Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İşler-Güçler ✍️🧑‍🦯👮 (1 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici

berat05

Yönetici
@berat05 .. muhasebeyi hiç bu kadar sevmemiştim 🤭
Kardeşimizi onun vesilesiyle burada gördük ya , muhasebe candır artık 🙈😂
Yok yahu.... dün bir anlık zaman diliminde su ekmek ihtiyacı kadar eksikliğini hissettiğimim forumuma ayak bastım... odalarını gezdim... özledim..
İnsanoğluyuz işte :)

Her şeye zaman ayırıyorsun bazen de....olmuyor işte.

Abimizin açtığı konu ilgimi çekmiş olabilir :unsure: işimi seviyor da olabilirim :sneaky: yorucu 😒 ama şükretmemi sağlayan yanları yok değil 🤗

Vesile olduğu için Abimize , sevdirdiği için de Muhasebeme saygılarımla diyorum saygıdeğer GEVHER kardeşim. CaN dır gerçekten.;)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Screenshot_20221213-092834~2.jpg

Nasıl antayim ki onları ne kadar sevdiğimi 😔 her sabah onları gördüğümde kimisi dalmış gözleri dolu,kimisi aklını kaybetmiş çiçekleri seviyor kimisi agresif ..meğer çiçek seven teyzeme yıllarca Rahmetli eşi hergun çiçek getirirmis..cicek gördüğünde eşini hissediyormus..ben hayatımda sırf Güler yüzlü hatır soruyorum diye hiç bu kadar dua aldığımı bilmem.sirf çay kahve ikram ediyorum diye hiç bu kadar gözleri parlayan yedi ceddime dua edenim olmamıştı.alt tarafı çok basit gibi gelsede bir güler yüzle nasılsın Ahmet amca Ayşe teyze dediğimde bu kadar mutlu olan insanlar görmedim..ne kadar yalnızlık hüzün kimsesizlik duyguları sarmış yüreklerini...işe giderken evlatlarım yalnız kalıyor diye üzülüyorsam ,izne çıktığımda da onları bırakmış gibi hissediyorum ve üzülüyorum .çok özlüyorum ... hüzünlü duruşları dalışları ciğerimi daglasada işimi de onlarida çok seviyorum ..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ekli dosyayı görüntüle 1865759

Nasıl antayim ki onları ne kadar sevdiğimi 😔 her sabah onları gördüğümde kimisi dalmış gözleri dolu,kimisi aklını kaybetmiş çiçekleri seviyor kimisi agresif ..meğer çiçek seven teyzeme yıllarca Rahmetli eşi hergun çiçek getirirmis..cicek gördüğünde eşini hissediyormus..ben hayatımda sırf Güler yüzlü hatır soruyorum diye hiç bu kadar dua aldığımı bilmem.sirf çay kahve ikram ediyorum diye hiç bu kadar gözleri parlayan yedi ceddime dua edenim olmamıştı.alt tarafı çok basit gibi gelsede bir güler yüzle nasılsın Ahmet amca Ayşe teyze dediğimde bu kadar mutlu olan insanlar görmedim..ne kadar yalnızlık hüzün kimsesizlik duyguları sarmış yüreklerini...işe giderken evlatlarım yalnız kalıyor diye üzülüyorsam ,izne çıktığımda da onları bırakmış gibi hissediyorum ve üzülüyorum .çok özlüyorum ... hüzünlü duruşları dalışları ciğerimi daglasada işimi de onlarida çok seviyorum ..
Rabbim merhametiyle muamele eyleye kardeşim inşallah 🤲
Merhamet etmeyene Rabbim de merhamet etmezmiş

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı sabahlar..eyt kime vurdu bakalım ..emekli olanlari görelim 😊 hayırlı olsun 🤲

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt