filan yok burda hem Kadın Tüm erkeklerden daha hayırlı olur sözün tamamen asparagas !!!!!!!!!!!!! kim efendimizden daha hayırlı olabilir ki konu güzel bişekilde bağlanmışken sen başka yönlerden çekiyorsun ve kabullenmiyorsun kadın erkek eşit degildir... KAdınlarımız baş tacı ama onların fıtratı ile bizim fıtratımızı göz önüne alırsan ozaman eşit olmadıgıda ortaya çıkar kaldı ki kardeşimiz o yazıda güzelce herşeyi açıklıyor ve kimseninde kabinin kırıldıgını görmedim şuana kadar sitede... s.a.

gayet net bence anlaşılmayacak bişey yok

artı aynen katılıyorum kardeşime

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

ben bunu yorumsuz bırakıyorum apo kerdes sana tavsıyem benım yazdıgım konuyu tekrar okuman

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt