Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kabeyi hiç böyle gördünüz mü? (3 Kullanıcı)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Kabeyi hiç böyle gördünüz mü?

makinaci06 yazdı:
aaaaaaaa o halde tavaf yapanlara çok şaşırdım maşallah onlara yaa çok ilginç.

DEĞİLMİ..HERKESİN İMTAHANI FARKLI İŞTE KARDEŞİM....

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)

ozkaya

Kayıtlı Kullanıcı

ewet gördük
ama bu
haliyle bili on jki_i tavaf yapm1_t1 yüzerek

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

selamün aleyküm m_muaz kardeşim.. resimler çok ilginçti. Allah razı olsun paylaştığınız için.. kabe, tarihi boyunca böyle şeylere maruz kalmış. ama bu durumunda bile insanların, ibadet aşkıyla ona koşmaları çok güzel.. ben şubatta, yani bundan 2 ay önce oradaydım, umre yapmıştık.. birkaç görevli bunları anlatmıştı. resimlerden de görmüş oldum :( paylaşım için Teşekkürler.. Allaha emanet olun inş. selametleB)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
selamün aleyküm m_muaz kardeşim.. resimler çok ilginçti. Allah razı olsun paylaştığınız için.. kabe, tarihi boyunca böyle şeylere maruz kalmış. ama bu durumunda bile insanların, ibadet aşkıyla ona koşmaları çok güzel.. ben şubatta, yani bundan 2 ay önce oradaydım, umre yapmıştık.. birkaç görevli bunları anlatmıştı. resimlerden de görmüş oldum :( paylaşım için Teşekkürler.. Allaha emanet olun inş. selametleB)

VE A.SELAM KARDEŞİM..

SİZDENDE ALLAH RAZI OLSUN İNŞ..RABBİM UMRE NİZİ KABUL EDER İNŞ..NE KADAR GÜZEL GİTMENİZ..RABBİM EN KISA ZAMANNDA BİZLERE DE NASİP EDERR İNŞ...ALLAH A EMANET OLUN ..SELAMETLE..

SELAMUN ALEYKUM..B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

m_muaz yazdı:
aliye_aliye yazdı:

VE A.SELAM KARDEŞİM..

SİZDENDE ALLAH RAZI OLSUN İNŞ..RABBİM UMRE NİZİ KABUL EDER İNŞ..NE KADAR GÜZEL GİTMENİZ..RABBİM EN KISA ZAMANNDA BİZLERE DE NASİP EDERR İNŞ...ALLAH A EMANET OLUN ..SELAMETLE..

SELAMUN ALEYKUM..B)

aleykümselam m_muaz kardeşim.. Allah razı olsun inşallah.. rabbim herkesin teşrifini kabul etsin. sağolasınız. teşekkür ederim..orası bambaşka.. rabbim dediğiniz gibi en kısa sürede :D sizede nasip eder inşallah o mübarek mekanı görmeyi.. Allah'ın izniyle inşallah.. selametle.. Allaha emanet olun..B)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum...

RABBİM izin verirse düşünüyoruz annemle..dualarınızda yer bulalım inş..allah sızdende razı olur olur inş..paylaşımlarınızın devamı dilegi ile selametle kalın..inş..B)B)B)

ozkaya

Kayıtlı Kullanıcı

:);):|:(:eek::pB):D:mad:EVET TABI

ozkaya

Kayıtlı Kullanıcı

tamam in_aallah

efsude

Kayıtlı Kullanıcı

selamuanelykum
evet bu resımlerı daha once gormustum dusunulurse ınsanlar bu durumda bıle ne guzel hac ıbadetlerını bırakmamaıslar.sımdı ne kadar sanslıyız.dını yasamak artık ne kadar kolay sadece gormek ıstersek.emegınıze saglık.
selam ve dua ıle...

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

efsude yazdı:
selamuanelykum
evet bu resımlerı daha once gormustum dusunulurse ınsanlar bu durumda bıle ne guzel hac ıbadetlerını bırakmamaıslar.sımdı ne kadar sanslıyız.dını yasamak artık ne kadar kolay sadece gormek ıstersek.emegınıze saglık.
selam ve dua ıle...

ve a.selam haklısınız RABBİM bizede oraları görmeyi nasip eder inş..selametle..

bahar56

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN..KABEDE böyle bir sel felaketinin yaşandığını hiç duymamıştım..
sayenizde resimlerle gördük ..Rabbim bizlerede oraları gidip ziyaret etmek nasip eder inşaallah..

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

bahar56 yazdı:
ALLAH RAZI OLSUN..KABEDE böyle bir sel felaketinin yaşandığını hiç duymamıştım..
sayenizde resimlerle gördük ..Rabbim bizlerede oraları gidip ziyaret etmek nasip eder inşaallah..

ALLAH C.C. RAZI OLSUN..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt