Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

istihare namazı (1 Kullanıcı)

twobish

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlar iyi günler ben 3 gecedir istihare namazı kılıyorum ilk iki gece net hiç birşey göremedim ama dün akşam yeşil bir elbise ve siyah bir elbise gördüm bide kırmızı bir arabaya bindim siyah yeşil ve kırmızıyı birarada görmek aklımı karıştırdı. Ayrıca uykuya dalmadan önce çok fazla korkuyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar . Şimdiden teşekür ederim aeol'un.

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykumselam kardeşim..
istihare aslında rüya değil de istihare duasını yaptığınızda içinize doğan şeydir. içiniz ferah oldu ise hayırlı sıkıldı ise hayırlı değildir ama öncesinde istişare yapmanızı tavsiye ederim. konunuz her ne ise bilen birine danışın.. fikirlerini alın sonrasında hala içiniz tereddütte ise istihare yapın. istihare Efendimiz as ın tavsiye ettiği birşeydir..

sorularla islamiyet sitesinden bulduğm bilgiyi de aktarmak istiyorum..
Sorularla İslamiyet | İstihare namazı ve duası nasıl olmalıdır?

burda da benim yukarda yazdığımı anlatan detaylı bilgi mevcut
selam ve dua ile..

twobish

Kayıtlı Kullanıcı
çok teşekkür ederim arkadaşım bilgilerin için alah razı olsun.

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
ecmain olsun kardeşim inşallah kafanın karışıklığı gitmiştir.. o site çok ayrıntılı bir site..
eğer aklına takılan birşey olursa bakabilirsin.. burda da danışabilirsin..
Selam ve Dua ile..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt