Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kadının çalışması (1 Kullanıcı)

ferit_pilsen

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ben universite 3. Sinif ogrencisiyim. Kiz arkadasimda 1. Sinif o mezun olunca evlenmeyi dusunuyoruz. Ama o aenin gelirim ne olursa olsun ben calisip kendi ayaklarimin ustunde durucam dedi be sizin eve yakin yerde ev tutariz sadece bazen annene yardim etmeye giderim. Ona bakamam dedi. Annemle babam biz evlenene kadar elden ayaktan dusucekler yaslilar cunku bunu biliyorum. Onlara simdi bakan bile benim ben olmasam hic bisey yapamazlar. Ve babam calisan kiz istemiyo. Simdiden evlenmemi istiyo. Bi ayagim cikurda yarina cikacagim belli degil,torun gormeden olmek istemiyorum dio. Ben kizida cok seviyorum. Ondan ayrilmak istemiyorum bi yandanda babamin vasiyetini yerine getirmek istiyorum. Kiza simdi evlenelim desem okul bitmeden olmaz diyo. Ne yapicagimi sasirdim ablalarim abilerim. Bana bi yol gosterin. :(

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
yazını okudum belki benim haddim değil ama kimse bişey yazmamış ben düşüncelerimi belirtmek isterim sanırım aynı yaşlarda olmalıyız kardeşim.annenin babanın elbetteki bakılması çok güzel olur çok sevap olur ama beni yanlış anlamazsan ben böyle birşey istenmesinin pek doğru olmadığını düşünüyorum.sevdiğin bir insan var ve o ara sıra annene yardım edeceğini söylüyor bu onun isteği bunu söylemesi gayet doğal.eğer isteseydi çalışmayıp annene babana bakardı allah rızasını kazanırdı büyük sevap alırdı günümüzde hala böyle insanlar var ama onun tercihi çalışmak ve ara sıra yardıma gitmekse bunu yadırgayamayız.babanın eşin olacak insanın çalışmasını istememesi üzücü bence.çünkü bir bayanın namusuyla şerefiyle hem çalışıp hemde ailesini kurması çok güzel birşey hemde hakkı olduğunu düşünüyorum.okul bitmeden evlenmek istememesi çok mantıklı.onunda ailesi var onlarda evledının tahsilini görmek ister bunu her anne baba ister.bence anne bababı üzmeden incitmeden sevdiğin insanın çalışmasını dile getirebilirsin bir şekilde dengeyi kurmalısın allah yardımcın olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt