Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İştee Sitenin ENNLERİİ :)) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
En forumun dua canlısı, gönlü dualısı, en ablası,
forumun en sevilenlerinin bayrak sallayanı, en bana kızgın olanı ; Leyla ablam...

::)

Ah canım benim sana kızgın olabilirmiyim tatlım ya bugünler biraz alınganım hassas duygusal bir dönemdeyim onun için ben kimseye kızgın kırgın olamam biliyorsun sadece son zamanlarda yaşamış olduğum düşmüş olduğum bir çıkmazdan çaresizlikten dolayı maalesef çok kötü günler geçiyorum ondan dolayı.:(Allah razı olsun sizlerden beni bu kötü günümde yalnız bırakmayan dualarda unutmayan bütün kardeşlerimden Allah binlerce kez razı olsun hepsinin emeklerine gönlüne sağlık Allah mükafatlarını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Bizler burda kocaman bir aileyiz iyi ki varsınız benim için sitedeki bütün kardeşlerim sitenin ennleriiiiiiiii...:)

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
Ah canım benim sana kızgın olabilirmiyim tatlım ya bugünler biraz alınganım hassas duygusal bir dönemdeyim onun için ben kimseye kızgın kırgın olamam biliyorsun sadece son zamanlarda yaşamış olduğum düşmüş olduğum bir çıkmazdan çaresizlikten dolayı maalesef çok kötü günler geçiyorum ondan dolayı.:(Allah razı olsun sizlerden beni bu kötü günümde yalnız bırakmayan dualarda unutmayan bütün kardeşlerimden Allah binlerce kez razı olsun hepsinin emeklerine gönlüne sağlık Allah mükafatlarını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Bizler burda kocaman bir aileyiz iyi ki varsınız benim için sitedeki bütün kardeşlerim sitenin ennleriiiiiiiii...:)
Ablacim Rabbim en kısa zamanda ferahliga kavuştursun düştüğün bu durumdan ferah çıkarsın ins benim biricik değerli ablam Leyla ablam:):)

leyla-1

Altın Üye
Selâmün Âleykum

Muhterem kardeşim günlerce bu mesajı bekliyordum,ellerinize sağlık buyurduğunuz gibi bütün mü'min kardeşlerimiz en güzeldir.Tekrar tekrar Zâtı âlinize teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Aleyküm Selam çok değerli kardeşim Allah razı olsun sizlerden beni onure ettiniz mesajınızdan dolayı bu arada hoş geldiniz aramıza üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.Ben teşekkür ederim size bu çok güzel mesajından dolayı gerçekten burda hepimiz koskocaman bir aileyiz benim için bütün kardeşlerimin hepsi sitenin enleri hiç bir ayırım yapmadan...
Daha nice yıllar hep beraber burda olmak nasip etsin Rabbim hep beraber inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun selametle kalınız.Saygılar sunarım...

leyla-1

Altın Üye
Ablacim Rabbim en kısa zamanda ferahliga kavuştursun düştüğün bu durumdan ferah çıkarsın ins benim biricik değerli ablam Leyla ablam:):)

Amin Amin Amin
İnşallah canım Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Canım 5 aydır çok kötü bir dönemden geçiyorum uyku düzenim yeme düzenim kalmadı hayatım altüst oldu maalesef:(Allah yinede beterin beterinden korusun yinede çok şükür halimizeAllah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.Canım benim sende benim için çok değerli ve özelsin biliyorsun Rabbim'e emanet ol herşey gönlünce olsun inşallah iyi ki varsınız:)

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
Amin Amin Amin
İnşallah canım Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Canım 5 aydır çok kötü bir dönemden geçiyorum uyku düzenim yeme düzenim kalmadı hayatım altüst oldu maalesef:(Allah yinede beterin beterinden korusun yinede çok şükür halimizeAllah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.Canım benim sende benim için çok değerli ve özelsin biliyorsun Rabbim'e emanet ol herşey gönlünce olsun inşallah iyi ki varsınız:)
Ablacim Cok üzüldüm Rabbim yar ve yardımcın olsun Ablacim dualarımda hep sende varsın Ablacim iyiki tanıdım sizleri iyiki bu yüreği temiz gönlü guzel kardeşlerimden dua alıyorum Ablacim ins tez zamanda ferahliga kavusanlardan olursun benim biricik Ablacim :)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
enn hayırsızıı: çeşmiii (de get telefonuna bak :D)

Benden hayırlısı şamda kayısıı ::D

Sitenin neşesi benim biricik kuzum:cesmi bülbül:):)
Bana cevap vermesede:D:D

:D e havamız var kuzum anlıyon mu öyle herkese cevap veremiyoruz format böyle :D ::D

:D kim o? :D ya da o kim? :D
Dikkat Et de o dondurma eriyip klavyeni bozmasın :D:D:D

Yani bozulduğunu bunun gerçekleştiğini birgün düşünsene nuuuur :D
Bittin sen o gün :D

ALLAH Celle Celalühü yar ve yardımcın olsun ablam..

bunu dua olarak görüp amin demek istiyom :p :D

:D aynaya bakınca bir cani görmek istemiyorum anla beniii :D

Bizden de amin amin amin:D:D:D

Sende mi nuur :p

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
Benden hayırlısı şamda kayısıı ::D

:D e havamız var kuzum anlıyon mu öyle herkese cevap veremiyoruz format böyle :D ::D

Anlamaya calisiyom:a39:

:D kim o? :D ya da o kim? :D

Yani bozulduğunu bunun gerçekleştiğini birgün düşünsene nuuuur :D
Bittin sen o gün :D

Aman Allah korusun be kuzu senin diline düşersem gercekten bittim:D:D

ALLAH Celle Celalühü yar ve yardımcın olsun ablam..

:D aynaya bakınca bir cani görmek istemiyorum anla beniii :D

Sende mi nuur :p
Bende mı Nur yok bir şey demedim:D:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt