Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KaBiRdEn MeKtUp (2 Kullanıcı)

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
allah inşallah bizden razı olur çünkü o bir kuldan razı oldumu kurtuluşa erdi demektir allahım sen çok büyük ve çokça affedensin biz günahkar kullarınıda affet

ALLAHIM EFENDİMİZİN YAPTIĞI BÜTÜN HAYIRLI DUALRI BİZDE SENDEN İSTİYOR . EFENDİMİZİN SANA SIĞINDIĞI BÜTÜN ŞERLERİN CÜMLESİNDE ÜMMETİ MUHAMMEDİN HEPSİ İÇİN BİZDE SANA SIĞINIYORUZ SEN BİZLERİ O ŞERLERDEN KORU YARABBİ.( AMİN ))

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun.ben kabirden mektubun kasetini dinleyip ve kitabini okumustum cok etkilendim.paylasiminiz icin Allah razi olsun.

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun.ben kabirden mektubun kasetini dinleyip ve kitabini okumustum cok etkilendim.paylasiminiz icin Allah razi olsun.

BENDE UFAKKEN DİNLEMİŞTİM TAM HATIRLAMIYORDUM SONRALARDAN BİR TAVAFFUK OLDU GENE KARŞIMA ÇIKTI ÇOK ETKİLENDİM VE PAYLAŞAMAK İSTEDİM DİLERİM MEVLA ÜMMETİMUHAMMEDİ ILSAH EYLESİN( AMİN)

_CpK_

Kayıtlı Kullanıcı
Paşyaşım için sağol

Paşyaşım için sağol

Şüpesiz insanlar için en büyük ibretlerdendir ölüm buyüzden de ölümü sürekli düşünmeliyiz bu paylaşımlarla hatırlattığınız için Allah razı olsun

''Allah'ım razı olacağın salih amelleri işlemeyi bizlere nasip et.''(amin)

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Şüpesiz insanlar için en büyük ibretlerdendir ölüm buyüzden de ölümü sürekli düşünmeliyiz bu paylaşımlarla hatırlattığınız için Allah razı olsun

''Allah'ım razı olacağın salih amelleri işlemeyi bizlere nasip et.''(amin)

AMİN. ALLAH CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN KARDEŞİM

SELAMETLE..:H

tevhiteri

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ya bu hadismi yosa ayetmi anlayamadım.

tevhiteri

Kayıtlı Kullanıcı
s .a ya hiç biri degilse ozaman niye yazıyorsunuz muhakkakki bir eksiği vardır neden insanlara koz veriyorsunuz.bana bir şey olmaz ama çok yeni ve güzel,düşünen insanlarımız var .

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
s .a ya hiç biri degilse ozaman niye yazıyorsunuz muhakkakki bir eksiği vardır neden insanlara koz veriyorsunuz.bana bir şey olmaz ama çok yeni ve güzel,düşünen insanlarımız var .

ALEYKÜMSELAM

NİYE YAZIYORUM ? YAZDIM ÇÜNKÜ KABİR HAKKINDA UNUTULANALRI HATIRLATMAK İSTEDİM ŞİMDİ OLSA GENE YAZARIM... HEM YAZISI İLE VERDİM HEMDE GÖRÜNTÜSÜ İLE DAHA FAZLA KAYNAK ELİMDE YOKTU FAZLASINI YAZAMADIM... AMA İÇİNİZ RAHAT OLSUN Kİ BU HİKAYEYİ OKUAYANA HİÇ ZARAR GELMEZ VE KAFASI KARIŞMAZ... HATTA BELKİ DÜŞÜNCLERİ DAHADA NETLEŞİR..

EKSİĞİNE GELİNC GÜNÜMÜZ İNSAN YAPTIĞI İŞLERİN HANGİSİNİ EKSİZSİZ YAPMIŞ Kİ MUHAKKAK Kİ EKSİĞİ VARDIR...

SELAM VE DUA İLE....:H

HayL4zTurk

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razı Olsun Kardeşim... Ders Verici Bir Mektup Alabilenlere... :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt