Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İyiki varsın islamiyet.gen.tr (1 Kullanıcı)

demir227

Kayıtlı Kullanıcı
Siteye üye olalı bugün tam bir hafta oldu.​

ilk gün bilgisayarımın karşısında sabahladığımı,sabah ezanının sesiyle yerimden kalktığımı hatırlıyorum...​

o denli güzel başladım,rabbim güzel bir şekilde devam ettirir inşallah..​

sanki 1 hafta değilde,uzun süredir bu sitedeymişim gibi hissediyorum,öylesine içten öylesine güzel insanlar varki sitede rabbim hepinizden razı olsun...​

dua kardeşliği denince yada birbirinin duasının kabulu için çırpınan dua eden kardeşlerimi,abilerim, ablalarımı görünce öylesine mutlu oluyorum,öylesine çok şükrediyorumki rabbime iyikide gelmişim, iyikide üye olmuşum bu siteye diyorum...​

hatta birazda olsa geç kalmışım ama olsun bunada şükür...

yalan dünya imtihanlarla dolu,rabbim imtihanlarımızdan alnımızın akıyla çıkmamızı naip etsin,​

yüreğimizdeki iman, hizmet aşkının son nefese kadar daim,
cap canlı kalmasını nasip etsin inşallah...​

şükrüm yetersiz biliyorum,yine şükrediyorum

yine şükrediyorum canım rabbime...​

iyiki varsın islamiyet.gen.tr​

elif kardeşim söylediklerini sonuna kadar destekliyorum. hepsine de can-ı gönülden katılıyorum. Allah(c.c.) bu siteyi bizlerin karşısına çıkardı, biz de hakkını vererek öğrenelim, öğretelim inşallah..

selametle..

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
İşte kardeşlerim bu olması gerek herkesi bence bu forma yönlendirmeliyiz . yürekleri fethetmeliyiz Allah razı olsun tüm kardeşlerden
eyvallah

evet haklsın,kimbilir belki birilerinin kurtuluşuna vesile oluruz...
rabbim yardımcı omamızı nasip etsin öyle insanlara,selametle

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
Siteye üye olalı bugün tam bir hafta oldu.​

ilk gün bilgisayarımın karşısında sabahladığımı,sabah ezanının sesiyle yerimden kalktığımı hatırlıyorum...​

o denli güzel başladım,rabbim güzel bir şekilde devam ettirir inşallah..​

sanki 1 hafta değilde,uzun süredir bu sitedeymişim gibi hissediyorum,öylesine içten öylesine güzel insanlar varki sitede rabbim hepinizden razı olsun...​

dua kardeşliği denince yada birbirinin duasının kabulu için çırpınan dua eden kardeşlerimi,abilerim, ablalarımı görünce öylesine mutlu oluyorum,öylesine çok şükrediyorumki rabbime iyikide gelmişim, iyikide üye olmuşum bu siteye diyorum...​

hatta birazda olsa geç kalmışım ama olsun bunada şükür...

yalan dünya imtihanlarla dolu,rabbim imtihanlarımızdan alnımızın akıyla çıkmamızı naip etsin,​

yüreğimizdeki iman, hizmet aşkının son nefese kadar daim,
cap canlı kalmasını nasip etsin inşallah...​

şükrüm yetersiz biliyorum,yine şükrediyorum

yine şükrediyorum canım rabbime...​

iyiki varsın islamiyet.gen.tr​

selamün aleyküm kardeşim, emeğine sağlık
duygularını, düşüncelerini ne güzel paylaşmışsın öyle, Allah razı olsun
biz gerçekten de bir aile gibiyiz burda, ben de üye olduğumdan beri çok güzel şeyler aldım kendime ve paylaştım
Rabbim daim etsin inşaallah
selametle... :a16:

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim, emeğine sağlık
duygularını, düşüncelerini ne güzel paylaşmışsın öyle, Allah razı olsun
biz gerçekten de bir aile gibiyiz burda, ben de üye olduğumdan beri çok güzel şeyler aldım kendime ve paylaştım
Rabbim daim etsin inşaallah
selametle... :a16:

aleyküm selam kardeşim...
gerçekten bir aile gibiyiz,rabbim bozmasın inşallah...
selam ve dua ile hayırlı akşamlar:a07:

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
elif kardeşim söylediklerini sonuna kadar destekliyorum. hepsine de can-ı gönülden katılıyorum. Allah(c.c.) bu siteyi bizlerin karşısına çıkardı, biz de hakkını vererek öğrenelim, öğretelim inşallah..

selametle..

allah razı olsun kardeşim,saolasın...

ölüm var

Kayıtlı Kullanıcı
peygamber ummetine donerek ey insanlar ben sizlerin güneşi gördügü gbi hakikatı görürüm bu konuyla ilgili ilahi bir ışık gelene kadar bbana zaman tanıyın ALLAH CC. gercek suçlunun kim oldugunu bildirir Dvut peygamber öküzün sahibi ve öküğzü kesen adamı karşısına alır öküzün sahibine şöyle der:ALLAH cc settar ismiyle sen,in butun gunahlarını gizledi şimdi sen bu öküzü bu adama helal etmezzsen senin basına cok buyuk felaketler gelecek...G nahkar adam karsısındakinin peygamber oldugunu unutur ve halka donerek ey ahali hele şöhreti dünyayı sarmış peygamberi yaptıgı adalete bakın öküzü helal etmemi istiyor oyle peygambermi olur bunları duyan peygamber adama donerek ey ahmak kişi butun malını mulkunu ve herseyini öküzü kesene vereceksin adam kendini yere atar ve peygambere küfretmeye başlar Davut peygamber ümmetine donerek ey insanlar su dagın arkası sırlarla dolu orada buyuk bir ova ve kökü salam bir agaç var hep beraber oraya gidelim ve hakikatı gorelim oraya giderler Davut peygamber benden adalet isteyen su adamı su agaca baglayın ......

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
peygamber ummetine donerek ey insanlar ben sizlerin güneşi gördügü gbi hakikatı görürüm bu konuyla ilgili ilahi bir ışık gelene kadar bbana zaman tanıyın ALLAH CC. gercek suçlunun kim oldugunu bildirir Dvut peygamber öküzün sahibi ve öküğzü kesen adamı karşısına alır öküzün sahibine şöyle der:ALLAH cc settar ismiyle sen,in butun gunahlarını gizledi şimdi sen bu öküzü bu adama helal etmezzsen senin basına cok buyuk felaketler gelecek...G nahkar adam karsısındakinin peygamber oldugunu unutur ve halka donerek ey ahali hele şöhreti dünyayı sarmış peygamberi yaptıgı adalete bakın öküzü helal etmemi istiyor oyle peygambermi olur bunları duyan peygamber adama donerek ey ahmak kişi butun malını mulkunu ve herseyini öküzü kesene vereceksin adam kendini yere atar ve peygambere küfretmeye başlar Davut peygamber ümmetine donerek ey insanlar su dagın arkası sırlarla dolu orada buyuk bir ova ve kökü salam bir agaç var hep beraber oraya gidelim ve hakikatı gorelim oraya giderler Davut peygamber benden adalet isteyen su adamı su agaca baglayın ......

allah razı olsun,güzel bir paylaşım...:a35:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt