Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İştee Sitenin ENNLERİİ :)) (1 Kullanıcı)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Benim en CAN ablalarimdan : semra :a15:

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
en gozu yaşlı kalbinur kardeşim :a35:

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
sana küsüm ama yinede Allah razı olsun inşaallah:)

"Birbirinizle münâsebeti kesmeyin! Birbirinize sırt çevirmeyin! Birbirinize kin ve düşmanlık beslemeyin! Birbirinizi kıskanmayın! Ey Allâh’ın kulları, kardeş olun! Bir Müslümanın diğer kardeşine darılarak üç günden çok uzaklaşması helâl değildir." :D :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
"Birbirinizle münâsebeti kesmeyin! Birbirinize sırt çevirmeyin! Birbirinize kin ve düşmanlık beslemeyin! Birbirinizi kıskanmayın! Ey Allâh’ın kulları, kardeş olun! Bir Müslümanın diğer kardeşine darılarak üç günden çok uzaklaşması helâl değildir." :D :D

3 gün küs kalır gün bitmeden barışır sonra tekrar küser gene gün bitmeden barıışır :D
Taa ki siz beni bomlamayana kadar :D

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
3 gün küs kalır gün bitmeden barışır sonra tekrar küser gene gün bitmeden barıışır :D
Taa ki siz beni bomlamayana kadar :D

Pek muhterem kardeşim, o zaman şöyle diyorum: “Muhakkak ki, mü’minler kardeştirler. Kardeşlerinizin arasını düzeltin ve Allah’tan korkun ki size rahmet edilsin.” (el-Hucurat,10) :D :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
İnnalahe meassabirin diyorum oyleyse ben de :D :D

:D en mantıklısı :D

işte bu benim kardeşim işte buuuuuuu:D:D:D:D:D:D:D:

:D sen hiiç merak etme nuur burda kapı gibi kardeşin vaaar :D

Pek muhterem kardeşim, o zaman şöyle diyorum: “Muhakkak ki, mü’minler kardeştirler. Kardeşlerinizin arasını düzeltin ve Allah’tan korkun ki size rahmet edilsin.” (el-Hucurat,10) :D :D

:D kendimi şuan vaaz da hissediyorum hocam siz devam edin :D

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
En eski ama aktifligini simdi gordugum ve Gokmen agabeyimle yasit, bilgili insan : ahmet_99 :)
En "Basimiza tas yagacak" dedigim yoklugunda : Cesmi Bulbul :)
En duygularini coskuyla yasayan : kalbinur

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt