Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İSLAMİYET GEN TR klinliğine hoşgeldiniz (1 Kullanıcı)

t.yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm.
Allah razı olsun,böyle bir hastenede bize asistanlık nasip olmuş ne mutlu.inşallah layık oluruz.ama ben o hastenede ancak kirli şeyleri temizleyen bir temizlikçi olurum musadenizle.ama asistanlığa layık görmüşsün tekrar allah c.c razı olsun inşallah.inşallah hepimiz bu hasteneden hastalıklarımızdan rahatsızlıklarımızdan kurtulup cennete gideriz inşallah.allah c.c yar ve yardımcımız olsun.allah c.c rahmeti bereketi mağfireti üzerimize olsun inşallah.emanetleri asla kaybolmayan allah c.c emanet olun.sevgi ve saygılar.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm.
Allah razı olsun,böyle bir hastenede bize asistanlık nasip olmuş ne mutlu.inşallah layık oluruz.ama ben o hastenede ancak kirli şeyleri temizleyen bir temizlikçi olurum musadenizle.ama asistanlığa layık görmüşsün tekrar allah c.c razı olsun inşallah.inşallah hepimiz bu hasteneden hastalıklarımızdan rahatsızlıklarımızdan kurtulup cennete gideriz inşallah.allah c.c yar ve yardımcımız olsun.allah c.c rahmeti bereketi mağfireti üzerimize olsun inşallah.emanetleri asla kaybolmayan allah c.c emanet olun.sevgi ve saygılar.

aleykümselam inş her hastalığımız bize günahlarımıza kefaret olur :a22::a22:

huzurpınarı

Kayıtlı Kullanıcı
hafize anne sen ne tatlı birisin :a12:neler düşünmüşsün cok hoş olmuş emeğine sağlık artık banada bi iş ayarlarsın:a16:

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
hafize annem yaa bana iş yok mu:(
ama çok güzel olmuş ellerine, emeğine, yüreğine, sağlık:)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
hafize anne sen ne tatlı birisin :a12:neler düşünmüşsün cok hoş olmuş emeğine sağlık artık banada bi iş ayarlarsın:a16:

HİÇ AYARLMAZMIYIM BEN ÇOCUKLARIMI BOŞ GEZDİRİRMİYİM HİÇ
hah şimdi siz öyle diyin ben hastalndım kalbimde bir çarpındı tansiyonum yükseldi bak hiç doktor yok ortada nerde bu kalp doktoru
dahiliyici hiç biri yok:a32:

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık abla bu enerjin hiç kesilmez inşallah tedaş'ı geçmişsin......hastanede eksik var ama göz doktoru yok.......

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt