Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Iyilik melegim ablacıgım dogum günün kutlu olsun.... (1 Kullanıcı)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
doğum gününüz kutlu olsun
allah hayırlı uzun ömür nasip eylesin
selametle

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
yeni yaşınız hayırlı olsun hanife ablam.birlikte daha nice mutlu senelere inşallah.

Allah'a emanet olun.

Selametle...

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
İYİLİK MELEGİM HANİFE ABLACIGIM. DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....
SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM...
SEN BİZİM HEM ANNEMİZ HEMDE İYİLİK MELEGİ ABLAMSIN...
İNŞALLAH BU YENİ YAŞIN SANA VE AİLENE MUTLULUK HUZUR GETİRİR. İNŞALLAH. İYİKİ VARSIN. İYİKİ SENİ TANIDIK...
SENİ ÇOK SEVİYORUM...
İNŞALLAH HEP BİRLİKTE OLMAK DİLEGİYLE..

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle...
Doğumgünün kutlu olsun! Benim sevgili ablacıgım.

[/CENTER]

Amin Amin Amin
ALLAH razı olsun canım İyi ki doğdun biricik ablam yeni yaşın hayırlara vesile olsun inşallah seni çoooooooooook seviyorum iyi ki varsın iyi ki seninle tanıştık bitanem:) Allah sağlıklı mutlu nice hayırlı günler hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin ailenizle sevdiklerinizle inşallah nice yıllar hep birlikte olmak nasip etsin Rabbim.:a15:
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın inşALLAH.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt