Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İştee Sitenin ENNLERİİ :)) (2 Kullanıcı)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Haa hatırladınız yazdığınız mesajı yaniii :D
Hayııır hayııır özre helalliğe falan hiiç gerek yoook gerçekten ki sevmem de böyle şeyleri alınmam yanii merak etmeyin , hani beni tanıyordunuz :D =DD alınmadım zaten mesajı yazarken de gülüyordum sadece bir bilgilendirme amaçlıydı =)) :p :p :p :D :D :D

Ben büyük patronum :D

Yok hatırlamadım :(

Öyle diyorsan öyledir Hanım Ağa :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Yav abiler yapmayın etmeyin :D çok şımartıyorsunuz çeşm-i bülbülü :D
o değil yani bende çok severim kendisini ama şımarık olmasın :D böyle alışmasın :D :) burdan bir en çıkarırsınız artık :D

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
o değil yani bende çok severim kendisini ama şımarık olmasın :D böyle alışmasın :D :) burdan bir en çıkarırsınız artık :D

öyle deme be ibra kardeşim harbiden o öyle biri çeşmisiz buralar nasıl olur sizce???:)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Çıkarmaz mıyız hiiiç :D

En kıskanç, en bana imrenen , en makamımda hatta gönüllerde ki tahtimda gözü olan kim tabi ki de ibra :D

Ne güzel herkes beni sevdiğinde hem fikir :D ibra bak bir sözüme bakar herşey ona göre :D

öyle deme be ibra kardeşim harbiden o öyle biri çeşmisiz buralar nasıl olur sizce???:)

Hadi söyle ibra söyle yaşlı başlı insanım az tölerans aaa :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

:a05: nasıl anlatayım burası fevkaladenin fevkinde ! olur :D

Çıkarmaz mıyız hiiiç :D

En kıskanç, en bana imrenen , en makamımda hatta gönüllerde ki tahtimda gözü olan kim tabi ki de ibra :D

Ne güzel herkes beni sevdiğinde hem fikir :D ibra bak bir sözüme bakar herşey ona göre :D

Hadi söyle ibra söyle yaşlı başlı insanım az tölerans aaa :D

evet evet öyle ! :D

bizim elimizde armut toplamaz herhal :D

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
çeşmisiz bence hiçde fevkaladenin fevkinde olmaz asıl o burdaysa fevkaladenin fevki olur benim can kardeşim çeşmimm seni kalbinur kardeşin seviyor:a14::a14::a14:

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Ben seninle hiç bir müsabakaya girmem ha pc oyunu olabilir çünkü orada hile yapaman :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Ben seninle hiç bir müsabakaya girmem ha pc oyunu olabilir çünkü orada hile yapaman :D

ne hilekarlığımı gördün ibra hayııır niye kend özelliklerini hep bendede varmış zannediyon :D
kardeş dedik diye özelliklerini de kapmadık yaa :D
:D tamam ibra cs de görüşecektik görüşürüz bana uyaaar :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
yahu ben niye sana sende olmayan özellikleri söylüyüm :p :D
anlamadım :D

oynuyalımda senin bi server kurman lazım yada bi servere bağlanmak lazım :D çünkü ben kurarsam olmaz net çok yavaş :)
1.6 varmı ? :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
yahu ben niye sana sende olmayan özellikleri söylüyüm :p :D
anlamadım :D

oynuyalımda senin bi server kurman lazım yada bi servere bağlanmak lazım :D çünkü ben kurarsam olmaz net çok yavaş :)
1.6 varmı ? :D
heee ((=
:D kişi sen olunca söyler işte ibra bak haline :D
Diyorum ki hava nasıl oralarda üşüyor muuusuuuun :D

Demeee :/ şimdi net yavaş dedin ya benim içim parçalandııı :/

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
:D

yok üşümüyorum çok iyi :D yav tamam da benden nasıl olacakda hilekarlık özelliği sana geçecek eğer böyle bir alış veriş bile olamaz ben hata veririm :D kabul etmez benim bünyem :p :D

niyeki :D ya varmı yokmu 1.6 yoksa indir yarın oynayalım :D ama karşılıklı zor oynarız başkalarıda girer ama olsun :D takılsada ben seni yenerim :D :D

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
o değil yani bende çok severim kendisini ama şımarık olmasın :D böyle alışmasın :D :) burdan bir en çıkarırsınız artık

Aaa ibra oldu mu şimdi, çeşmi öyle bi insan mı :D

:a05: nasıl anlatayım burası fevkaladenin fevkinde ! olur :D

Sabah sabah güldürdün ya beni, Allah'ım da seni güldürsün inş kardeşim :D

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese hayırlı sabahlar olsun inş.. Öncelikle HAS kardeşime, sonra da forumun tüm güzel insanlarına benden çay, simit ve İstanbul manzarası.. :a26:

tumblr_kssxd2XkTY1qaq306o1_500-1.jpg

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

yok üşümüyorum çok iyi :D yav tamam da benden nasıl olacakda hilekarlık özelliği sana geçecek eğer böyle bir alış veriş bile olamaz ben hata veririm :D kabul etmez benim bünyem :p :D

niyeki :D ya varmı yokmu 1.6 yoksa indir yarın oynayalım :D ama karşılıklı zor oynarız başkalarıda girer ama olsun :D takılsada ben seni yenerim :D :D

ibra benim asabımı bozma bi kendine çeki düzen ver bakayım senin karşında kim var ne bu laubalilik haa...

Kar yağıyor saçlarına ibra bilmiyor musun ? teker teker :D

:D ne bu acele ibraaa :D hayır birde ne bu ben seni yenerim falan okulu asıp gittin o kadar olsun artıııık :D

Aaa ibra oldu mu şimdi, çeşmi öyle bi insan mı :D

Sabah sabah güldürdün ya beni, Allah'ım da seni güldürsün inş kardeşim :D

Yaa siz nasıl git gide böyle hepiniz birden böyle içinizde ki o kötü insanı dışarıya çıkardınız şaştım doğrusu ben uzun zamanımızı alır sanıyordum oysa ki sizi deşifre etmemiz sadece bir günümüzü aldı :D

Herkese hayırlı sabahlar olsun inş.. Öncelikle HAS kardeşime, sonra da forumun tüm güzel insanlarına benden çay, simit ve İstanbul manzarası.. :a26:

tumblr_kssxd2XkTY1qaq306o1_500-1.jpg

Tuuuttt tuuuuuuttt istersen behiyeyi düşmeden :D

:a15:En Maskeli beşleri: Çeşm-i Bülbül, kalbinur, ibra, behiye, ahmet_99.:a12:

maskeli-besler-1.jpg

Abii bunların hepsi erkkeeeekkkk amaaa:a01:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt