Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İştee Sitenin ENNLERİİ :)) (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
Selamünaleyküm;

Bu tip konular genelde fitne,fesad ve gruplaşmalara sebebiyet verdiğinden ve bu yönde yol aldığından genelde kapatılarak silinmektedir.

Fakat bu paylaşımın incelenmesi sonucu bu sıkıntıların oluşmadığını,oluşmayacağını görüp ümid ederek paylaşımında aktif halde kalması sorun teşkil etmeyecektir.

Diğer bir görevli kardeşimiz olan Gevher'in izahıda düşüncelerimizin ölçüsü olmuştur.Bu vesile ile bende sitemizin en yeni babası İshakYakup diyerek konuya dahil oluyorum...

Selametle kalınız,kolay gelsin.Unutulmadık kimse kalmasın one göre...!!!:a24::a04:

selma aksu

Kayıtlı Kullanıcı
kutlu doğum haftası kutlamalrında okumak için şiir arıyorum sitenizde bu konuya yer verirseniz sevinirim

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm;

Bu tip konular genelde fitne,fesad ve gruplaşmalara sebebiyet verdiğinden ve bu yönde yol aldığından genelde kapatılarak silinmektedir.

Fakat bu paylaşımın incelenmesi sonucu bu sıkıntıların oluşmadığını,oluşmayacağını görüp ümid ederek paylaşımında aktif halde kalması sorun teşkil etmeyecektir.

Diğer bir görevli kardeşimiz olan Gevher'in izahıda düşüncelerimizin ölçüsü olmuştur.Bu vesile ile bende sitemizin en yeni babası İshakYakup diyerek konuya dahil oluyorum...

Selametle kalınız,kolay gelsin.Unutulmadık kimse kalmasın one göre...!!!:a24::a04:

Aleyküm selam kardeşim
bir_umut yaparda olmaz mı desem bencillik yapmış olacağım :a03: o yüzden demiyorum:a01:

şaka bi yana konu tebessüm için siteye renk verme amacı ile açılmıştır..ben de kişisel sohbet ortamına dönüşmesini vee saygı sınırının aşılmasını istemem

Unutulmadık kimse kalmasın one göre...!!!:a24:

:a05: rutbe var:a24: ehh emredersiniz kumandanım:)

teşekkürler anlayışınız ve katkınız için ;)

kutlu doğum haftası kutlamalrında okumak için şiir arıyorum sitenizde bu konuya yer verirseniz sevinirim

konuyla ilgili şiiri sitemizde de bulabilir ve google amcaya da danışabilirsiniz:a12:

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim çok güzeldi
ama beni unutmuşsun :(

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
sitenin ennnnn büyük asker bizim asker annesi benim

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
o zaman eklenmeyen arkadaşlar burda yoktu ki:) ya da benim gözümden kaçmış ama halletmişsiniz;)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
en uçuk kaçık çeşmi bülbül kıh kıh kıh:a26:

( çeşmi bülbül bu kıh kıh / kıs kıs , kabaca gülüş olmuyor hain hain gülüş bu kapiş) :K

ALLAH'ım ya birisi uçuk kaçık der, birisi başörtüsünün üstüne toka tokan, görünce ıslık çalmak geliyor der... Kendimden korkmaya başladım ya hû :D

Çok ayıp gülüşü yaralım ya ben hiç kabaca gülecek bir insan mıyım tabi ki de sinsice gülerim ben, hiç tanımamışsın beni hıhh :D

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
ALLAH'ım ya birisi uçuk kaçık der, birisi başörtüsünün üstüne toka tokan, görünce ıslık çalmak geliyor der... Kendimden korkmaya başladım ya hû :D

Çok ayıp gülüşü yaralım ya ben hiç kabaca gülecek bir insan mıyım tabi ki de sinsice gülerim ben, hiç tanımamışsın beni hıhh :D

yok kabaca gülen değilsin ama farkındalığı zayıf birisin :D

çünkü ben

hani bi konuda yazışırken

sen (kih kih yaparak bana ima ile bu kibarca gülüş) diye yazmıştın ya?

heh ona cevap babında yazdım oni :K :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt