Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ıspanaklı gözleme (1 Kullanıcı)

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
burda tatlıya nazaran daha hafif bir yemeğimiz var:)Allah sofranıza halil ibrahim bereketi versin inşallah

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
zaten yapılanlar ağır değildirde...kurabıye pasta börek sütlü çörek yiyince hepsi ağırlık oluşturuyor mesele o :)

selam ve dua ile

gulefsan

Kayıtlı Kullanıcı
eline sağlık kardeşim çok güzel görünüyor.....

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
ben kaçıyım, klavyeden yazarken ses çıkıyo ya annem sinirleniyo bende ses çıkmasın diye kendimi sıkıyorum belim ağrıdı sizin için değer ama ben yinede gidiyim allaha emanet olun slm ve dua ile

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
ben kaçıyım, klavyeden yazarken ses çıkıyo ya annem sinirleniyo bende ses çıkmasın diye kendimi sıkıyorum belim ağrıdı sizin için değer ama ben yinede gidiyim allaha emanet olun slm ve dua ile

:K :K bence de gidin anneleri fazla kısdırmamak gerek yoksa hepten hasret kalırız nete:)

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
ooooooo ne yok ki ama sölemeyim ayıp olurrrrrr:H

Allah razı olsun sağol...Allah sofralarınızı bir ömür halil ibrahım bereketi ile donatsın inşallah.arttsın eksilmesin ,taşsın dökülmesin inşallah...büyüklerimden duymusumdur bu sözü çok güzel..hep kullanırım..Allaha emanet olun

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
Allah razı olsun sağol...Allah sofralarınızı bir ömür halil ibrahım bereketi ile donatsın inşallah.arttsın eksilmesin ,taşsın dökülmesin inşallah...büyüklerimden duymusumdur bu sözü çok güzel..hep kullanırım..Allaha emanet olun

amin allah razı olsun slm ve dua ileee:H

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
yazın sahilde gözlemeci ablalarımız kurarlar tezgahlarını oooh birde güzelce yaparlar o gözlemeyı yemeye doyulmaz:)...patatesli peynırlı vs.. yaparlar ceşit ceşit..ıspanaklınında tadına bakmak lazım..kargoyla anlaşmamı yapsak nedir:):)

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
yazın sahilde gözlemeci ablalarımız kurarlar tezgahlarını oooh birde güzelce yaparlar o gözlemeyı yemeye doyulmaz:)...patatesli peynırlı vs.. yaparlar ceşit ceşit..ıspanaklınında tadına bakmak lazım..kargoyla anlaşmamı yapsak nedir:)

sen zeynebin seni ortadan kaldırmasını istiyosun galiba:Ko ablaları ben burdaki parkta görüyorum maşallah güzel yapıyolar........:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt