Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İsrail'in Filistine Yaptıkları !!! (1 Kullanıcı)

genc_musluman

Kayıtlı Kullanıcı
İsrail'in Filistin'e olan zulumune halen suskun mu kalacaksınız?!!!

"Size ne oldu da Allah yolunda ve 'Rabbimiz! Bizi, halkı zalim olan bu şehirden çıkar, bize tarafından bir sahip gönder, bize katından bir yardımcı yolla!' diyen zavallı erkekler, kadınlar ve çocuklar uğruna savaşmıyorsunuz! (Nisâ: 75)

4.jpg

İman edenler Allah yolunda savaşırlar, inanmayanlar ise tâğut (bâtıl davalar ve şeytan) yolunda savaşırlar. O halde şeytanın dostlarına karşı savaşın; şüphe yok ki şeytanın kurduğu düzen zayıftır. (Nisâ: 76)

26filistb.jpg

Ya burdaki sizin evladınız olsaydı? Olmaması neyi farkettirir... Hepimiz aynı candan müslüman kardeşler değil miyiz?!!

26filistb.jpg

Oh be bu anneniz değil dimi!!! Ne farkeder sizin gibi bir CAN'ın annesi... Hiç mi yüreğiniz yanmıyor?!!

01_tank3.jpg

Bu sizin eviniz değil dimi... Önündeki de babanız değil... İyi o zaman rahatlayın... Sırtınızı koltuğunuza iyice yaslayın!!!

50nb.jpg

43nb.jpg

Ne çabukda unuttuk dimi üstte ki iki fotoğrafı...!

7au01b.jpg

24mar02b.jpg

filis2.jpg

9tem01b.jpg

Evlatlarınız giyiyor dimi formalarını. Çekiyorlar gramponlarını... Sokaklarda özgürce oynuyorlar.. Peki onların suçu ne? Güçlü güçsüzü eziyor niye MÜSLÜMAN diye... Hani nerde Müslüman... Nerdesin ey milletim. Buna nasıl sessiz kalırsın devletim!! Ey insanlar bir karikatür için dünya ayağa kalktı! Ya bu zulüm nedir. Neden bu sessizlik. Susmayın. Herkes elinden gelen gayreti göstersin... Yürek yangınıdır bunlar ne olur sessiz kalmayın.

Herkes birşeyler yapsın. Diğer İslami Siteler sizde bu sayfayı burdan çekip sitenize yerleştirin. Açılış sayfası yapın. Buna sessiz kalmayın!!! Eğer ki vicdanınız acıyorsa eğerki yüreğiniz yanıyorsa MÜSLÜMANlara yapılan bu saldırıya bu zülme sessiz durmayın sizlerde birşey yapın. Dün iki israil askeri kaçırıldı diye bu gün 25 lübnan Müslüman'ı hayatından oldu. Daha sağ olan iki esaretin bedeli bu muydu? Lübnan'ın güney'inin boşaltılması istenmiş. Yazıktır günahtır. Milletim sessiz kalma!!! Sessiz Kalma!!! Bu sessiz karanlığa sende bir mum yak!!!

mum.gif

Filistin'de bugün yapılan zülme AB ve BM sessiz kalıyor... Biri kılını kıpırdatsa suç oluyorda neden İsrail'e susuluyor...

Daha Anlamıyormusunuz!!!

Hadi....

Durmayın...

Sizde...

Sizde...

Sizde...
fil11b.jpg

21filistb.jpg

janfeb99b.jpg

ALLAH RIZASI İÇİN BU SAYFAYI TANIDIĞINIZ VEYA ULAŞABİLECEĞİNİZ HERKESE GÖNDERİN.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İsrail'in Filistine Yaptıkları !!!

evet sevgili değerli kardeşim bizde bu görüntülerdeki kardeşlerimiz için 22.07.2006 02:00 gece teheccüd namazına kalkarak duada bulunucaz inşallah senide bekleriz sanırım haberdar değilsin yenisin burda, dua köşesinde detaylar var (teheccüdle ilgili)... bu paylaşımın için sağol Allah razı olsun.... artık gönül yapılanlara bakmaya elvermiyor bile....B)

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com

KADEŞİM TAM DÖRT KERE BAKTIM VE OKUDUM, TEKRAR TEKRAR OKUDUM. NE DENİLE BİLİR Kİ. ASLINDA BİZİMDE YAŞIYACAK OLDUĞUMUZ OLAYLAR ÇÜNKÜ SIRA BİZDE.
VE HALA NE HALKIMIZ NE HÜKÜMETİMİZ NE DE O DEMOKRASİİNİN SEMBOLÜYÜM TEMSİLCİSİYİM DİYEN MODERN ÇAĞDAŞ AB SES ÇIKARIYOR.

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN RABBİM MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE YARDIM ETSİN. ALLAH İSRAİLİN VE AMERİKANIN TEZ ZAMANADA CEZASINI EN İBRETLİ BİR ŞEKİLDE VERSİN İNŞA ALLAH TIPKI ŞU KARİKATÜRİSTE YANARAK VERDİĞİ GİBİ

HEVES

Kayıtlı Kullanıcı

Dualarımız bu gece bu müslüman kardeşlerimiz için olacak. Rabbim inşallah dualarımızı kabul buyurur......AMİN..

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

bugün onlar o durumda ,yarında bizler..Allah yar ve yardımcıları olsun..inşAllah bu gece tüm kardeşlerim ,din kardeşelrimiz için teheccüd namazımıza kalkacaklar..hep birlikte eller semaya kalkacak ve tek yürekten dua edilecek..rabbim kabul buyurur iinşAllah..selametle kalın..

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbim kafirlerin zulmünden korusun.İnşaallah kardeşler bu gece dualarımız tüm müslümanlar için.Rabbim yardımcımız olsun.

dervisveysel

Kayıtlı Kullanıcı

saol kardeş bu görüntüler görüpte sıkıntıya girmemek elde değil ama bizlerinde uyanık olması lazım oralara gidemeyip savaşmasak bile oradaki insanlara dua edebiliriz. elimizi açtığımızda bir lübnanı bir filistini aklımıza getirsek mü'minleri aklımıza getirsek çok güzel olucağını düşünüyorum ama biraz müslümanlar tenbel fatih sultan mehmet gibi niye olamıyoruz biz yatarken kafirler sabaha kadar plan proje yapıyor. kusur bakmasın insanlar ALLAH çalışana verir eğer sadece müslümanlara verseydi ALLAHIN adaletine ters düşerdi şimdi soruyorum sizlere KAFİRLER ROKETLERLE SALDIRIRKEN MÜSLÜMANLAR NİYE TAŞ ATIYOR?

Musluman_Genc

Kayıtlı Kullanıcı

:( GARİPLER KEŞKE SİZDE BİRAZ GÜLEBİLSENİZ...:( GARİbim hadi gülün biraz...BİLİYORUM,"AÇSINIZ AŞKA,DOSTLUĞA,KARDEŞLİĞE,SEVGİYE"...:(:(:( NE ACILAR YAŞANDI OFFFFF OFFFFFFF :( HADİ EL VERELİM GARİPLERİMİZE B) ONLARDA GÜLSÜN BU GÜZEL BAHAR GÜNLERİNDE:) ONLARDA TAATSIN "AŞKI,SEVGİYİ,DOSTLUĞU,KARDEŞLİĞİ"...B) HADİ HDİ ELLER SEMAYA!HİÇ BİRŞEY YAPAMASAK BİLE SEMAYA AÇILAN ELLER GERİ ÇEVRİLMEZ...O ELLER ZALİMLERİN ÜZERİNE EN ŞİDDETLİ TOP MERMİ OLARAK YAĞACAK...BUNDAN ZERRE KADAR ŞÜPHENİZ VARSA MÜSLÜMANIZ DİYE GEZMEYELİM...:( HADİ ELLER SEMAYA...B) GARİPLERİMİZ DE GÜLSÜN BİRAZ,BİRAZCIKB)ALLAH(cc) YARDIMCIMIZ OLSUN...ALLAH(CC) MAZLUMLARIN AHINI YERDE BIRAKMAZ...B) ELHAMDÜLİLLAH BİZ MÜSLÜMANIZ...B) BİZ GÜLLERİN EFENDİSİNİN ALLAH(CC)nun SEVGİLİ KULUNUN ÜMMETİYİZ SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN...B)B)B):|;);)BU YARELER KAPANACAK KAPANAK KAPANACAK...;) AMA ELLER SEMAYA,GÖZ YAŞLARI SECCADELERİMİZE AKARSA ANCAK BÖYLE KAPANACAK...;)B)B)B)HEPİNİZDEN ALLAH(CC) RAZI OLSUN...HADİ CAN KARDEŞLERİM GARİPLERİMİZE AŞKI,DOSTLUĞU,SEVGİYİ VE DE KARDEŞLİĞİ TATTIRMANIN ZAMANI GELDİ DE GEÇTİ BİLE...:| HADİ ELLER SEMAYA...B)B)B)ALLAH(CC) BU GÜZEL GÖNÜLLERDEN RAZI OLSUN...KALIN SAĞLICAKLA...:( (GARİBİM HADİ GÜL BİRAZ...):(

lana

Kayıtlı Kullanıcı

Selamunaleyküm kardeşim, Allah'ım bu kadar mı masuma zulmedilir Ya RAbbim sen ıslah eyle bu gözlerini kan bulamış vicdansızları İNŞ. o masumalrda bir gün huzura kavuşacak ve kötülerde hakettikleri cezayı bulacaklar çünkü Allahu Teala çok adaletlidir İNş.Saolasın kardeşim, Selametle kalın...B)

genc_musluman

Kayıtlı Kullanıcı

yüce rabbim hepimizden razı olsun...

muhammed kutsal yazdı:
evet sevgili değerli kardeşim bizde bu görüntülerdeki kardeşlerimiz için 22.07.2006 02:00 gece teheccüd namazına kalkarak duada bulunucaz inşallah senide bekleriz

o bölüme bakmamıştım kardeşim. bu gece inşallah bende aranızda olacağım..

allaha emanet olun. B)

haticenur

Kayıtlı Kullanıcı
Bu insanlara da çokkkkkk yazık tabi biz anca izliyoz hiç umrumuzdamı demi milllet bi yardım yapanınız yok kendimizden utanalım bunu bilin biz kendimizi iyi bir ülke sanıyoz ama deyiliz savaş oluyo onu izliyoz hiç birşey yapamıyoz o hayinler kızıyalı salmamışlaaar filistine başbakanda anca bakıyo yardıma gittimioy görmüyo

senokli

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.senawitch.tr.gg
Annem okudu şimdi İsrail lanet üstü lanet yağdırıyor..
ALLAHIM İSRAİLİ KAHREYLE PERİŞAN EYLE !!!

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçek şu ki, onlar hileli-düzenler kurdular. Oysa onların düzenleri, dağları yerlerinden oynatacak da olsa, ALLAH Katında onlara hazırlanmış düzen (kötü bir karşılık) vardır.

(İbrahim Suresi / 46)

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçek şu ki, onlar hileli-düzenler kurdular. Oysa onların düzenleri, dağları yerlerinden oynatacak da olsa, ALLAH Katında onlara hazırlanmış düzen (kötü bir karşılık) vardır.

(İbrahim Suresi / 46)
Amin,Amin,Amin,

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt