Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

ılgın_gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
kördüğüm kardeşim ne güzel dua etmişsin öyle bizlerede öyle dualar et allahım sanada bizler için yaptığın duaların fazlasını versin çok duygulandınm selametle kardeşim

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
su eda Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
''Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır''
Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla!
Diyerek Rahman c.c. izniyle salı gününe kadar programımız:a12:

30.Ocak.2010-Cumartesi : 1.Gün

sabah namazı : 3.grup
öğle namazı : 4.grup
ikindi namazı : 5.grup
akşam namazı : 1.grup
yatsı namazı : 2. Grup

EL-ALİYY(c.c.) -yükseklikte sonsuz, yüceltici
EL-KEBİR (c.c.)-mutlak büyük
EL-HAFIZ (c.c.)-koruyucu, gözeten

''Hasbunallahu ve ni'mel vekil ni'mel Mevla ve ni'me'n nasîr”

(“Allah Teala, bize yeter, O ne güzel vekildir. Ne güzel Mevla ve ne güzel yardımcıdır.”)

anaa yeni kaptan gelimiş :a15: de kuru kuru törensiz pastasız oldu mu bu GEVHER kardeşim..hele de kan kaybettiğimiz şu sıralarda ...:)

SU EDA kardeşim hayırlı olsun..Rabbim dünyada da ahirette de kat kat versin ecrini..

hadi kolay gele :a26:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Ehh..meydanı boş bırakmaya gelmez...
Bir_umut gelmeden kendimi sağlama alayım dedim..
O da gözünden kaçmamış yani kardeşim... Hemen yakalıyorsun maşaAllah... :a01:

.

olur böyle vakalar..bir_umut yakalar:a32: ... sanki daha önce de söledim :a21: hayat tekerrürden ibaret derler ya

"Dünyayı düzeltebilmeniz için önce
kendinizi düzeltmeniz gerekir."(Hz.Ömer)

bir umut kardesim ne güzelmiş senin yazdıgın mesaj. bayıldım bayıldım. insallah Rabbim önce bana sonrada nişanlıma hidayet verir. Elele cennetine gideriz. Bu dünyayı O nun yolunda yasarız. bende insallah kendi hal ve hareketlerime dikkat etmeye calısıyorum.Rabbim utandırmasın. insallah bizi selamete cıkarsın. zorluklar yasıyoruz..Rabbim'in sevigisini ögrenen,hisseden belalara sevinir. her sıkıntıdan sonra mutlaka bahar gelecektir. Cok sukur Rabbim bana güç veriyor. sıkıntıya düstüğüm zamanlar girememiştim aslında foruma. bu kardeslik herseye yeter. O'nun catısı,sevgisi altında bulusmak yeter aslında.. içimden geldi yazdım bunları. hakkınızı helal edin kafa sisirdiysem.
Rabbim hepinize sevdiklerinizle birlikte cennetinde yer versin insallah. Gönlünüzdekilerin hayırlarla kabul olunmasını dilerim Rabbim'den. Allah'a emanet olun.

afedersin kardeşim yeni farkettim mesajı..
est ne kafa şişirmesi... kardeşim dua müminin silahıdır ki sen Allah a güven, O'na sığın, O'ndan iste mutlak bahar gelir..Allah yardımcınız olsun;)

vee imza, evet prensip edindiğim bi söz ki başka türlü de olmaz zaten..
selametle kardeşim ..;)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ,
Rabbimin izniyle anne adayıyım...acaba benim duama bunu eklermisiniz...hamileliğimin hayırlısıyla sonuçlanmasını,kurban olduğum Rabbimin imanlı ,hayırlı bir evlat nasip etmesini istiyorum...Rabbim herkese nasip etsin...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
anaa yeni kaptan gelimiş :a15: de kuru kuru törensiz pastasız oldu mu bu GEVHER kardeşim..hele de kan kaybettiğimiz şu sıralarda ...:)

SU EDA kardeşim hayırlı olsun..Rabbim dünyada da ahirette de kat kat versin ecrini..

hadi kolay gele :a26:

evet tören yapılamadı bin özür ...

fakat önemli bir mazeretimiz vardı ..
hayırlısı olsun inşaALLAH ..

zaten dua sayfası kaptanlıgını iyi yaptıgım söylenemez .. elde olmayan sebeblerden :)

su-ada kardeşime rabbim kolaylıklar versin inşaALLAH ..
SELAM VE DUA İLE KARDEŞİM

GEVHER

Yönetici
selamün aleyküm ,
Rabbimin izniyle anne adayıyım...acaba benim duama bunu eklermisiniz...hamileliğimin hayırlısıyla sonuçlanmasını,kurban olduğum Rabbimin imanlı ,hayırlı bir evlat nasip etmesini istiyorum...Rabbim herkese nasip etsin...

Ve aleykümselam NUR-U SECDE kardeşimiz...

Bu sizden aldığımız ikinci güzel ve sevinçli haber . :a15:

Rabbim sağlıklı bir şekilde bu süreci tamamlamanızı , en kolay ve en sağlıklı şekilde doğum yapmanızı nasip etsin.
Doğacak bebeğiniz inşaAllah kısmetiyel gelir , yuvanıza huzur , mutluluk ve bereket getirir.
Küçük kardeşimiz de hem ailesine hem de İslama hayırlar ve güzellikler getirsin .

İncinur'umuzun gözü aydın olsun inşaAllah.

Hayırlı akşamlar kardeşim.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam NUR-U SECDE kardeşimiz...

Bu sizden aldığımız ikinci güzel ve sevinçli haber . :a15:

Rabbim sağlıklı bir şekilde bu süreci tamamlamanızı , en kolay ve en sağlıklı şekilde doğum yapmanızı nasip etsin.
Doğacak bebeğiniz inşaAllah kısmetiyel gelir , yuvanıza huzur , mutluluk ve bereket getirir.
Küçük kardeşimiz de hem ailesine hem de İslama hayırlar ve güzellikler getirsin .

İncinur'umuzun gözü aydın olsun inşaAllah.

Hayırlı akşamlar kardeşim.
teşekkür ederim gevher kardeşim.Allah razı olsun...amin amin inşallah.
Rabbim hep güzel hayırlı haberleri paylaşmamızı nasip etsin ...
hamd olsun ...tüm kardeşlerimin dualrını kabul eylesin Rabbim.

_YUSUF_

Yönetici
Selamün Aleyküm
Mevlam dualarımızı kabul buyursun inşaAllah
Baki selamlar

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
dualar yapılmıştır ALLAH kabul etsın ..selametle kalınız

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ,
ay çok sevindim maşallah maşallah. incinura kardeş geliyor en çok o sevinmiştir değil mi? canım tebrik ederim. inşallah hamileliğin çok rahat geçer doğumunda kolay olur. darısı benim başıma. :)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ay çok sevindim maşallah maşallah. incinura kardeş geliyor en çok o sevinmiştir değil mi? canım tebrik ederim. inşallah hamileliğin çok rahat geçer doğumunda kolay olur. darısı benim başıma. :)
ay çok sağol sılacım...önce çekindim utandım ayıp olur mu diye...ama hayır dualarınızı almayı çok istedim.çünkü nedense bu hamileliğimden korkuyorum...incim havalarda ve şokta... isimlerimizde belli erkek olursa hasan hüseyin kız olursa sümeyye veya senanur. hayırlısı olsun inşallah...bu ay ailece çok güzel duygular yaşatıyor Rabbim...bozulmasın inşallah...amin canım amin en kısa zamanda seninde hayırlı haberlerini alırız sılam...allaha emanetsin canım.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
ay çok sağol sılacım...önce çekindim utandım ayıp olur mu diye...ama hayır dualarınızı almayı çok istedim.çünkü nedense bu hamileliğimden korkuyorum...incim havalarda ve şokta... isimlerimizde belli erkek olursa hasan hüseyin kız olursa sümeyye veya senanur. hayırlısı olsun inşallah...bu ay ailece çok güzel duygular yaşatıyor Rabbim...bozulmasın inşallah...amin canım amin en kısa zamanda seninde hayırlı haberlerini alırız sılam...allaha emanetsin canım.
maşallah maşallah yok iyi oldu söylediğin dua ederiz hem neden korkuyorsun incinurun hamileliği kötü mü geçmişti? isimleri de çok güzelmiş hüseyin ve sümeyye ismini çok severim. inşallah sağlıkla doğsun. biliyorsun hamileyken bir kadın çok büyük ecir kazanıyor. inşallah veririm eşime bağlı tabi ki birazda. eren de beş yıl sonra olmuştu canım. uzun zamandır da ikinciyi istiyoruz eren acayip kafaya takmış durumda dün bir bebek resmi çizmiş bu benim kardeşim diyor. günde üç posta soruyor anne ne zaman kardeşim olacak diye geçen günde karnımla konuşuyordu kardeşim nasılsın diye :) acayip baskı oluyor anlayacağın. Allahım hayırlısını nasip etsin.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah maşallah yok iyi oldu söylediğin dua ederiz hem neden korkuyorsun incinurun hamileliği kötü mü geçmişti? isimleri de çok güzelmiş hüseyin ve sümeyye ismini çok severim. inşallah sağlıkla doğsun. biliyorsun hamileyken bir kadın çok büyük ecir kazanıyor. inşallah veririm eşime bağlı tabi ki birazda. eren de beş yıl sonra olmuştu canım. uzun zamandır da ikinciyi istiyoruz eren acayip kafaya takmış durumda dün bir bebek resmi çizmiş bu benim kardeşim diyor. günde üç posta soruyor anne ne zaman kardeşim olacak diye geçen günde karnımla konuşuyordu kardeşim nasılsın diye :) acayip baskı oluyor anlayacağın. Allahım hayırlısını nasip etsin.
yok canım incide çok rahattım bilmiyorum işte niye korktuğumu...4 gün önce inciyi gördüm rüyamda tepeden tırnağa beyaz tesettürlü gülümsüyordu ay gibi parlıyordu...hemen hocama sordum hayırlı haber alıcaksın diye bugün aldık o haberi çok şükür...düşünün, mutlaka sılacım,o baskıyı bilirim, inci ben ölünce kardeş yaparsın demişti içim acımıştı...Rabbim hayırlı,imanlı evlatlar nasip etsin...
allaha emanet olasın ...;)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
yok canım incide çok rahattım bilmiyorum işte niye korktuğumu...4 gün önce inciyi gördüm rüyamda tepeden tırnağa beyaz tesettürlü gülümsüyordu ay gibi parlıyordu...hemen hocama sordum hayırlı haber alıcaksın diye bugün aldık o haberi çok şükür...düşünün, mutlaka sılacım,o baskıyı bilirim, inci ben ölünce kardeş yaparsın demişti içim acımıştı...Rabbim hayırlı,imanlı evlatlar nasip etsin...
hormonlarında değişiyor etkisi vardır. inşallah bu da rahat geçer kendini yersiz korkulara kaptırma. sevdiğin şeylerle uğraş kafan dağılır. amin canım sen de Allaha emanet ol. sevgiler :)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
sabah namazı kaza olamk koşulu ile beşş vakit namaz kılınmış dualar edilmiş arada tesbihler çekilmiştir.iyi geceler

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı

istemeden göz misafiri oldum ;) hayırlı uğurlu olsun inşALLAH.şuan sana meleklerde dua ediyor ne kadar güzel

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
sabah namazını kıldııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmm :) duamı yaptım ALLAH cc kabul buyursun

GEVHER

Yönetici
istemeden göz misafiri oldum ;) hayırlı uğurlu olsun inşALLAH.şuan sana meleklerde dua ediyor ne kadar güzel

sabah namazını kıldııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmm :) duamı yaptım ALLAH cc kabul buyursun

Hamd olsun ki güzel haber aldık sizden sabah namazına dair.
Ve mesajınızı düzenledim , inşaAllah anlayışla karşılarsınız.
İncinurumuz sağlıklı bir şekilde kardeşini bekliyor inşaAllah. ... :a12:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt