Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ıspanaklı gözleme (1 Kullanıcı)

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com

selamün aleyküm islamiyet.gen.tr
hayırlı cumalar rabbim cumanızı mübarak ,ömrünüzü hayırlı kılsın,
ewtt işte yine ben ve yineeeeeee yeni bir tarif ıspanaklı gözleme ama siz isterseniz başka malzemeyle de yapabilirsiniz kıymalı,patatesli,peynirli,patlıcanlı canınız nasıl istiyorsa öle buyrun malzemeler:hamur için 2 su bardağı ılık su
maya,tuz
aldığı kadar un
mayayı suda eritin tuzuda ekleyip ele yapışmayan bir hamur yoğurun ve mayalanmaya bırakın iç malzemesi için 500 gr ıspanağı kök kısmından kesp bol suda yıkayın üzerine kaynattığınız sudan döküp bikaç dakika bekleyin ince ince doğrayın 2 adet kuru soğanı da incecik doğrayın tavada sıvı yağla önce soğanları soteleyin ıspanakları ilave edip ezmeden hafifçe harmanlayın karabiber ekleyip soğuması için bir kenara alın arık gözlemenizi yapabilirsiniz limon büyüklüğünde parçalar koparın ince olcak şekilde açın yarısına iç malzemeden koyup kapatın teflon tavada pişirin ve afiyetle yeyin yanınada buzzzz gibi bi ayran ewt bugünlük tarif bu tekrar hayırlı cumalar allaha emanet olun slm ve dua ile:H:H

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ayyyyyyyyy çok güzel görünüyo yemeyelide baya oldu ya ablacım napıyosun sen ya insaf ya.....

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Neslihan Ablacım.
Emeğinize, ellerinize sağlık. Damak zevkimize hitap tüm tarifleriniz, maşallah:)..
Rahman c.c razı olsun paylaştığınız için..Ben de ıspanak gözlemesini çok sevenlerdenim..Çok teşekkür ederim, kaydettim inşallah.
Cumanız mübarek olsun inşallah..Rabbimize emanet olunuz.
Selam ve dua ile.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ayyyyyyyyy çok güzel görünüyo yemeyelide baya oldu ya ablacım napıyosun sen ya insaf ya.....

aynı şekilde katılıyorum insaffffffff
elinize saglık neslihan kardeşim harika görünüyor bende baya oldu yemeyeli zeynep kardeşim haklı haklı:):):)
hayırlı cumalar gününüz bereketli geçsin inşallah
selam ve dua ileB)

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
Selamün Aleyküm Neslihan Ablacım.
Emeğinize, ellerinize sağlık. Damak zevkimize hitap tüm tarifleriniz, maşallah:)..
Rahman c.c razı olsun paylaştığınız için..Ben de ıspanak gözlemesini çok sevenlerdenim..Çok teşekkür ederim, kaydettim inşallah.
Cumanız mübarek olsun inşallah..Rabbimize emanet olunuz.
Selam ve dua ile.

hayırlı cumalar ablacım allah razı olsun vallahi tarifler bahane sizlerle olmak şahane burda olduğm zaman çok mutlu oluyorum
demek çok seversin afiyet olsun ablacım allaha emanet ol slm ve dua ile:H

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
elinize saglık neslihan kardeşim harika görünüyor bende baya oldu yemeyeli zeynep kardeşim haklı haklı:):
selam ve dua ileB)

s.a hoşgeldin zeynep seni kendi tarafına çekti ya mutluluktan boyu uzamıştr:Ksanada hayırlı cumalar rabbim kalbinde ne duan ve arzun varsa sana nasip etsin

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
s.a hoşgeldin zeynep seni kendi tarafına çekti ya mutluluktan boyu uzamıştrsanada hayırlı cumalar rabbim kalbinde ne duan ve arzun varsa sana nasip etsin

__________aleyküm selam canım cuma günü bu ne güzel dua kardeşim amin amin ecmain inşallah rabbim razı olsun...(yok çekmedi merak etme ben senden tarafım ;):D)
rabbimize emanet olunuz güzel kardeşim
selam ve dua ileB)B)_______

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
öncee günaydın ve hayırlı cumalar allah dualarımızı geri çevirmesin napıyım ablacım sadece tarif işte:K:H
ay evet ya günaydını unutmuşum ne yapayım görünce gözlemeleri aklım başımdan gitti:evet...günaydın ve hayırlı cumalar ablacım..
hemende sıyrılıyosun işin içinden tarif işte diyerek:K

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
elinize saglık neslihan kardeşim harika görünüyor bende baya oldu yemeyeli zeynep kardeşim haklı haklı:):):)
selam ve dua ileB)

demi ya haklıyım işte kahretsin...
duy duy neslihan abla.....

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
s.a hoşgeldin zeynep seni kendi tarafına çekti ya mutluluktan boyu uzamıştr:Ksanada hayırlı cumalar rabbim kalbinde ne duan ve arzun varsa sana nasip etsin

aaaa ben bi kere tarafsızım kimseye karıştığım yok insanları etkileme lütfen ablacım herkes özgür onlar reşit kimsenin etkisi ve baskısı altında kalmadan karar veriyolar lütfen...demokrasi var bu sitede...:K:K:B

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
__________aleyküm selam canım cuma günü bu ne güzel dua kardeşim amin amin ecmain inşallah rabbim razı olsun...(yok çekmedi merak etme ben senden tarafım ;):D)
rabbimize emanet olunuz güzel kardeşim
selam ve dua ileB)_______

aaa aminenur abla\kardeş ben şurda seni savunuyorum ya...dolduruşa gelme.:KRABBE emanetsiniz...

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
aaaa ben bi kere tarafsızım kimseye karıştığım yok insanları etkileme lütfen ablacım herkes özgür onlar reşit kimsenin etkisi ve baskısı altında kalmadan karar veriyolar lütfen...demokrasi var bu sitede...:K:K:B

ah ah yaramaz seni tabi canım demokrası var hak hukuk eşitlik(her seferinde pastayı sadce kendine ister kimseye bi dilim vermek istemez)yani gayet adil dir benim kardeşim:K:

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ah ah yaramaz seni tabi canım demokrası var hak hukuk eşitlik(her seferinde pastayı sadce kendine ister kimseye bi dilim vermek istemez)yani gayet adil dir benim kardeşim:K:

ay ALLAH iyiliğini vermesin neslihan abla çok güldürdün beni ya.:K:K:K.hemende yakaldın açığımı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt