Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İşte Filistinli kızın dünyaya seslendiği, ağlatan feryadı. (1 Kullanıcı)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşlerim.ortadoğuda yaşanan insanlık dramı en çok çocukları vuruyor..minik yürekleri titreten israil bombaları onların geleceklerini çalıyor.işte filistinli kızın dünyaya seslendiği ,ağlatan feryadı.
paylaşmak istedim kardeşlerim.dua edelim kardeşlerim..:(:(:(

http://www.herice.com/yeni/filistinlikiz.html

selam ve dua ile..

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: işte filistinli kızın dünyaya seslendiği, ağlatan feryadı.

selamun aleyküm kardeşlerim.
yukarda yazan adresi ,adres çubuğuna kopyalayıp yapıştırarak bu acı dolu şiiri izleyebilirsiniz.kardeşlerim ne olursunuz dualarımızı eksik etmeyelim.rabbim hepsinin yar ve yardımcısı olsun..selam ve dua ile..:(:(

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeşş..Allah razı olsun onların adı her geçtiğinde içim titriyor helede böle dinleyince onların haykırışını..

http://www.umutfm.com/izle.php?id=205

bu da fellucedekiii bazı gerçek ama göz ardı ettiğimiz yaşanmışlıkların göstergesi..Dinlerseniz bana bi kazancı olmaz belki ama en azından körelen kalplermiz birazcık yumuşardaaa azda olsa en azından anlamaya çalışırızzz....

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

aleykümselam feyza85252 kardeşim.benimde içim titriyor ve gözyaşlarıma hakim olamıyorum..çok üzücü bir durum.Allah düşmanlarımıza izin vermesin(Amin).

"biz bu bayramda vurulduk kocaman bir bomba düştü üzerimize..
ben 12 yaşındayım kardeşim 7 ben görmedim annem çok ağlamış biz ölünce,
ikimizinde küçücük elleri vardı, bulamadılar.yoksa mutlaka bırakırlardı kabrimize :(:(
biz bu bayramda vurulduk..:(:(
Allahım bütün kalplerimizle sana yalvarıyoruz EY YÜCELER YÜCESİ RABBİM.SEN DİN KARDEŞLERİMİZE YARDIM ET.ALLAHIM .
EY KİMSESİZLERİN KİMSESİ SEN YARDIM EYLE,SEN YARDIM EYLE,SEN YARDIM EYLE..

lana

Kayıtlı Kullanıcı

Selamunaleyküm kardeşim Allah razı olsun yürek dayanmıyo Allah'ım ne olursun bu kardeşlerimizi annelerini babalarını koru onları zulümden kurtar ne olursun Rabbim sen herşeye kadirsin.Selametle kalın...B)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

lana yazdı:
Selamunaleyküm kardeşim Allah razı olsun yürek dayanmıyo Allah'ım ne olursun bu kardeşlerimizi annelerini babalarını koru onları zulümden kurtar ne olursun Rabbim sen herşeye kadirsin.Selametle kalın...B)
aleykümselam kardeşim.gerçektende yürek artık dayanmıyor.amin!amin!amin!selam ve dua ile..rabbim yar ve yardımcıları olsun....

tekin

Kayıtlı Kullanıcı
RE: allah razı olsun

RE: allah razı olsun

onlar rastgele mi ölüyor sanıyorsunuz hepsinin şeçilmiş olduklarını bilmezmisiniz onlar şehidlik mertebesine eriştiler onlardan iyi varmı ahirette.allah müslüman kardeşlerimizn yanında olsunB)B)B)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

amin kardeşim.amin..

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com
RE: İşte Filistinli kızın dünyaya seslendiği, ağlatan feryadı.

kardeşim güler allah senden razı olsun. hala duyarsız olanlara ne demeli bilmiyorum onları ALLAHA havale ediyorum dilerim rabbimden İSRAİL BİR AN ÖNCE BELASINI BULUR
AMİN AMİN AMİN
Allaha emanet ol güzel kardeşim

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

ikbal05 ablacığım Allah o masum insanların ahını kimsede bırakmayacak..bu er yada geç olacak rabbimin izniyle.sende Allaha emanet ol ablacığım..selam ve dua ile..kardeşlerim dua edelim..müminlerin en güçlü silahı duadır..selam ve dua ile..

Musluman_Genc

Kayıtlı Kullanıcı

YÜREĞİNE SAĞLIK ABLAM:( BİZE ŞÜKRETMEMİZ GEREKTİĞİNİ,ŞANSLI OLDUĞUMUZU ANLAMAMIZI SAĞLADIN YA DİLERİMKİ ALLAH CC SENDEN RAZI OLSUN:(YA BİZİM YAŞDIKLARIMIZ ACI MI SANKİ YA:(ALLAH CC İNŞ. BU ŞEKİLDE FERYAD EDEN BÜTÜN KARDEŞLERİMİZE BİZİM GİBİ GÜZEL GÜNLER GÖRMEYİ NASİ ETSİN İNŞ.(AMİN):(YÜREĞİM ÇOK ACIDI YAZACAK HARF,KELİME BULAMAZ OLDUM:(ABLAM ALLAH CC RAZI OLSUNB)SAĞOL ABLAMB)ALLAH'a EMANET OLUN KARDEŞLERİMB)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

Kardeşim.gerçekten şükrümüzü bilmeliyiz.inşAllah rabbim bizleri her daim şükrünübilen kullarından eyler..rabbim o din kardeşlerimize yardım eylesin..selam ve dua ile..kardeşim sende Allah emanet ol..

buket

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm
ben bunu daha bi kaç gün önce tv de izledim.hepimiz kendimizi onun yerine koymayılız.ve ben inanıyorum ki o bunu hak etmedi.rabbim kimseyi ağlatmasın.rabbim islah etsin (onları) zulum...
paylaşımınız için allah razı olsun ablacım.hayırlı geceler.B)

safiye_297

Kayıtlı Kullanıcı

gerçekten insanın içine işleyen görüntülerdi Rabbim daima mazlumların yanındadır umarız ki zalimler hakettikleri cezayı bir gün görürler Gönlümüz filistinli kardeşlerimizle... ALLAHA emanet olun... selam ve dua ile...

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

aleykümselam kardeşim..haklısın.ALLAH(CC) o günleri göstermesin.o kıızın yerinde biz yada kardeşimizde olabilirdik ve olabilirizde(rabbim korusun).işte bunun için çok dua etmeliyiz.ama yürekten inanıyorum ki herkes için hakkında hayırlı ne ise onu verecektir..rüzgar eken fırtına biçer..rabbim ıslah eyler inşAllah..selam ve dua ile..Allaha emanet ol kardeşim..

zeynep1111

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun gerçekten yürekeri burkan bir durum kardeşleimizde bu nu yansıttılar özellikle ben kullanmıyorum ama şu söz çok etkileyiciydi:
_vahşet karşısında kederlenip yakılan amarika sigrası dumanları altında kaybolmak :(:(:(:(:(:(
allah tüm müslüman aleminin yar ve yarımcısı olsun bizim tek ama en etkili silahımız dualarımız rabbime yalvarşlarımız lütfen bu silahlarımızı hiç bırakmayalım
allha emanet olunB)B)B)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşlerim ALAH(CC)razı olsun hepinizden..çok şükür duada tek yüreğiz..dualarımız kardeşlerimizin için..rabbim kabul buyurur inşAllah..

zeynep1111 kardeşim.evet feyza kardeşimin paylaştığı o şiirdeki o söz çok acı verici..:(
selam ve dua ile..

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı

tekin ardeş öncelikle selamün aleyküm
doğru sölüyorsun onlar cennetin en muazzam kısmındalar belki dünyada hiç kimsenin göremediği göremiyeceği nimetlerle karşılanıyorlar . Ama ne olura olsun Amerika gibi para dışındaki şeylere olan sevgilerini yitirmiş insanlıkdan çıkmış bir millettin attığı acımasız bomba ve mermilerle kanayan küçücük yürekler seçilmişliğin simgesi olamazzz....Bizler bu rahatlık içinde işittiğimiz azara bile isyankarken onlar yaşam haklarını bile savunamıyolar
ALLAH ÖNCE O CANAVARLARI ISLAH ETSİN VE NASL BİLİYORSA ÖYLE CEZALANDIRSINNNN...

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı

Ağlıyorum gecelerii ama bu gözyaşlarının onlara bi yardımı olmadığını düşününce deliriyorum isterdimki en azından ordaki çocuklardan bitanesini alıp o savaştan kaçırabilseydimmm anlamıyorum insanlar neyin savaşını veriyor bir yandan ekmek bulamayanlar biryandan bulduuna yetinmeyipde cana kıyanlarr Rabbim adaletlidir bilirzkiii kim neyi hakediyorsa ne eksik ne fazla tam kararında layık görür

BU DÜNYADA İNSAN ETİYLE DOYANLAR ÜÇ KURUŞLUK TOPRAK UĞRUNA GÖZLERİ VE GÖNÜLLERİ KÖRELENLER BİLMİYORLARKİ AKIBETLERİ KÖTÜ YAPTIKLARINCA AZAP ONLARI BEKLİYOR....

nihayet

Kayıtlı Kullanıcı

kimi orada ölümle mücadele ediyor kimi burda savaş olduğundan habersiz bir gece barda bir gece bilmem nerde keyif sürüyor.Keyif sürmek oluyor adı ya o rezilliğin hadi neyse.O çocuğun akan gözyaşı olmak isterdim.Belki burda olacakları seyretmekten daha büyük bir iş yapmış olurdum.Allah bizi affetsin.diyecek başka söz bulamıyorum..........

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt