Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet'ten ayrılmam!!! (1 Kullanıcı)

lana

Kayıtlı Kullanıcı
Sa’d b. Ebu Vakkas (R.A.) şöyle anlatır:

Anneme karşı çok itaat eden biriydim. Annem Müslüman olduğumu duyunca, beni çağırdı ve: Bu inandığın din nedir ey Sa’d dedi; ya bu dinden vazgeçersin, yahut da yemeyeceğim, içmeyeceğim, öleceğim. Sana herkes “anne katili” diyecek, dedi. Sa’d, anneciğim bunu bana yapma, ben yeni inandığım dinimi terketmem, dedi. Aradan bir kaç gün geçti. Annem hiç bir şey yemedi, oldukça zayıflamış ve halsiz kalmıştı. Nihayet kendisine şöyle dedim:

Ana ! Allah’a yemin ederim ki, bin canın olsa da hepsi tek tek çıksa yine de hak din olan İslamiyet'ten ayrılmam, dedim

Alıntıdır...B)B)

ANELKA

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İslamiyet'ten ayrılmam!!!

çok dogru söylüyorsun kardeşim..islamiyet ten ayrılmak demek kalp kapıların ve ruhun ölmesi demektir.ç...B)

lana

Kayıtlı Kullanıcı

Selamunaleyküm kardeşim, evet saolasın İNŞ. Allah bizi doğru yoldan ayırmaz.:.Selametle kalın..:B)

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim.

lana

Kayıtlı Kullanıcı

Selamunaleyküm kardeşim, Allah cümlemizden razı olsun İNŞ.
:.Selamete kalın.:B)

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı

HAK YOLUNDA İLERLEYEN DİN KARDEŞLERİMİZ UNUTMAYINKİ;
ONLAR BİLMİYORLAR, BİLSELERDİ SABAH EKŞAM SECDE EDERLERDİ.ŞİMDİ BİZİM GÖREVİMİZ ELİMİZDEN GELDİĞİNCE İNSANLARA HAK YOLUNU GÖSTERMEKTİR... ŞÜPHESİZ HER İNSAN ALLAH YOLUNDA GİTTİĞİNİN DE, ŞEYTANA UYDUĞUNUN DA HESABINI VERECEKTİR... HERKESE HAYIRLI AKŞAMLAR DİLERİM...B)

lana

Kayıtlı Kullanıcı

Selamunaleyküm kardeşim, ssaolasın çok doğru söylüyorsun İNŞ.yardımcı ollacağız.SElametle kalın...B)B)

sinemcalis_86

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm kardeşim düşüncelerin çok güzel islamiyetten hiç bir zaman ayrılma sadece bize doğru yolu gösteren din budur

Gülfidan

Kayıtlı Kullanıcı
Keşke Anasıda aynı dine gireymişte...

ama KADER herhalde...

Kader.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt